Jump to content

dm_

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About dm_

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. True, masło klarowane do smażenia. Wysoka temperatura dymienia itd. Masz w planach uwolnić się od pracy urzędniczej i zajmować się CGI fulltime? Pytam z ciekawości, bo paru osobom choćby z tego forum się udało a skilla porządnego już masz.
 2. Świetna sprawa. Będę śledził temat i czekam na opis. Masz jakiś skaner 3D na własność?
 3. Spoko, trochę ironii było w moim poprzednim wpisie. Nic na siłę.
 4. Newsy odnośnie nowych wersji muszę być - wojny software'owe to sens istnienia for internetowych i bez nich to już nie to samo. A poza tym nowa szata forum o wiele lepsza niż poprzednia. Mam na myśli przede wszystkim wygląd (jasna skórka, od razu się przyzwyczaiłem) i wydajność, która jest zauważalnie większa. Obrazki ładują się błyskawicznie co jest największym plusem.
 5. Potwierdzam zdanie RaVirra, cieniowanie sprawia, że ta linia od nosa do kości policzkowej wygląda jak blizna.
 6. Jestem laikiem i dla mnie pod względem technicznym praca klasa światowa. Mam jedynie problem z głową tego rycerza, gdyby nie gif z procesem to ciężko byłoby mi zczaić co ona przedstawia. W sumie to się zastanawiałem przez jakiś czas czy aby na pewno jest tam głowa zanim odpowiedni gif mi nie mignął przed oczami i wszystkie obrazki przed dodaniem tej błękitnej poświaty były dla mnie czytelne, a potem już zdecydowanie mniej.
 7. Myślę, że prędzej wyjdzie nowa technologia, która wyprze Digital Sculpting, tak jak Digital Sculpting wyparł klasyczny polymodeling czy też boxmodeling w modelowaniu organiki. Pamięta ktoś jeszcze Wings 3D, darmowego boxmodelera, który 10-15 lat temu był na topie? Dzisiaj jest chyba martwy, bo technologia się zmieniła. Tworzenie nowego programu do sculptingu raczej jest dosyć drogie i ryzykowne, zważyszy na pozycję, jaką ma ZBrush. Musiało by być to coś nowego, więc stąd mój wniosek: nowa technologia -> koniec ZBrusha. A co to będzie to nie mam pojęcia. Może modelowanie przez AI na podstawie odpowiednich concept artów? A potem tylko grafik dodaje pierdoły i zatwierdza model.
 8. Cześć. Ile czasu dziennie poświęcasz na rysowanie (ćwiczenia, zabawa itd.)? Pytam z ciekawości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy