Jump to content

Falcrum

Members
 • Posts

  1,196
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Jawor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Falcrum's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

103

Reputation

 1. Meta Mesh jest potężnym narzędziem, które proponuje nową technikę modelowania, pozwalając interaktywnie łączyć i drążyć model zachowując przy tym prawidłową topologię.
 2. Jak widać, nie tylko do Minecrafta można używać Hololens ;) Maya w akcji. https://www.youtube.com/watch?v=ywXWqNdVtjs
 3. Przypadkiem trafiłem na wykopie na zdjęcie w klimacie waszej pracy. Może się przyda jako referencja? ;)
 4. Silicon Studio to japoński deweloper gier wideo i producent oprogramowania graficznego. Nowe rozwiązania doczekają się wersji demonstracyjnych na komputerach PC i konsoli PlayStation 4. Silicon Studio http://www.siliconstudio.co.jp/nex-gen/en/
 5. Myślę, że najłatwiej będzie jak przejdziesz do trybu edycji border, zaznaczysz dowolną krawędź zewnętrzną, a następnie usuniesz niepotrzebne krawędzie przez użycie metody selekcji lasso ( bądź też każdy inny tryb ).
 6. Adku popraw literówkę "znaczie", bo trochę razi na głównej stronie.
 7. W zasadzie to żaden news. Chciałem po prostu podzielić się odkryciem kanału na YT, gdzie użytkownik o nicku Arrimus 3D publikuje niemal codziennie nowe, bardzo interesujące tutoriale o modelowaniu w 3DS Max oraz ZBrush. Świetna sprawa dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z 3D, ale także bardziej zaawansowani graficy znajdą tu ciekawe sztuczki ;) https://www.youtube.com/channel/UCSLLdTBwLMfTKWS56tOiQpw/videos
 8. Jak najbardziej skojarzenia z Half-Life :) Genialna praca. Gratuluje.
 9. Sprawdź może jakimś zewnętrznym programem do tworzenia makra. W sterownikach mojej myszki Genius Gila GX Gaming mam właśnie ustawienia makra i bez problemu da się podpiąć np Arc Rotate z domyślnym skrótem klawiaturowym pod dowolny przycisk myszy.
 10. arev - dziękuje za udostępnienie konceptów :). Rzeczywiście cała produkcja trzyma wysoki poziom. Życzę wam powodzenia z kolejnymi projektami.
 11. Świetna robota. Myślę, że to jedna z najlepiej wykonanych gierek na smartfona z jaką miałem doczynienia. Szczególnie odpowiada mi design i ten ciepły balans kolorów. Jesteście kolejnym przykładem, że Polacy są w ścisłej światowej czołówce jeśli chodzi o grafikę ;) Jestem ciekawy jak wyglądało projektowanie tych wszystkich elementów. Macie jakieś concept arty, którymi moglibyście się pochwalić ? :)
 12. Niesamowita praca jednego człowieka przez rok... Aż nie chce się uwierzyć, że to dzieło jednej osoby! - Making of "Tool"
 13. Ludzie się śmieją z dziwnych pomysłów azjatyckiego kina... no ale czy rzeczywiście na zachodzie są inteligentne pomysły na filmy? Ehh... Kino upada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy