Jump to content

Recommended Posts

chciabym sie dowiedziec waszyh opini o tej szkole. czy warto jest tam studiowac za takie wysokie czesne. prosze piszcie szczeze naprawde potrzebuje tych informacji. wielkie dzieki za kazda odpowiedz

• Like 1

ja zamierzam tam isc za rok(na animacje 3d ofkorz;) )...byłem w czerwcu na dniu otwartym i na pierwszy rzut oka szkola wydaje sie byc bardzo ladna(bardzo nowoczesna i naprawde wszystko na wysokim poziomie), z tego co wiem to poziom tez jest dosyc wysoki...mam nadzieje ze to prawda bo na ta szkole jestem naprawde bardzo mocno nastawiony.......

A można wiedzieć gdzie ta szkoła się znajduje ?? Jakieś dokladniejsze informacje o niej (stronka www czy coś...)

lordnorbi dałeś topic o szkole ale nic o niej nie napisałeś... co mam sie wszystkiego domyślić?! mógłbyś chociaż dać adres www tej szkoły lub coś więcej o niej napisać ;]

pozdroo

ja juz sie dostalem do tej szkoly. chodzilo mi bardziej o to zeby wypwiadali sie ludzie ktorzy tam studiuja bac studiowali ja takze slyszalem ze to dobra szkola ale nic konkretnego. a chodzi mi o to czy ta szkola jest warta takiego wysokiego czesnego

o :) to już coś wiemy :D może jeszcze sie dowiem gdzie ta szkoła jest? :>

Od dłuższego czasu męczy mnie pytanie zadane w temacie. Czy istnieje jakaś szkoła wyższa dzieki, ktorej bede mogl dostać pracę w zawodzie grafika. Jeśli tak to czy ma na to jakiś wpływ wybór profilu w liceum. Z gory dzięki za info...

Nie ma szkoly, ktora gwarantuje Ci prace w zawodzie grafika. Z wlasnych spostrzezen wnioskuje, ze wiekszosc branzy to.... biolodzy i chemicy:)

Wazne jest to co potrafisz, a nie to jaka szkole skonczyles (najczesciej). Jezeli jednak zdarzaja sie wymagania co do papierka, to najczesniej jest to Akademia Sztuk Pieknych, po ktorej mozesz miec m.in. tytul \"grafika\".

Macie profil plastyczny? Jezeli nie, to chyba tylko elektronika/informatyka moze miec jakiekolwiek znaczenie.

Ale co ja tam wiem...

Szkoła jest tu cyba mało ważna, liczą się twoje umiejętności praktyczne.

Możesz zrobić Katedre 2, a być po zawodówce samochodowej i jak myślisz źle ci będzie... [lol2][lol2][lol2]

hmm, no cóż nie powiem żeby było tanio, ale ta szkółka mi sie podoba. I jeszcze ta Japonia, ah.....:cool:

GRAFIK to pojecie wieloznaczne.

Grafik kreatywny 2D 3D

Grafik operator DTP

Grafik modelarz 3D

itd. itp

Praca zwiazana z kreacja wymaga wyczucia estetyki, proporcji, kolorow i innych dupereli.

Takie podstawy daja uczelnie i licea artystyczne - plastyczne i architektoniczne.

Troche mnie dziwi polecanie mlodemu czlowiekowi informatyki.

To tak jakby kierowca rajdowy musial byc inzynierem konstuktorem mechanikiem.

Moja mlodzsza siostra jest w II klasie liceum o profilu informatycznym i szuka w sieci pojecia terabajt :) I taka jest nasza edukacja. Artystyczna rowniez.

Ja skonczylem liceum plastyczne. Kompa dotknalem na studiach architektonicznych i...

rzucilem studia po pierwszym roku by samemu zglebiac tajniki \"grafiki\" i tego wszystkiego co kryje sie pod nazwa design.

A jak sam juz do wszystkiego dojdziesz ze szkola lub bez to dojdziesz do wniosku ze z tego zapyzialego kraiku na wisla trzeba spadac bo dobrej roboty to tu nikt nie ceni $.

No chyba ze na forum max3d.pl.

Guest User190

Hmmm... kiedyś było głosno o PJWSTK, ale nie wie jak teraz to stoi. A prawdą jest, że w gruncie rzeczy nie szkoła, a umiejętności się liczą... tylko że, do znalezienia pracy od razu po studiach w zawodzie trzeba skończyć dobrą szkołę... jeśli nie zalezy CI na czasie i masz dużo $ to idx, gdzie chcesz, póxniej do pracy/albo nie :P i twórz... a jak rzeczywiście stworzysz ta Katedrę 2 to propozycje pracy posypią się juz jak z rękawa!! Pozdrówki!

szkoła powiadasz.... skończyłem politologię, potem liznąłem rok orientalistyki, zdałem na amerykanistyke a zyję z projektowania kominków.

żaden z moich pracodawców nie pytał mnie o papier, czy szkołę ( choć raz zaproszono mnie na rozmowe tylko dlatego, że szef chciał zobaczyć \"jak wygląda student orientalistyki\" - ale to przypadek ekstremalny) , tylko najpierw oglądał portfolio na CD a potem sadzał przed komputerem i na bieżąco przekonywał się co potrafię

Originally posted by DruG

Nie ma szkoly, ktora gwarantuje Ci prace w zawodzie grafika. Z wlasnych spostrzezen wnioskuje, ze wiekszosc branzy to.... biolodzy i chemicy:)

Ale co ja tam wiem...

He he a ja tam jestem technikiem elektrykiem gornictwa podziemnego w dodatku :) Czasem lubie dla odprezenia \"pociagnac\" komus instalacje w domku... Fajna i bezstresowa robotka!

Kiedys tam skonczylem jeszcze policealne studium na kierunku Komputerowa Grafika Reklamowa i Wydawnicza (w Katowicach) - przydalo sie a jak ze !

to tyle z mojego podworka - czyli od CAD\'owca na codzien :)

pozdro

Marek

na informatyce stoowanej n MINI na polibudzie warszawskiej jest specjalnosc grafika

CAD. zastanawiam sie nad tym jak przetrwam do okresu kiedy bedzie mozna wybierac specjaloność.

Grafika CAD... tam pewnie ucza pisac makrosy do AutoCADa, jak znam zycie.

W Helionie sa ludzie, ktorzy zajmuja sie tylko tym. Mialem niewatpliwa przyjemnosc ich poznac :)