Jump to content

loczyn

Members
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

loczyn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

56

Reputation

 1. Ten film ma wiele innych błędów do wytknięcia, a czepiacie się jakich pocisków używa zmyślony, fantastyczny oddział specjalny do łapania demonów? Czepmy się może broni Constantine ;) Jeśli już przy pociskach i błędach jesteśmy to chociażby brak wpływu przelotu pocisku koło włosów na ich ruch. Często zgon od postrzału chociażby 7,62 mm wynika raczej z rozerwania organów przez podmuch, a nie samo przeszycie ciała pociskiem. Ps: https://www.youtube.com/watch?v=Ef6bF4tbtO4
 2. Coś tam się komuś Twixtor rozjechał w stodole. Na II planie ludzie poruszają się szybciej od pocisków na I planie. Specials buja się na boki z nudów czekając w stop motion. Jeden wielki miszmasz czasówek, tam chyba nic nie jest zgodne ze sobą :) Ale oglądało się 100x lepiej od Bazyliszka.
 3. Powstrzymam się od komentarza. Czekam na @nordena, to będzie istne święto dla niego ;)
 4. Piękna gównoburza :) @tweety: Zacytuję pewnego artystę, poniekąd też "reżysera": Ból dupy @olafa również podziwiam! Norden jest jaki jest, czy mógł to zrobić lepiej? Nie. Czy mógł to zrobić szybciej? Nie. Nie mógł, bo wtedy jak był jeszcze 22 latkiem (dobrze mówię?) to jeszcze był "smarkiem". Gdyby cofnął się w czasie ze swoją wiedzą to wtedy owszem zrobiłby to pewnie lepiej i szybciej, ale maszyny do cofania nie mamy. Nauczył się, to jego, następny short będzie z pewnością dużo lepszy. Fajnie, że go dokończył mimo wszystko, może nie jest to django/django ale lepiej tak, niż by np do szuflady wrzucił dwa lata (jak Blizzard z D3) Widzę, że jak pod poprzednimi tematami wypunktował (słusznie i celnie), owszem, czasami niestosownie wady prac PI jak i samego PI to ludzi ukłuło (bo prawda boli, nie?) i teraz założyli kółko wzajemnego wyżywania się na Nordenie. Owszem, to po części jego wina, ale wywyższacie się, ale temat ten pokazał, że jesteście tacy sami jak on :) Gdyby to był film pierwszego lepszego usera max3d.pl którego lubicie to spazmów nie byłoby końca. Jestem tego pewien.
 5. Nie ma jeszcze Nordena, to zasymuluję co napisze: "No widzę Tomeczek obejrzał tutoriale ode mnie, lepiej, co prawda nadal gorzej niż prace dyplomowe absolwentów filmówki ale jest ok, chyba ktoś mu pomagał. Widzę też, że skały pękają - nie zawiodłem się, nie spociły wam się faremki w tej warszwce he-he? Partikle robił spod auta chyba robił student, ale jakie mają być skoro samochód porusza się jak drewno, robiliście mocap Czikłaczento jeżdżącego po forcie? No ale wyszło lepiej, zdecydowanie lepiej niż gówniany SMOK, pewnie dużo nadgodzin było he-he. Nie dziwię się, że Tomeczek się przyłożył, bo po ostatniej jego realizacji chyba nawet jego fani zaczęli wątpić w powodzenie filmowego Wiedźmina." Od siebie - duży skok! Trochę ujęcie z pojazdem odstaje od reszty i miejscami zgrzyta compo ale jest bardzo spoko :)
 6. Firma RIO de Post poszukuje artystę FX ze specjalizacją we fluidach (RF lub Houdini) do pojedynczego zlecenia. W przypadku udanej współpracy możliwość dalszej współpracy lub zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Forma zatrudnienia: praca zdalna lub na miejscu, umowa o dzieło Zadanie do zrealizowania: Do wykonania są symulacje fluidów - cieczy pojawiających się za postaciami, trochę jak w referencji Na samym końcu postacie łączą się w płynnym tornado tworząc puszkę napoju. Całość trwa 25 sekund. Po więcej szczegółów proszę pisać na email: [email protected]
 7. Ja chyba znam alter-ego nordena. Nagrywa od wielu lat na YT :D
 8. Dobrze @deshu powiedział - spotkanie dla bezrobotnych. Wszyscy pracujący gdzieś raczej nie zostaną posłani "bo tak", bo nie ma tam nic opłacalnego dla firm. No i nie pójdą też freelancerzy którzy mają aktualnie fuchę. Czyli standardów - bezrobotni + studenci.
 9. Ja bym widział Bradleya Coopera. Może kojarzy się z lovelasami z romansideł, ale jak zrobi złą minę to pasuje, aktorem też nie jest złym. http://25.media.tumblr.com/d925b2d0d367cf411eea1f6c2b85faed/tumblr_mkutnzSqK11r9pt1so3_250.gif Ładowanie np Viggo Mortensena to samobójstwo. Nikt nie będzie mówić, że to Wiedźmin tylko LoTR prequel.
 10. Szkoda, że w Polsce nie ma takiej siły, żeby zrobić z tego pełny metraż. Moglibyśmy wyprodukować ambitną konkurencję dla kiepskich Transformersów :(
 11. W jakich dniach i godzinach będzie można zastać Jakuba?
 12. Praca świetna, doczepiłbym się jednak jednej rzeczy która dosyć często wychodzi przy prezentacjach aut. Jak on tam wjechał jak nie ma śladów? :(
 13. Tutaj takie bajery, a Xbox One nie uciągnie nowego Assasins Creeda w FullHD w 30 klatkach ;)
 14. reanimator i pxl666 - ale czy blockbuster jest zawsze zły? Może STRZYG poleciał za daleko, ale blockbuster =/= zły film.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy