Jump to content

floo

Members
 • Posts

  3,325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

floo last won the day on April 10 2014

floo had the most liked content!

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  ?

floo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

956

Reputation

 1. floo

  BLENDER is...!!!

  @uzumakishadow Spoko. Chyba sobie to wkleję w stopkę. Od x lat uważam że Blender ma potencjał i jest pewnego rodzaju alternatywą, ale nie wpłynie w żaden sposób na rynek. Większym zagrożeniem dla autodescku może okazać się jakiś nowy rewolucyjny program, który będzie oparty o najnowsze rozwiązania. Tak po części było z MotionBuilderem.
 2. floo

  BLENDER is...!!!

  @uzumakishadow spoko, ja się nie spinam. Nikogo nie minusuje. Nie mam problemów z tym że ktoś to się nie podoba, ale ja nie jestem żadnym blenderowcem. Wybacz, ale głównie pracuje w innych programach, a wolny czas przeznaczam na Blendera. Jedni tracą czas dla granie w gry, oglądanie kotów w internetach, a ja sobie dłubie w Blenderze z tym że mój stosunek do tego programu jest otwarty, a nie określony na zasadzie Blender vs reszta świata. edit: Pozdrawiam jednego gościa co kiedyś się gotował, jak mu powiedziałem że intereface Blendera jest prosty. Podobnie mam z Zbrushem, do dziś nie rozumiem co tam jest nie tak.
 3. floo

  BLENDER is...!!!

  miałem coś więcej napisać, ale stwierdziłem, że szkoda tracić czas na przepychanki o ideologię. Wyobrażałem sobie to jako wątek, w którym każdy wrzuci coś od siebie(może sam zobaczył bym coś unikalnego), a nie kolejną dyskusje o ideologii. Jak ktoś postrzega to jako chęć udowadniania czegokolwiek, to GRATULUJĘ!!! Miał być kontent, a wyszło inaczej. Nie dzięki. Wątek do zamknięcia.
 4. floo

  BLENDER is...!!!

  Jeżeli jesteś przekonany o tym że trzyma wysoki poziom, to dlaczego tym się nie chwalić? Przecież to jest twój skill i tym bardziej pasuje do tego wątku. ;)
 5. floo

  BLENDER is...!!!

  @le_chu szczerze to nie bardzo znam się na wizualizacjach. Jeżeli masz jakieś swoje perełki to chętnie zobaczę.Temat z mojej strony otwarty.
 6. floo

  BLENDER is...!!!

  Od pewnego czasu, chodzi mi po głowie taki temat: Blender is awesome, gdzie skupiamy się na mocnych stronach darmowego programu gdzie dodajemy najlepsze rzeczy jakie ukazały się z pod jego skrzydeł. [video=youtube_share;EJed22ShxLc] [video=youtube_share;1XZGulDxz9o] [video=youtube_share;yJzA0IFR-78] [video=youtube_share;anzZjJwq2vk] [video=youtube_share;DyCxwT-Mdtc] Jakie są wasze opinie? - nie żałuje tego pytania :) Pozdrawiam!
 7. @Yego Tutaj nie chodzi o to że robią błędy, ale o to że nie wyciągają wniosków i koniecznie na siłę Fundacja forsuje rzeczy których nie powinna. Przykładem jest Video Sequencer, gdzie mam wrażenie, że nikt z osób decyzyjnych nie widział jak pracuje się w zaawansowanym programie. Tutaj nie chodzi mi o kopiowanie pomysłów, ale o to aby po ludzku można było pracować, bo jest tyle wąskich gardeł, że staje się to kompletnie nie opłacalne. Czas pracy osoby nad montażem wydłuża się niepotrzebnie, bo nikt nie widzi potrzeby zmian. Aby było ciekawiej nie trzeba wcale do tego super programisty, tylko zdrowego podejścia. Jak sobie przypomnę walkę o n-gony, to aż mnie ciarki przechodzą.
 8. Jestem jak najbardziej ZA! Chętnie zobaczę animację. Ta maszynka zdaje się lata podczas rajdów WRC, czy się mylę?
 9. @Yego z natury mam tak że mówię co myślę i bardziej cenie sobie w życiu zdrową ocenę, niż klepanko po plecach gdzie ktoś po upływie czasu wbija nóż. Choć dzisiejsze trendy narzucają chwalić wszystko i wszędzie, tak zaprzecza to rozwojowi. Fundacja robi dobrą robotę, ale momentami jak w tej animacji, skupiają się na postaci, nie dbając o tło. Po kliku latach obserwacji uważam że w pewnych kwestiach są ślepi, albo im tak wygodnie. Nic mnie nie boli, wyrażam swoją opinie. Co według ciebie lepsze? Dać komuś przeświadczenie, że wszystko robi super, czy lepiej poddać to krytyce, pozwolić wyciągnąć wnioski? Osobiście sugerował bym że lepsze od tego enviro było by białe tło i wtedy jest o wiele lepsze wrażenie. [video=youtube_share;od_Lja9QstQ]
 10. @Reynevan Osobiście to sam design gry bardzo by mi odpowiadał, ale zdecydowanie po kilku zmianach i nie w takiej formie gdzie są tego rodzaju zakończenia na ludzikach. Chyba to już nie mój wiek na tego rodzaju pomysły, bo nie traktuje takich akcji w kategoriach rozrywki.
 11. Zdaje się że studenci też działają. ;) , ale żeby ktoś to chciał sprzedawać. Co to się tam porobiło w tej fundacji.
 12. Gdyby to było zombie, wampiry i inne stworki to mieli by zapewne rzeszę fanów, ale jednak zbyt mocno pojechali, bo to co jest częścią poboczną w innych grach, tutaj staje się celem. Niesmaczne...
 13. Jest na takim etapie że pewnie chłopak wie wszystko lepiej niż inni. Niektórzy tak mają. Broni swojej ideologii.
 14. @ikkiz i takie akcje w twoim wykonaniu lubię najbardziej! Działaj!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy