Jump to content

Rotomonks

Members
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rotomonks last won the day on May 21 2013

Rotomonks had the most liked content!

Community Reputation

185 Excellent

About Rotomonks

 • Rank
  Member
 1. A nawet obejrzałem. Ładnie chłopcy, keep it up!
 2. W 2013 dostali na Wilqa, też skandal. Chcemy projektów takich jak Syberiada i Wałęsa! https://www.pisf.pl/files/dokumenty/rozne/lista_filmow_ukonczonych_i_dofinansowanych_przez_pisf_wraz_z_wykazem_kwot_dofinansowania_-_2013.pdf
 3. Tutaj mogę korzystać z porad za darmo, ale tak gdyby prywatnie, to ile bierzesz za sesję kołczingu? Bo ja też mam kilka spraw do uporządkowania, chciałbym może coś nakręcić, najlepiej dobry film, tak na początek w okolicach 5.9/10 i żeby obejrzała chociaż bliższa i dalsza rodzina, to jest jakieś 23 osoby. Może być na komputerze, bez aktorów. Szczerze to nie wiem od czego zacząć. Czy trzeba umieć rysować?
 4. Odetchnąłeś Norden, co nie? :) Jesteś genialny, powinieneś tworzyć memy.
 5. Wczoraj opublikowano światowy ranking uniwersytetów. Najlepszy polski jest na 319. miejscu. Cieszmy się, że w ogóle mamy uniwersytet i że w ogóle powstają tu jakieś filmy. :)
 6. Hyhy, Traitor, w Twoim wypadku to odważna TEZA, z tym humorem koszarowym :):) Pozdr.
 7. Coś ściemniasz Ybbgal, umiejętność pisania zaczyna się od IQ 83, co potwierdzam swojom osobom.
 8. Przejeżdża ten motur po wiejskiej dróżce to w jedną to w drugą i za każdym razem te same słychać ujadania i to samo cmokanie z zachwytu. Folklor panie.
 9. Wywiad z Marcosem: https://www.fxguide.com/featured/autodesk-buys-arnold-2/
 10. Ktoś tu wspomniał o Unreal Engine. Właśnie ciekawa by była możliwość*"połażenia" sobie po takiej Woli do woli niż taki film. Bo to nudne jest, bez historii. Ale szacun za włożony trud.
 11. AI powstanie tak czy siak. Nawet jak się ludzkość wybije albo powróci do jaskiń i nie stanie się to teraz, to później. Czy AI zastąpi człowieka w branżach kreatywnych? A czy człowiek zastąpi psa? Nie. Nie będzie biegał i merdał ogonem i nie będzie zakopywał kości w ogródku. Tak samo AI nie zastąpi człowieka w wielu dziedzinach, bo nie będzie musiało. Człowiek będzie sobie robił swoje, czasem zaszczeka, czasem pogryzie, pobawi się, namaluje obraz.
 12. Chyba nie oglądałeś meczu Alphago z Lee Sedolem :) Od dawna wiadomo, że kroczenie po drzewach przeszukiwania czy prosta kombinatoryka to nie jest kierunek dla AI. Go poległo szybciej niż się tego spodziewano. Zaraz będą i książki i obrazki. A co do termodynamiki, to zupełnie nie kumam czemu niby automat ma być*zrobiony w starych ograniczających technologiach. Sztuczne organy hoduje się już od jakiegoś czasu, czemu AI ma nie korzystać z organicznych rozwiązań?
 13. Wydaje mi się, że to kto kogo przewyższa i w czym jest kwestią podlegającą dosyć dynamicznym zmianom :) Na AGI pewnie przyjdzie jeszcze zaczekać, ale czy to będzie kilkadziesiąt lat — to się okaże. A wytępić to się ludzie wytępią sami. Chodziło mi tylko o pewną wewnętrzną sprzeczność tezy Nordena, w której człowiek może w nieskończoność wymyślać coś czego nie było, a maszyna nie, bo podlega jakimś fizycznym ograniczeniom. Czy zatem człowiek mógłby użyć tej swojej kreatywności*i stworzyć coś czego nie było, a mianowicie maszynę równie lub bardziej kreatywną od niego samego? Inżynieria to też sztuka. :)
 14. Czy człowiek nie podlega temu fizycznemu matematyczno rzeczywistemu limitowi, tego co da się zrobić?
 15. Takie słowa są chyba trzy. Spruce, mead i quark, przy czym co do spruce i mead są spory. :) W jakiś tam odległy sposób Privisa skojarzyła mi się z nowym "Kubo" od Laiki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy