Jump to content

Baggins

Members
 • Posts

  1,085
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Baggins last won the day on April 24 2023

Baggins had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Baggins's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

532

Reputation

 1. Ej, no ja bym Fast XX na wózkach oglądał jak dziki. Rozpierducha w trakcie sesji Bingo.
 2. O to fajniutko, że trailery już chodzą w kinach. Pomiędzy Guardiansami i Fast X będzie krwawo, ale może lata życia w Polsce nauczyły lawirować w strefie zgniotu między mocarstwami 😄
 3. Tych blizn nie da się zapomnieć. Nie no nie przestałem tu zaglądać od czasu do czasu, tyle, że ja już wiecie, mało w Blenderze siedzę 😄
 4. Ale że tutaj zwiastun trafił też? Nie może być! 😄
 5. pxl666 - Wskaż mi gdzie kogokolwiek tłumaczę terminami? To zła interpretacja. Ja tu tylko chwalę skuteczne zmierzenie się z wyzwaniem. Nie ma potrzeby tłumaczyć. I bardziej ogólnie. Każda forma filmowa to suma części. Jest sporo przykładów klipów świetnych technicznie, które emocjonalnie są płaskie jak transmisje z obchodów Dnia Strażaka. Tutaj moim zdaniem ta suma części zagrała i całość trzyma klimat. I to chwalić należy. :)
 6. Dubbing czy lektor - problemy pierwszego świata, panowie. :-)
 7. Oj tam Gotham - zajebiste to jest. Jak się jeszcze wie o terminach to potrójnie zajebiste. Sam byłem bardzo daleko od tego cienematika robiąc kompletne inne rzeczy, więc mogę odbierać obraz jak zwykły widz. Kawał świetnej roboty, świetnego zespołu w sztormowych warunkach.
 8. agdybybyl - Wypowiedź w wywiadzie jest jednoznaczna. Co tam jeszcze wyjaśniać? Jak kino kinem, to zawsze znaleźli się wieszcze grzmiący, że kino schodzi na psy. To jest ten sam kod co "A za moich czasów było lepiej" i "Ach ta dzisiejsza młodzież" . Serio? Nie ma innych zmartwień? Pisanie na jet-lagu jest jak pisanie pijanych smsów. Jutro będę żałował :-D czołem
 9. Oj tam, bez Dziadka to forum umrze :) I tak już ledwo zipie. W ramach ciekawostki: Siedziałem sobie dzisiaj przez parę godzin w bibliotece w Beverly Hills, bo musiałem trochę popracować w spokoju, a to o wiele lepsze miejsce do tego niż pokój hotelowy. Jako, że jest też tam darmowy net chciałem zajrzeć na max3d, żeby sprawdzić czy znowu ktoś na Baginsie psów nie wiesza. I tu zaskoczenie, bo Max3D jest zakwalifikowany tam jako strona porno i zbanowany. Boje się myśleć, kto w tej bibliotece i co robił z tą stroną:-) To będzie chyba niezłe podsumowanie dyskusji. czołem
 10. Wątek sam się napędza jak perpetuum mobile. Nie jestem tu do niczego potrzebny :D
 11. Patrze po przerwie. W wątku w jeden dzień walnęło +20 postów. Myślę sobie: Oho, będzie ciekawie. Serce zacznie szybciej bić. Ale... nie. Jednak nie. :-) Uściski. t.
 12. Sezon polowań na Bagginsa uważam za otwarty. :) Niewiele niestety Wam mogę dopowiedzieć. Takie przedsięwzięcia są po prostu objęte tajemnicą w trakcie prac. Będzie ciekawie - to na pewno. czołem.
 13. agdybybyl - kopacz antycznych wątków. Tak jak powtarzam od jakiegoś czasu - na razie nie udzielamy nowych informacji. ;) Odsyłam na oficjalne kanały SDC i Platige, gdzie coś na ten temat się wcześniej czy później na pewno pojawi. czołem t.
 14. Baggins

  The LOOP

  agdybybyl - Jestem w stanie wskazać rzeczy treściowo znacznie bogatsze nawet z ostatniego tygodnia , ale to nie zmienia faktu, że takich filmów jak The Loop się nie widuje. Wiele rozwiązań dość tradycyjnych, ale jako całość jest to rzecz moim zdaniem wyjątkowa i zasługuje na uwagę. I tyle.
 15. Baggins

  The LOOP

  agdybybył - cieszę się, że mogę dostarczyć rozrywki w tak łatwy sposób.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy