Jump to content

Reynevan

Members
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

231 Excellent

About Reynevan

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uuu, do projektowania samochodów to chyba potrzebna jest ciężka artyleria. Na twoim miejscu zainteresowałbym się nurbsami, opartymi na krzywych Beziera, który zajmował się... projektowaniem samochodów ;)
 2. Według mnie lepiej zacząć od czegoś łatwiejszego. Sam robiłem samochód jako jeden z pierwszych modeli i innym odradzam. Możesz też iść w zaparte i klepać szroty ze stodoły jak kolega Akierek: http://max3d.pl/forum/threads/97018-Teczka-3D-Samochody?highlight=akierek, może za dziesiątym siatka już wyjdzie równa.
 3. łoo panie, lepiej porzuć ten samochód, szkoda czasu. Spróbuj coś prostszego wymodelować. Ten "podgląd" to wyrenderowany model razem z materiałem. Poczytaj o renderowaniu.
 4. Dzięki za odpowiedź. Chciałbym zrobić to ze względu na szkołę, myślałem o studiach drugiego stopnia za granicą. Z tego co piszesz wystarczy nauka samemu, biorę się do roboty ;)
 5. Cześć, Czy ktoś z forumowiczów robił kurs TOEFL lub IELTS i mógłby cokolwiek napisać, polecić jakąś metodę nauki/kurs online? W necie niby jest trochę informacji, ale zawsze lepiej zapytać kogoś z branży ;)
 6. Jak do army to najlepiej kurs razem z modelem lowpoly i teksturowaniem. Ten od latotuts odradzam. W tym byś sie nauczył podstaw https://creative.pluralsight.com/tutorial/1203-Introduction-to-Modeling-for-Games-in-3ds-Max
 7. Śmiechłem mocno xD Myślę, że ta uczelnia w żadne sposób nie pomoże zdobyć pracy miłej, lekkiej i przyjemnej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy