Skocz do zawartości

"Amelia & Saturnin"


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... !!!... dziadek3d powraca, żeby nudno tu nie było wśród rzemieślników....:)

Moja animacja 3d "Amelia & Saturnin" teraz w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Kino i Ty” w Mariupolu, Ukraina.

Była w wielu konkursach i wygrywała także. Co tam u Was słychać ... chłopcy z kolorowymi balonikami.... pękają czy uciekły...??...:)

Pewnie już tu nie ma już tych starych chłopców tylko nowi jeszcze bardziej nadmuchani i kolorowi....:)

trailer: 

 

 

  • Like 5
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, michalo napisał:

O ho, a już się zaczynałem o ciebie martwić. Nadal cryengine? 

Widzę w formie 🙂

..nie martw się... ja dopiero zaczynam umierać... ale to trochę trwa...!!...:)

...teraz Unreal...:).. i dużo latam dronem....:)

duality-of-imagination-4.jpg

458.jpg

16 godzin temu, KLICEK napisał:

O super ze wrociles 🙂 naprawde fajna animacja, widac postep 🙂 

.... eeeee tam ... fajna...!!!... tylko nagradzana...:)... a to jak wiesz... niewiele...:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem Twojej twórczości nigdy nie byłem, tej co teraz wstawiłeś, tez nie jestem, ale za watkami z Twoim udziałem to chyba się stęskniłem xD 

Witaj ponownie, mam nadzieje ze ten mur cmentarny to niczym mur chiński i czeka Cię jeszcze długi spacer zanim ujrzysz bramę ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej Animae Caribe International Animation & Digital Media Festival - Port of Spain, Trinidad and Tobago

"Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokorni "Kino i Ty" - Mariupol - Ukraina


"Amelia & Saturnin" w selekcji konkursowej XII Międzynarodowy Festiwal Filmowy Niepokorni Niezłomni Wyklęci - Gdynia - Polska

"Amelia & Saturnin"semi-finalist na ECOCINE - Międzynarodowy Festiwal Filmów o Środowisku i Prawach Człowieka, San Sebastian, Brazylia

Edytowane przez agdybybyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności