Jump to content

wroniec

Members
 • Posts

  522
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wroniec's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Reacting Well Rare
 • Week One Done

Recent Badges

109

Reputation

 1. Dobry klimat. Fajnie wykonane, miła odmiana od 3d.
 2. Świetne! Ujęcia, modele, muza, wszystko robi mega klimat.
 3. Super, że reaktywowaliście max3d. Dużo się tutaj nauczyłem, dostałem ogrom inspiracji i motywacji do pracy. Ze smutkiem sam zauważyłem coraz rzadsze zaglądanie w te progi, ale zrzucam winę na brak newsów, bo choć na forum niewiele się działo to same newsy mnie przyciągały. W nowej odsłonie AMA i Makingofy byłyby dla mnie wystarczająco atrakcyjne, aby częściej wchodzić. Organizowanie co jakiś czas videospotkań kilku osób, które mają czym się pochwalić i o czym opowiedzieć też byłoby super. Generalnie stawiałbym na korzystanie ze starych relacji i dostępu do tych którzy zalecieli daleko w branży, a może młodzi będą przychodzić i podglądać starszych i bardziej doświadczonych. Na bitwy osobiście nie mam czasu, ale podział widział bym bardziej jak na cgsociety "obrazek" i "animacja" w wersjach solo i zespół. To było dobrze przemyślane.
 4. olaf Dzięki, fajnie że pomysł podszedł.
 5. ninap Dzięki A tutaj kolejny filmik z serii o Fifi zrobiony w OMI Media House. Trochę czasu zabiera przygotowanie takiej animacji, więc nie prędko będzie następny, ale radochy z tego tyle, że prędzej czy później kolejny powstanie.
 6. OMI Media House Poszukujemy Concept Artysty z doświadczeniem w projektowaniu postaci i otoczenia do animacji 3D, w klimacie fantasy. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwa praca zdalna. Portfolio ślij na: [email protected]
 7. Świetne! Dawno nie było od Platige tak soczystego cinematica. Bez prób opowiadania poruszającej historii, która nie porusza. Tego typu gry mnie już nie interesują, ale aż zerknę co to za gra. Super!
 8. pepik Dzięki. Lepiej późno... i tak dalej ;) blinq Dzięki wielkie. Praca nad tą animacją sprawiła nam tyle radości, że przymierzamy się do kolejnej :D
 9. Scena ucieczki karpia samochodem i podskakiwanie/pisanie na klawiaturze szczerze mnie rozbawiły. Jednak całość pozostawia niesmak i nie chodzi mi tylko o zabicie zakochanych, a bardziej o niespełnioną obietnicę. Oglądamy super inteligentnego karpia, który potrafi korzystać z komputera, a zamiast uciekać z niewoli, sprowadza sobie partnerkę, żeby ich razem zabili. Trafnie znajomy zauważył, że lepszy byłby film, jakby kończył się w momencie położenia worka z drugą rybą. Gratuluję zamknięcia świątecznego projektu, bo wiem ile radości sprawiają takie małe wewnętrzne bonusowe filmy :)
 10. Dzięki. Skojarzenie trafne, taka była inspiracja :)
 11. Cześć wszystkim Z okazji świąt zrobiliśmy w OMI Media House króciutką animację. Ogrom frajdy nam sprawiła i dała duży oddech od komercyjnych projektów. Zespół: Ola Misiura Mirek Kaczyński Arkadiusz Korman Tomek Woroniak. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Pytania i komentarze mile widziane :) Wesołych Świąt i miłego oglądania. [video=youtube;1C-99RMZyiQ] se&utm_campaign=346b08f132-EMAIL_CHRISTMAS_PL&utm_medium=email&utm_term=0_d8e a2c78e6-346b08f132-31048751&ct=t%28EMAIL_CHRISTMAS_PL%29
 12. Rewelacja! W jednym kadrze zawarłeś kawał mojego dzieciństwa :) Tyle emocji, że aż mnie przytkało. Dzięki.
 13. Świetne, bardzo plastyczne i przyjemne. Przypomniały mi się stare czasy Warcrafta II i zachwyty nad budyneczkami.
 14. Bardzo mi się podoba twoje wyczucie światła, w prawie każdej scenie jest klimat. Gratuluję i powodzenia życzę.
 15. Dzięki wielkie za informację. Rozumiem chłopaki, że teraz siedzicie na Maya? A w czym tam rigi? Custom z maya? Wiem, że Anzovin jest/był spoko. Nie pytam o jakieś skomplikowane sytuacje wymagające własnych narzędzi, chodzi mi o automat w rodzaju CAT czy Biped.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy