Jump to content

Baggins

Members
 • Posts

  1,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Baggins last won the day on January 13 2013

Baggins had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Baggins's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

513

Reputation

 1. pxl666 - Wskaż mi gdzie kogokolwiek tłumaczę terminami? To zła interpretacja. Ja tu tylko chwalę skuteczne zmierzenie się z wyzwaniem. Nie ma potrzeby tłumaczyć. I bardziej ogólnie. Każda forma filmowa to suma części. Jest sporo przykładów klipów świetnych technicznie, które emocjonalnie są płaskie jak transmisje z obchodów Dnia Strażaka. Tutaj moim zdaniem ta suma części zagrała i całość trzyma klimat. I to chwalić należy. :)
 2. Dubbing czy lektor - problemy pierwszego świata, panowie. :-)
 3. Oj tam Gotham - zajebiste to jest. Jak się jeszcze wie o terminach to potrójnie zajebiste. Sam byłem bardzo daleko od tego cienematika robiąc kompletne inne rzeczy, więc mogę odbierać obraz jak zwykły widz. Kawał świetnej roboty, świetnego zespołu w sztormowych warunkach.
 4. agdybybyl - Wypowiedź w wywiadzie jest jednoznaczna. Co tam jeszcze wyjaśniać? Jak kino kinem, to zawsze znaleźli się wieszcze grzmiący, że kino schodzi na psy. To jest ten sam kod co "A za moich czasów było lepiej" i "Ach ta dzisiejsza młodzież" . Serio? Nie ma innych zmartwień? Pisanie na jet-lagu jest jak pisanie pijanych smsów. Jutro będę żałował :-D czołem
 5. Oj tam, bez Dziadka to forum umrze :) I tak już ledwo zipie. W ramach ciekawostki: Siedziałem sobie dzisiaj przez parę godzin w bibliotece w Beverly Hills, bo musiałem trochę popracować w spokoju, a to o wiele lepsze miejsce do tego niż pokój hotelowy. Jako, że jest też tam darmowy net chciałem zajrzeć na max3d, żeby sprawdzić czy znowu ktoś na Baginsie psów nie wiesza. I tu zaskoczenie, bo Max3D jest zakwalifikowany tam jako strona porno i zbanowany. Boje się myśleć, kto w tej bibliotece i co robił z tą stroną:-) To będzie chyba niezłe podsumowanie dyskusji. czołem
 6. Wątek sam się napędza jak perpetuum mobile. Nie jestem tu do niczego potrzebny :D
 7. Patrze po przerwie. W wątku w jeden dzień walnęło +20 postów. Myślę sobie: Oho, będzie ciekawie. Serce zacznie szybciej bić. Ale... nie. Jednak nie. :-) Uściski. t.
 8. Sezon polowań na Bagginsa uważam za otwarty. :) Niewiele niestety Wam mogę dopowiedzieć. Takie przedsięwzięcia są po prostu objęte tajemnicą w trakcie prac. Będzie ciekawie - to na pewno. czołem.
 9. agdybybyl - kopacz antycznych wątków. Tak jak powtarzam od jakiegoś czasu - na razie nie udzielamy nowych informacji. ;) Odsyłam na oficjalne kanały SDC i Platige, gdzie coś na ten temat się wcześniej czy później na pewno pojawi. czołem t.
 10. Baggins

  The LOOP

  agdybybyl - Jestem w stanie wskazać rzeczy treściowo znacznie bogatsze nawet z ostatniego tygodnia , ale to nie zmienia faktu, że takich filmów jak The Loop się nie widuje. Wiele rozwiązań dość tradycyjnych, ale jako całość jest to rzecz moim zdaniem wyjątkowa i zasługuje na uwagę. I tyle.
 11. Baggins

  The LOOP

  agdybybył - cieszę się, że mogę dostarczyć rozrywki w tak łatwy sposób.
 12. Baggins

  The LOOP

  Arek, moje zdanie znasz. Rzecz jest bardzo dobra. Zasługuje nie tylko na fronta, ale i na szersze rozpowszechnienie. Jesteś jednym z tych ostatnich niedobitków, którzy mogą jeszcze sami zaatakować taki temat i to samo w sobie zasługuje na uwagę. Animacja o wojowniku i zrobiona przez wojownika. Dla mnie glówne zaskoczenie to fakt, że jak na rozwiązania formalne, które przecież idą kluczem najbardziej komercyjnych, growych, nawet prymitywnych zabiegów to całość jest ich przeciwieństwem. Głebia pojawia się nie tyle w treści co w rytmie, w choreografii kamery i dynamice. Rzecz oryginalna i trudna. Moim zdaniem bardzo się udało. Wiersz wyrąbany toporem. Rzecz wyjątkowa, bo ci od toporów zazwyczaj nie piszą wierszy, a Ci od wierszy nie umieją machać toporem. Z tymi porównaniami do Katedry to nie ma co przesadzać. To już na zawsze rosnące pnącza będą "katedrowe" ? salut t.
 13. Ten tekst na końcu - przyznaję, że nie wiem co dokładnie ma znaczyć, bo po angielsku to jakiś google translate z bułgarskiego. Gratulacje ukończenia. Ja tam uważam, że dajesz Dziadku radę z tym bezkompromisowym podejściem. Niech się młodzież uczy, że do robienia filmów głównie potrzebna jest decyzja i chęć. Paru mega płodnych youtuberów, których poznałem ma podobne podejście. Kojarzy mi się z młodością. Estetyka to nie jest moja, 60 minut by mnie pewnie zabiło, ale i tak gratulacje. t.
 14. W ramach ciekawostki. Teaser materiału zza kulis . Żaden filtr, autentyczne, antyczne Super-8 t.
 15. Kici - pewnie T3 , ale to zależy od wielu czynników. Teraz jest mój "ulubiony" etap. Tabelki w excelu. T.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy