Jump to content

WWWoj

Members
 • Content Count

  1,709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WWWoj last won the day on September 10 2013

WWWoj had the most liked content!

Community Reputation

827 Excellent

7 Followers

About WWWoj

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Barcelona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to wrzucam też tutaj parę szkicy w 3d które robiłem kiedyś. https://skfb.ly/6OoHw https://skfb.ly/6OoHq https://skfb.ly/6KG67
 2. rus3k: Dzięki wielkie, miło mi tym bardziej, ze śledzę bacznie Twoje animacje 🙂 KLICEK: Oculus Rift mam i pracuje mi sie w nim bardzo wygodnie i intuicyjnie, ale od jakiegoś czasu nie wiem już, co tam na rynku jest najlepsze. Soft się rozwija, ale na pewno jeszcze sporo rzeczy brakuje i są błędy. Chociażby problemy z eksportem i kamerami akurat w quill. Jak zresztą widać, bo nagrywane z ekranu :). Na pewno bardzo prosta intuicyjna obsługa to plus.
 3. animacja testowa w Quill VR "Moja mama na rowerze"
 4. Też widzę duży potencjał w szkicowaniu w 3d, ale na razie odpuściłem 🙂
 5. dziękuje! Największym plusem takich zleceń jest ze można se zrobić po swojemu wszystko, ale tez wiadomo czasu jednak za dużo nie można poświecić, wiec takie szyte na szybko raczej, ale fajnie się animowało. Niestety na tła już nie starczyło 😕
 6. WWWoj

  skelige2

  Na wypasie!
 7. Taki filmik dla biblioteki jakis czas temu zrobiłem.
 8. Dzięki! Jeden dzień cały i ze 2 godziny poprzedniego dnia :). Tak jednym okiem oglądając mecze :)
 9. Jeżeli jesteś "innowacyjnym projektantem" to wiadomo... Nie stać Cię na mysz ;p. Osobiście, najbardziej interesujące są dla mnie nagrody pocieszenia :D. Nie hejtuję, ciekawy pomysł na tanią reklamę :).
 10. Bhai: Wiec mówisz obejrzałeś falcona 9 dwa dni temu tak jak cała reszta internetu na wszystkich serwisach informacyjnych i stwierdziłeś, że podzielisz się tym na forum graficznym w wątku dotyczącym animacji o Vincencie van Goghu, brawo! Nic nie umknie twej uwadze ;)
 11. Akurat uważam, że dobór środków wyrazu czyli JAK do tego CO chcesz wyrazić jest bardzo istotny, dlatego zrobienie filmu akurat o Vincencie filtrem, było by co najmniej faux pas ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy