Jump to content

Falcrum

Members
 • Content Count

  1,196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Excellent

About Falcrum

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Jawor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Meta Mesh jest potężnym narzędziem, które proponuje nową technikę modelowania, pozwalając interaktywnie łączyć i drążyć model zachowując przy tym prawidłową topologię.
 2. Jak widać, nie tylko do Minecrafta można używać Hololens ;) Maya w akcji. https://www.youtube.com/watch?v=ywXWqNdVtjs
 3. Przypadkiem trafiłem na wykopie na zdjęcie w klimacie waszej pracy. Może się przyda jako referencja? ;)
 4. Silicon Studio to japoński deweloper gier wideo i producent oprogramowania graficznego. Nowe rozwiązania doczekają się wersji demonstracyjnych na komputerach PC i konsoli PlayStation 4. Silicon Studio http://www.siliconstudio.co.jp/nex-gen/en/
 5. Myślę, że najłatwiej będzie jak przejdziesz do trybu edycji border, zaznaczysz dowolną krawędź zewnętrzną, a następnie usuniesz niepotrzebne krawędzie przez użycie metody selekcji lasso ( bądź też każdy inny tryb ).
 6. Adku popraw literówkę "znaczie", bo trochę razi na głównej stronie.
 7. W zasadzie to żaden news. Chciałem po prostu podzielić się odkryciem kanału na YT, gdzie użytkownik o nicku Arrimus 3D publikuje niemal codziennie nowe, bardzo interesujące tutoriale o modelowaniu w 3DS Max oraz ZBrush. Świetna sprawa dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z 3D, ale także bardziej zaawansowani graficy znajdą tu ciekawe sztuczki ;) https://www.youtube.com/channel/UCSLLdTBwLMfTKWS56tOiQpw/videos
 8. Jak najbardziej skojarzenia z Half-Life :) Genialna praca. Gratuluje.
 9. Sprawdź może jakimś zewnętrznym programem do tworzenia makra. W sterownikach mojej myszki Genius Gila GX Gaming mam właśnie ustawienia makra i bez problemu da się podpiąć np Arc Rotate z domyślnym skrótem klawiaturowym pod dowolny przycisk myszy.
 10. arev - dziękuje za udostępnienie konceptów :). Rzeczywiście cała produkcja trzyma wysoki poziom. Życzę wam powodzenia z kolejnymi projektami.
 11. Świetna robota. Myślę, że to jedna z najlepiej wykonanych gierek na smartfona z jaką miałem doczynienia. Szczególnie odpowiada mi design i ten ciepły balans kolorów. Jesteście kolejnym przykładem, że Polacy są w ścisłej światowej czołówce jeśli chodzi o grafikę ;) Jestem ciekawy jak wyglądało projektowanie tych wszystkich elementów. Macie jakieś concept arty, którymi moglibyście się pochwalić ? :)
 12. Niesamowita praca jednego człowieka przez rok... Aż nie chce się uwierzyć, że to dzieło jednej osoby! - Making of "Tool"
 13. Ludzie się śmieją z dziwnych pomysłów azjatyckiego kina... no ale czy rzeczywiście na zachodzie są inteligentne pomysły na filmy? Ehh... Kino upada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy