Skocz do zawartości

The Last Batch - Breaking Bad Cinematic


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, rzadko kiedy cos postuje, ale jak juz cos mam to  zawsze chetnie pokaze! W koncu po latach pracy w wolnych chwilach udalo mi sie skonczyc projekt zainspirowany serialem Breaking Bad. Sporo assetow bylo zrobionych od zera, a najfajnieszym wyzwaniem bylo odtworzenie prawdziwej lokalizacji z serialu ( pustynia nieopodal Albuquerque). Udalo mi sie odwiedzic ta lokaliacje gdzie podjalem probe zeskanowania wielu kluczowych klifow, ktore pozniej uzylem w projekcie. 

Wiecej o animacji mozna poczytac na artstation - https://www.artstation.com/artwork/Geolx3

Przygotowuje tez making of gdzie postaram sie przedstawic proces tworczy. 

 

Pozdrawiam, Piotr 

  • Like 19
  • Mega! 5
  • Wow 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy i tutaj to wrzucisz i jest 🙂 

Kawał bardzo dobrej roboty na poziome całego studia, brawo za samozaparcie i jakość końcową, chapeau bas 🙂 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr! Super, że to tutaj wrzuciłeś. To sporo znaczy. Od jakiegoś czasu staramy się odbudowywać community max3d.pl, a wiem, że wielu z was rozjechało się po świecie, robicie wielkie rzeczy i średnio już macie na to czas. Więc doceniam! 

Na początku jak to puściłem to myślałem, że wrzuciłeś zwiastun filmu przy którym pracowałeś, a tutaj WOW. 

Czekam na making of i chętnie bym napisał coś więcej o tym - jakiś artykuł. Jeśli możesz udostępnić artykuły i możesz odpowiedzieć na kilka pytać to byłoby super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adek changed the title to The Last Batch - Breaking Bad Cinematic
Napisano (edytowane)

Fenomenalny materiał. Na każdym poziomie, graficznym, pomysłu, odbioru. Bardzo pogodne klimaty, co w grafice nie jest tak częste, miłe zaskoczenie. Czekam na making of, jest niezbędny, żeby pokazać ogrom roboty. 

Powiedz coś więcej, skąd pomysł, motywacja, że akurat ten temat i serial podchwyciłeś i co Ci największe trudności sprawiło przy takim projekcie. Wybrałeś Redshift? Ile czasu to rendziłeś i na jakim sprzęcie?

 

Edytowane przez alex3d
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za sam wybór Breaking Bad daje wielkiego plusa, bo to mój ulubiony serial 😉 A sam materiał, genialny. Na prawdę wygląda to przekozacko. I jak wszyscy czekam na dodatkowe materiały z making ofa 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyszło fantastycznie, przede wszystkim enviro. Jak za pierwszym razem oglądałem to myślałem że postać ludzka jest trochę zbyt szywna i manekinowata w swoich ruchach, ale to musiało być jakieś złudne uczucie bo już tego nie odczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Bardzo ładnie wygląda. Ciekawi mnie, czy te kryształy wychodzące z ziemi przed którymi ucieka (?) Walter były inspirowane sceną z mgs v w której też się dzieją podobne rzeczy, czy to przypadek?

no i najważniejsze - kiedy premiera gry? 😄

 

I drugie pytanie, czy przy okazji skanowania pustyni odwiedziłeś ten dom? 🙂

 

 

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności