Skocz do zawartości

Partnerstwo firm Adobe i Microsoft


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niech tylko dodadzą w standardzie do windowsa definiowalne kombinacje klawiszy na boku ekranu dotykowego (alt, ctrl+z...). Więcej mi nie trzeba.

 

PS. Jeden mój znajmy z którym przez rok pracowałem biurko w biurko zawsze śmiał się z nowych ficzerów od Adobe i mówił że czeka tylko na funkcje "Szparuj konia". Musze mu przesłać ten filmik. Doczekał się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam tytuł: Oś zła,

puszczam film: myślę niemożliwe,

czytam "przyszłe funkcje": aha, wszystko jasne, to jest niemożliwe, tylko tak sobie to marketingowcy wymyślili jak technologię w Jetsonach :)

 

z komóry na tablet nachlapać i rozetrzeć łapą, to na prawdę będzie kreatywne (jak appka do strzelania z bicza) - gimp znowu zostanie w tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ja-CK-aL: żebyś wiedział. Dla mnie to smutna wiadomość bo jednak liczę na to, że kiedyś na Linuxie zawita Adobe. Chociaż by w taki sposób. Z jednej strony MS i Adobe informują o współpracy, z drugiej strony w tym samym czasie Adobe ogłasza testowe udostępnienie oprogramowania dla ... Chromebooków Google'a.

 

Więcej: http://chrome.blogspot.com/2014/09/adobe-joins-chromebook-party-starting.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot reklama Surface 3 Pro. Na keynocie AdobeMAX goście z Microsoftu rozdali bez wyjątku wszystkim po jednym egzemplarzu. Powiedziałbym, że typowa marketingowa zagrywka — rozdawanie bezwartościowych przedmiotów z logo firmy — ale nie chcę wyjść*na hejtera ;)

 

W filmiku najbardziej mnie bawi jak gość próbuje palcem nadążać za konikami. Za mało potrenował content aware editingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu o filmiku, i o tym jakie to są straszne złe korpo, a na tej konferencji Adobe pokazał też parę innych rzeczy, między innymi cały zestaw małych, wydawałoby się zabawkowych aplikacji dla IOS'a . Ja się tym chwilę pobawiłem i jestem zachwycony. Wolność wyboru drogi/narzędzi/techniki jaką to daje trudno porównywać z czymkolwiek innym. Narzędzia na nowe czasy.

 

Wolność oczywiście w ramach CC - bez CC użyteczność tych narzędzi jest znacząco ograniczona. Tak wszyscy straszyli, że Adobe padnie trupem przez model subskrypcyjny, a tu widać prawdziwie szatańską, przemyślaną strategię i coś czuję, że Adobe wiedziało co robi. Photoshopa łatwo wymienić na coś innego. Całą*konstelację narzędzi - już nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie ten wątek, ale jeśli chodzi o subskrypcje to wciąż zbyt wiele osób myli model sprzedaży licencji z polityką cenową. Zawsze mnie zadziwiało że w dyskusji miesza się te dwie kwestie. Nie znam osób, które korzystały przez ostatni rok z CC i uważają, że to gorsze niż pudełka, chociaż owszem, można mieć jakieś wątpliwości do cen, tylko że dla niektórych nawet Spotify jest za drogie, więc taka dyskusja jest jałowa.

 

@Monio, to że taka grupa klientów jest, Adobe szybko zauważyło i dostosowało swoją ofertę. Można mieć tylko Photoshopa za ułamek ceny CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności