Jump to content

WWWoj

Members
 • Content Count

  1,709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by WWWoj

 1. A to wrzucam też tutaj parę szkicy w 3d które robiłem kiedyś. https://skfb.ly/6OoHw https://skfb.ly/6OoHq https://skfb.ly/6KG67
 2. rus3k: Dzięki wielkie, miło mi tym bardziej, ze śledzę bacznie Twoje animacje 🙂 KLICEK: Oculus Rift mam i pracuje mi sie w nim bardzo wygodnie i intuicyjnie, ale od jakiegoś czasu nie wiem już, co tam na rynku jest najlepsze. Soft się rozwija, ale na pewno jeszcze sporo rzeczy brakuje i są błędy. Chociażby problemy z eksportem i kamerami akurat w quill. Jak zresztą widać, bo nagrywane z ekranu :). Na pewno bardzo prosta intuicyjna obsługa to plus.
 3. animacja testowa w Quill VR "Moja mama na rowerze"
 4. Też widzę duży potencjał w szkicowaniu w 3d, ale na razie odpuściłem 🙂
 5. dziękuje! Największym plusem takich zleceń jest ze można se zrobić po swojemu wszystko, ale tez wiadomo czasu jednak za dużo nie można poświecić, wiec takie szyte na szybko raczej, ale fajnie się animowało. Niestety na tła już nie starczyło 😕
 6. WWWoj

  skelige2

  Na wypasie!
 7. Taki filmik dla biblioteki jakis czas temu zrobiłem.
 8. Dzięki! Jeden dzień cały i ze 2 godziny poprzedniego dnia :). Tak jednym okiem oglądając mecze :)
 9. Jeżeli jesteś "innowacyjnym projektantem" to wiadomo... Nie stać Cię na mysz ;p. Osobiście, najbardziej interesujące są dla mnie nagrody pocieszenia :D. Nie hejtuję, ciekawy pomysł na tanią reklamę :).
 10. Bhai: Wiec mówisz obejrzałeś falcona 9 dwa dni temu tak jak cała reszta internetu na wszystkich serwisach informacyjnych i stwierdziłeś, że podzielisz się tym na forum graficznym w wątku dotyczącym animacji o Vincencie van Goghu, brawo! Nic nie umknie twej uwadze ;)
 11. Akurat uważam, że dobór środków wyrazu czyli JAK do tego CO chcesz wyrazić jest bardzo istotny, dlatego zrobienie filmu akurat o Vincencie filtrem, było by co najmniej faux pas ;)
 12. W mojej opinii sztuka ta "niezdefiniowana/magiczna" to po prostu szerszy aspekt komunikacji międzyludzkiej. Szerszy, bo wielopłaszczyznowy i międzypokoleniowy, czasem między epokowy. Zamknięte w dziele uczucie, które możesz komuś przekazać. Moc uczucia jest zwykle silniejsza i spójniejsza, gdy przekaz jest bardziej osobisty, dlatego autorstwo ma tak duże znaczenie. Chcemy rozmawiać z konkretnymi osobami, bytami. Przy czym można się wypowiadać bardzo pięknie, nie mając kompletnie nic konkretnego do powiedzenia, co w mojej opinii zaczyna być po prostu estetyką.
 13. Na każdym robi wrażenie co innego, projektowanie procesów produkcyjnych miałem na studiach technicznych i cenię sobie bardzo projektowanie noży do obróbki i toczenia. Serio, mając wiedzę w tym zakresie, wiem jakie ciekawe problemy mogą się pojawić, zanim uzyska się jakąś małą metalową część. Kiedyś sam odlewałem sobie figurki warhamera, w formach silikonowych, fajna zabawa :p. Lubię programowanie i podziwiam ludzi potrafiących zorganizować duży projekt informatyczny, a także podziwiam lekarzy i pielęgniarki. W dziedzinie animacji jednak na mnie Vincent mimo wszystko robi duże wrażenie. Każda klatka malowana olejami, brzmi niesamowicie i w dużej rozdzielczości tak też wygląda. Nie rozumiem u ludzi tego kompleksu na punkcie sztuki, jakby to było jakieś najwyższe dostojeństwo. Jest sobie informatyka, medycyna inżynieria i jest sobie sztuka czy to plastyczna, użytkowa, czy dorobek kulturalny, literatura, muzyka itp. W temacie gier też częste są dyskusje czy gry to sztuka. Ja robię gry dla rozrywki, bo lubię rozrywkę, wisi mi to czy to sztuka. Będę miał ochotę na sztukę to se pójdę do muzeum. Jak mam ochotę wyrazić się artystycznie, to to robię i tyle. Kiedyś poznałem gościa co robił sznurki, różne sploty o różnej wytrzymałości, wymyślał kreował i bardzo się tym pasjonował. Czy zależało mu, żeby nazywać sznurek sztuką? Nie sądzę. Jak pójdzie do muzeum, czy galerii to co, ma oglądać sznurki? Bo to ceni?
 14. Chyba zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Nie wiem o co Ci chodzi, boli Cię że film ma nominację do Oskara? Wiele filmów ma. Porównania i hiperbolizacje niewiele wnoszą. Tak samo porównania skrajne. Do Daimlera, Disneya czy wody po ogórkach. Może wplączmy w to jeszcze loty w kosmos Nasa, Szymborską i Steva Jobsa. Po co? Nie da się napisać bez tego typu porównań o co chodzi? Film nie dostaje oskara za technologie, chyba, że byłby w takiej dziedzinie nominowany. Może film poprostu jest na tyle dobry, poruszający, fabularnie, ma odpowiednie walory estetyczne i intelektualne, że na to zasługuje. Wyobraź sobie, że mimo całego dostępu do technologii sporo ludzi nadal maluje tradycyjnie, rzeźbi, rysuje itp. Może powstać też film w takiej technice. Mam wrażenie, że mocno chcesz temu filmowi umniejszyć, ale wybacz silniki daimlera nie mogą dostać oskara niestety :( przykro mi. Chociaż zapewne ich pożytek dla ludzkości jest niekwestionowany ;) Ciekaw tez jestem o jakie technologie Disneya (człowieka) Ci chodzi, które tak budowały zaplecze korporacyjne na dekady. O analogowe motion capture do Królewny Śnieżki? Czyli to że z filmu przerysowywano wszystko na klatki animacji benedyktyńską pracą całych zastępów ludzi? Czy to, że koncern słynie z bezceremonialnego i bezwzględnego podejścia do cudzej własności intelektualnej ;p
 15. olaf: Przykro mi jeżeli Cie uraziłem, lubię czytać Twoje posty i masz często ciekawy punkt widzenia, ale w tym przypadku po prostu dyskusja w tym tonie trochę obraża wielki, jak i doceniony wysiłek wielu ludzi i spłycenie ich pracy do roli filtra jest słabe. Sam uważam się za osobę kreatywną, z tego żyję, a gdybym umiał malować olejami, na pewno bardzo chętnie bym przy takim projekcie pracował. Film jest czymś nietuzinkowym i wartym uwagi, pracy i poświęconego czasu.
 16. Ooo sama oświecona elita w każdej dziedzinie, wow. Programowanie i sztuka i optymalizacja kosztów, spojrzenie na lata do przodu i troska o dobro całej branży i przyszłych pokoleń, naprawdę imponujące. Dyskusja o genialnych filtrach, których to artyści są niegodni hahaha. Kompletne niezrozumienie tematu. Właśnie, dla tego ten film jest genialny, że powstał w takich czasach. Gadanie o marnowaniu pieniędzy i czasu, co za ograniczone spojrzenie w czasach, w których za moment większość zawodów będzie skutecznie zastąpiona, a ludzie zbędni. http://www.bbc.com/news/technology-34066941 Prawdopodobieństwo automatyzacji programisty 8% artysty 4% ;) Tu ciekawy filmik ze świetnym animatorem, który całe życie wszystko debilnie rysował na kartkach. Chyba nie zrozumiał podniet genialnych tworzących potrzebne narzędzia programistów ;)
 17. Ciekawy wymysł, szczególnie, że często zarzucasz ludziom, że niczego nie pokazują ;) Mnie film się podobał.
 18. RycerzZenady: A to przepraszam zwracam honor, nie wiedziałem. Po prostu zarezerwowałem sobie ta symbolikę dla Japoni :p [video=youtube;rw8gYY3_7-U] A to się można naciąć. No to dzięki za info, lepiej teraz na to patrzę :)
 19. Bardzo ladny i sexy trailer. W Total Warach zawsze lubilem motyw odnoszenia się w stylistyce artu do danej kultury i sztuki regionu szkoda, ze od tego odeszli. Widac, ze robione pod zachodniego widza. Kwitnaca wiśnia jest akurat symbolem Japoni, ale co tam, miecze, azjaci to pasuje ;p ważne, że miazga.
 20. Miło mi poinformować, że teledysk Dream On dla Lion Shepherd został nagrodzony w kategorii animacja na jedynym w Polsce festiwalu teledysków Yach Film Dream On jak i najnowszy teledysk Fajl można obejrzeć na Art Way Studio: https://www.artwaystudio.net/ http://yff.pl/laureaci-yff-2017/
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy