Jump to content

arturadamczyk

Members
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Excellent

About arturadamczyk

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Radom
 1. Vizoom | Architectural Imaging Jesteśmy studiem 3D wyspecjalizowanym w tworzeniu wizualizacji architektonicznych oraz współpracującym z ciekawymi pracowniami architektonicznymi. Główna bazą Naszego kolektywu jest Berlin z filią w Radomiu. Poszukujemy freelancer’a do dłuższej współpracy zdalnej przy wizualizowaniu obiektów architektonicznych odpowiedzialnego za modelowanie 3D (z czasem możliwość rozszerzenia współpracy na dalsze etapy tworzenia wizualizacji). Oferowana współpraca będzie nieregularna, uzależniona od ilości aktualnych zleceń. Od kandydata oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości programu do modelowania (mile widziana Cinema 4D, Rhino, lub Vectorworks), - umiejętności sprawnego czytania planów architektonicznych (plusem będzie wykształcenie architektoniczne), - znajomości trendów w architekturze, wprawnego oka oraz doświadczenia przy pracy nad obiektami o dużej kubaturze i „wyższym poziomie architektonicznym”, - dyspozycyjności i samodzielności (osoba musi być samo zatrudniona i przygotowana na prace w pełnym wymiarze godzin), - odpowiedzialności oraz punktualności, - zaangażowania, kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów, - komunikatywności. Ponieważ na co dzień pracujemy w Cinema 4D oraz na silniku renderującym Vray (także Corona) plusem będzie znajomość tych programów w stopniu choćby podstawowym. Co oferujemy: - prace przy modelowaniu ciekawych projektów architektonicznych (przy udanej współpracy z czasem możliwość przejęcia dalszych części opracowań wizualizacji, w zależności, od potrzeb ze strony Vizoom), - atrakcyjne wynagrodzenie, - współprace z miłym team’em ;) Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Do/w portfolio prosimy zawrzeć także 3-4 przykłady wizualizacji w których znajdują się autorskie modele 3D obiektów architektonicznych (chętnie o większej kubaturze) wraz z podaniem przybliżonego czasu ich zbudowania w 3D oraz orientacyjnych kosztów ich wykonania. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. www.vizoom.eu
 2. Dziękuje za opinie! Kamienie są z Turbosquid, podrasowałem je trochę jednak na bardziej "ostre" i tworząc nowe textury. Surfacespread nie próbowałem chociaż zastanawiałem się przed zakupieniem CS który wybrać. Wybrałem jednak CS ze względu na większe możliwości oraz kierując się opinią kolegi, który Ss posiada ale zadowolony był raczej z jego zakupu średnio. Dokładnie, brak clonera w wresji Prime to istna męka, CS radzi sobie jednak w wielu aspektach naprawde dobrze w tym temacie i też lepiej rokuje na przyszlość nowymi updateami, szkoda tylko że płatnymi za każdym razem ;)
 3. Dzięki za wszystkie opinie. Rendery byly liczone zwykle do 4000pxl z dłuższego boku na standartowych ustawieniach Corony. Exteriory i interiory świecone są hdri. Wszystko zostało rozsiane Carbon Scatterem który współgra z Coroną na takim samym poziomie jak z Vray'em. Niestety co do samego pluginiu jakim jest CS pod C4D to ma on wiele niedporacowań, często się sypie a przy ręcznym "malowaniu" nawet najprostrzymi obiektami działa bardzo powoli. Ogólnie Carbon Scatter 2015 jest znacznie lepszy i stabilniejszy od wersji wcześniejszej ale nadal daleku mu do doskonałosci. Niestety chyba nic innego lepszego pod C4D obecnie nie dostaniesz.
 4. Cześć, projekt robiony po godzinach jako test Corony w praktyce. Soft: Cinema 4D + Corona + PS
 5. Jest Moc! I precz z tymi wszystkimi pseudo znawcami którzy już trolują film. Tylko czekać na przyszłe święta.
 6. Taki ładny detal a tak male rozdzielczości wrzuciłeś. Dobra robota! Teraz przydało by sie porządne otoczenie, ciekawe kadry i wykończenie.
 7. Po trailerze The Witcher 2 Assassins of Kings Pi weszło na najwyższą światową półkę, natomiast ten trailer to jednak spadek przynajmniej o jeden poziom. Wiem że to nie modne pisac tutaj niepochlebne komentarze ale piękne widoki to nie wszystko i jak dla mnie zabrakło emocji co dobrze podsumował wyżej mantragora.
 8. Dziękuje za tak pozytywny odbiór! Do pierwszego postu dodałem także podgląd na samą bryłę z siatką. Pozdrawiam!
 9. Hej, przedstawiam pracę tworzona po godzinach. Tematem jest i była Japonia. Pisze też w czasie przeszłym ponieważ jest to nowa, finalna wersja renderów z przed 3 lat, zresztą na forum zamieszczonych: http://max3d.pl/forum/threads/78938-Scena-3D-Tradycja-i-Nowoczsno%C5%9B%C4%87 Soft: Cinema 4D, Vray i PS i zoom: Edit: załączam także podgląd na samą bryłe sceny: Pozdrawiam!
 10. 1000 zł? Jaki masz sprzęt? I najważniejsze - do czego Ci ten "serwer"?
 11. Tak, na opcji bez dokumentacji dla nierezydentów. Czyli skoro miałbym nie odprowadzać od tego podatku już w PL to czy gdzieś muszę uwzględnić ten dochód z TS? Jakiś pit pod koniec roku zeby nasz US wiedzial skad ten dochod który dostaje z TS np na konto Paypal? Dzięki!
 12. Cześć, chciałbym odkurzyć wątek i spytać kogoś bardziej zorientowanego o rozliczanie sprzedaży z TS w Polsce. Konkretnie: Czy od sprzedanego produktu od ktorego zostanie potrącona marża i podatki z TS (60%) mam jeszcze policzyć podatek w PL? Czyli np 100$ - 60% (TS) = 40$ dla mnie i od tej sumy jeszcze podatek dla PL? Będe wdzieczny za odpowiedź.
 13. Pegasus pewnie ledwo pociągnąl te rendery.. ale wyszło ... bajecznie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy