Jump to content

WWWoj

Members
 • Content Count

  1,711
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WWWoj last won the day on December 31 2020

WWWoj had the most liked content!

Community Reputation

836 Excellent

About WWWoj

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Barcelona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę animowanych rzeczy 🙂
 2. Hehe miło :)! Ja też nie widziałem tego i się podjarałem, bo lubie bardzo Character Design References, a poźniej dopiero patrze że to z 2018 roku. 😄 michalo: Dzięki, że wrzuciłeś, bo nawet nie wiedziałem ze moje prace tam są 🙂 Na forum odświeżę teczkę na pewno, bo prac do uzupełnienia sporo.
 3. A to wrzucam też tutaj parę szkicy w 3d które robiłem kiedyś. https://skfb.ly/6OoHw https://skfb.ly/6OoHq https://skfb.ly/6KG67
 4. rus3k: Dzięki wielkie, miło mi tym bardziej, ze śledzę bacznie Twoje animacje 🙂 KLICEK: Oculus Rift mam i pracuje mi sie w nim bardzo wygodnie i intuicyjnie, ale od jakiegoś czasu nie wiem już, co tam na rynku jest najlepsze. Soft się rozwija, ale na pewno jeszcze sporo rzeczy brakuje i są błędy. Chociażby problemy z eksportem i kamerami akurat w quill. Jak zresztą widać, bo nagrywane z ekranu :). Na pewno bardzo prosta intuicyjna obsługa to plus.
 5. animacja testowa w Quill VR "Moja mama na rowerze"
 6. Też widzę duży potencjał w szkicowaniu w 3d, ale na razie odpuściłem 🙂
 7. dziękuje! Największym plusem takich zleceń jest ze można se zrobić po swojemu wszystko, ale tez wiadomo czasu jednak za dużo nie można poświecić, wiec takie szyte na szybko raczej, ale fajnie się animowało. Niestety na tła już nie starczyło 😕
 8. WWWoj

  skelige2

  Na wypasie!
 9. Taki filmik dla biblioteki jakis czas temu zrobiłem.
 10. Dzięki! Jeden dzień cały i ze 2 godziny poprzedniego dnia :). Tak jednym okiem oglądając mecze :)
 11. Jeżeli jesteś "innowacyjnym projektantem" to wiadomo... Nie stać Cię na mysz ;p. Osobiście, najbardziej interesujące są dla mnie nagrody pocieszenia :D. Nie hejtuję, ciekawy pomysł na tanią reklamę :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy