Jump to content

Faun

Members
 • Posts

  381
 • Joined

 • Last visited

Faun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

38

Reputation

 1. Ale jakie PI ma prawa do Wiedźmina? Prawa ma Sapkowski.
 2. Nikomu Bazyl nie skojarzył się z lica z generałem Grievousem?
 3. I tylko żal, że Mieczysław Czechowicz tego nie doczekał...
 4. W obrazku naprawdę niezłe; dekoracje i zdjęcia. No ale, z tego co widzę, to fotografował facet od Idy. Jak na 8 minut mało treści, można by więcej opowiedzieć, choćby w dialogach. Ale wrażenia mocno pozytywne.
 5. Dokładnie o coś takiego mi chodzi, ale czy można tego użyć poza tą platformą sketchfab, ofline?
 6. Czy może ktoś polecić komercyjny program do prezentacji on-line (i nie tylko) obiektu 3d, np. wymodelowanego albo ze skanera 3d - to co mamy w przypadku fotografii obiektowej 360 - czyli możliwość obracania zoomowania itp. obiektu, ale dla modelu 3d. Kiedyś było coś takiego jak Strata live 3d, ale już nie produkują.
 7. Faun

  Autodesk Showcase

  Czy ktoś może korzysta z programu Showcase? jak wygląda tu współpraca z 3ds maxem? Szukam czegoś do atrakcyjnego przedstawiania obiektów 3d zaimportowanych w popularnych formatach, a także ze skanera 3d, z możliwością exportu do webowych formatów, z interaktywnością itp. może coś polecicie?
 8. Takie pytanie mam: czy znacie przykłady prezentacji treści jak w tym linku (sorry za za niezamierzoną kryptoreklamę banku) chodzi mi generalnie o prezentowanie zawartości, czy elementów stron internetowych czy aplikacji, rodzaj przewodnika po wyżej wymienionych, w konwencji tej reklamy? Przy okazji, dobrze kombinuję, że wykonano to w sofcie typu AE?
 9. Faun

  WallPath

  To już o Bagginsie na ASP uczą? Chyba, że jednak chodziło o Beksińskiego;)
 10. Oj, to chyba tylko w Bydgoszczy;) http://www.youtube.com/watch?v=LxjxqgMG6GE#t=54s
 11. O to chodziło, dzięki Panowie
 12. Jak uzyskać render (FG + Skyligt) obiektu na idealnie białym tle (tak jak na stockach ze zdjęciami), który później można łatwo nałożyć w PS na tło w innym kolorze? Druga kwestia: czy możliwe jest uzyskanie koloru podłoża w zadanym kolorze, tzn wprowadzam w w edytorze materiałów wartości np RGB i uzyskuję podłoże o jednolitym kolorze? I jeszcze jedno pytanie - czy renderując w ten sposób (FG + Skylight) można zapisać obrazek z kanałem Alpha? Kiedy klikam w oknie gotowego renderu ikonę Alpha obraz jest w całości biały?
 13. Świetne, jednak facet w masce/kominiarce w żaden sposób nie kojarzy się pozytywnie...
 14. Kolorystyka. Połączenie tego turkusu z pomarańczowym dosyć ryzykowne i niezbyt przyjemne dla oka.
 15. Kapitalne. Świetne swojskie otoczenie i paleta, jak już pisano. No i A. B. Curuś na dokładkę;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy