Jump to content

Ja-CK-aL

Members
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ja-CK-aL last won the day on May 23 2015

Ja-CK-aL had the most liked content!

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa

Ja-CK-aL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

80

Reputation

 1. Jako, że współuczestniczymy w imprezie, mamy rabaciki na wejściówki. Zawsze to troszkę taniej będzie :) Zapraszam na maila: [email protected]
 2. @olaf - mieszkałem 5 lat w UK, Brytole w narzekaniu są 10 razy słabsi niż Polacy. Trust me...
 3. Panowie, narzekają wszyscy a PS jest najlepiej sprzedającym się produktem Adobe w obecnej chwili. Sprzedajemy tego kilkadziesiąt licencji rocznych miesięcznie... A jesteśmy naprawdę małą firmą, dodatkowo nasza konkurencja swoje robi, nie mówiąc już o bezpośrednich zakupach w Adobe. Te ilości ludzi potrzebujących i kupujących ten soft nie mogą się mylić. Widocznie nie ma odpowiedniej konkurencji prawda? Krita i inne robią dobrą robotę, ale gdzie nie czytam, to zawsze ktoś ma jakieś ale. A tu to nie działa, a tu tego nie ma... Nie używam prywatnie PS, macie pewnie wszyscy trochę racji, ale narzekanie na wszystko to jest nasza narodowa przywara. Choćby nie wiem co się działo to i tak narzekamy. Adek za grosze ma tego PS plus Ligtrooma, nadal Adobe ma taką promocję dla fotografów, a cena jest naprawdę dobra, około 50 zł. brutto miesięcznie, nawet jak ktoś nie robi komercji na tym, wystarczy, że raz do roku zrobi ze 4 loga czy cokolwiek i kasa się zwraca... Narzekanie na subskrypcje roczne nic nie daje. Bo to nie my, Polacy definiujemy potrzeby rynku... W USA koszt całego pakietu jest praktycznie niezauważalny dla przeciętnego zjadacza chleba. To samo we Francji, UK czy Niemczech.
 4. Bardzo drogie Anabell, bardzo. Do tego rocznie... Ohhh wait! To jest wieczysta subskrypcja!
 5. Jakby było komuś łatwiej to można bezpośrednio na maila: [email protected] ;) @farelek - 3 695 zł. netto na dziś :) - rabat ode mnie :) Ale to na priv możemy ustalić :)
 6. Hehe, mówie sobię: Wejdę i poczytam o MARI, co modre głowy piszą :P A tutaj nic o MARI tylko o YT i VIMEO... Co jest z Wami? ;) Tylko Gryzoń coś napisał ;)
 7. Ten pilot na kablu wygląda mega topornie ;) @przemas, kupuj :) Wpadnę zobaczyć ;)
 8. Zatem Srebrny Lisie jesteś na straconej pozycji ;) Teraz wszyscy subskrypcje wprowadzają. Swoją drogą niecałe 2k rocznie pełnego pakietu, zawierającego wszystko co ma Adobe to nie jest dużo dla osoby, która ma klientów... Jak masz ich dwóch to słabo, ale nie sądzę, żebyś za projekty swoje kasował mniej niż te 2k... Ale może się mylę. Może masz wielu klientów, może zarabiasz więcej niż te 2k rocznie, więc troszkę (wybacz) śmieszy mnie Twoje podejście. Ja w 100% zgadzam się, z ludźmi, którzy nie zarabiają na tym, studentami itp. ale przy komercji? Toż to takie polskie jest. Żeby nie było, że mam naprawdę złe podejście do Ciebie albo co, ostrzegam, tak szczerze: http://antyweb.pl/trzy-lata-wiezienia-dla-handlarza-piratami-na-allegro-ilosc-nielegalnego-softu-na-aukcjach-poraza/ Jak chcesz kupić CS6 legalnie, to tylko i wyłącznie strona Adobe. Żebyś nie wtopił. Ale widzę, że ludzie się przesiadają, bo wiesz, kompatybilność z klientami, agencjami, wydawnictwami oraz drukarniami jest ważna. Zasadna jest Twoja obawa o tym pakiecie co go już nie zupgradujesz...
 9. Tak, tak :) dziękujemy Adku :) Ps. MODO tez jest bez pudełka Boris ;)
 10. Ten tego tamten :) Ale mnie nie było ;) Więc jak mogłem coś obiecywać :P No chyba, że jednak dotarłem :P
 11. Co trzeba zrobić... No cóż, ciężkie pytanie :) Najlepiej pozostawić mi na pm kontakt telefoniczny i coś o sobie napisać :) Ale w tym roku to już po ptakach raczej, w przyszłym roku może się uda ;)
 12. Kto powiedział, że nie ma wejściówek? :) Mam parę sztuk, niedużo ale mam :) Za free, więc chętni na maila do mnie zapraszam. Tego firmowego, poszukajcie sobie ;) Pisałem nie raz :) Ps. decyduje kolejność zgłoszeń.
 13. Świetne podejście! Nie ma co. Wiesz co? Ja idę na miasto, ukradnę samochód, zacznę jeździć taksówką. Jak już zarobie na niego to go za niego zapłacę. Trochę to naciągane nie sądzisz? Wiesz ilu chociażby z obecnych użytkowników na tym forum kupiło to dla swojego hobby? Nawet nie do zarobku.
 14. Mogę potwierdzić :) Kupiona u mnie została ta licencja :) Nawet pomogę w miarę możliwości przy transferze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy