Jump to content

WWWoj

Members
 • Posts

  1,719
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

WWWoj last won the day on May 13

WWWoj had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Barcelona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WWWoj's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

882

Reputation

 1. Wyglada bosko, jedyna rzecz, której mi trochę brakuje, to żeby Walter w ujęciu wewnątrz sięgał coś np. telefon, albo poprawiał kierując, żeby dodać ujęciu nieco chaosu w odbiorze.
 2. hehe dzięki wielkie, zawsze coś tam tworzę poza komercyjną pracą, nowego, czy starego 🙂 Moge pokazać takie animacje rysunkowe z mojego starego prtojektu gry co ma ze 2 lata pewnie, ale jeszcze nigdzie nie pokazywałem.
 3. Wrzucam animację z czasu pandemii, powysyłałem na festiwale została ciepło przyjęta na paru zacnych imprezach, wygrała w Sant Louise 🙂 Animacja wykonana w Clip Studio Paint na Ipad Pro. Na muzykę oryginalną wybuliłem z 1500 funtów XD tak bardzo kocham ten kawałek hahaha. Zapraszam do oglądania. https://www.youtube.com/watch?v=iPAXzCvQVqk
 4. Animacja z okazji urodzin Stanisława Lema 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=AwAe9LzJxdY Director and animator: Wojciech OstrycharzWriter: Olga PiechSound designer: Łukasz KindelProducer: Maciej DobrowolskiExecutive producers: Michał Napora, Angelika Kałdus
 5. Chwale sie 😛. Moja animacja "Autumn Leaves"w selekcji dwóch festiwali z Academy Award Qualifying :). Trzymajcie kciuki 😄 ! Mogłby mi ktoś podpowiedzieć jak edytować pierwszy post, zeby zmienic sobie miniaturkę wątku?
 6. Gratulacje! Witaj z powrotem 🙂
 7. Trochę animowanych rzeczy 🙂
 8. Hehe miło :)! Ja też nie widziałem tego i się podjarałem, bo lubie bardzo Character Design References, a poźniej dopiero patrze że to z 2018 roku. 😄 michalo: Dzięki, że wrzuciłeś, bo nawet nie wiedziałem ze moje prace tam są 🙂 Na forum odświeżę teczkę na pewno, bo prac do uzupełnienia sporo.
 9. A to wrzucam też tutaj parę szkicy w 3d które robiłem kiedyś. https://skfb.ly/6OoHw https://skfb.ly/6OoHq https://skfb.ly/6KG67
 10. rus3k: Dzięki wielkie, miło mi tym bardziej, ze śledzę bacznie Twoje animacje 🙂 KLICEK: Oculus Rift mam i pracuje mi sie w nim bardzo wygodnie i intuicyjnie, ale od jakiegoś czasu nie wiem już, co tam na rynku jest najlepsze. Soft się rozwija, ale na pewno jeszcze sporo rzeczy brakuje i są błędy. Chociażby problemy z eksportem i kamerami akurat w quill. Jak zresztą widać, bo nagrywane z ekranu :). Na pewno bardzo prosta intuicyjna obsługa to plus.
 11. animacja testowa w Quill VR "Moja mama na rowerze"
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy