Jump to content

veti

Members
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Excellent

About veti

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Nie wiem czy w wersji 2.X SP coś się zmieniło (ja nadal jestem na wersji 1.X), ale osobiście hard edge'e zawsze ustawiałem przez modyfikator Edge Split i nie miałem żadnych problemów z wypalaniem w SP (export przez OBJ). Może wrzuć jakieś screeny tych błędów, bo nie wiem gdzie konkretnie leży problem.
 2. @Akierek Najpierw zatwierdzasz Mirror'a potem Subsurf (po czym usuwasz połowę auta i dodajesz Mirror jeszcze raz)!
 3. Ale sobie blueprint wybrałeś - żaden z tych rzutów nie jest nawet ortogonalny chyba. Jeśli chcesz coś sensownego to tutaj: http://www.smcars.net/threads/bentley-continental-gt-2005.15281/ http://www.smcars.net/threads/bentley-continental-gt-2011.41128/
 4. Normalnie oczom nie wierzę - końcu dostaliśmy antialiasing dla bake'u (na razie tylko Cycles)!
 5. @Q'bot Na samym początku filmu pokazują jak ją skanowali (fotogrametria), więc mieli dokładny cyfrowy odpowiednik.
 6. Dużo, dużo lepsze od Smoka - czuć, że celowaliście w starsze osoby (i nie chodzi mi o wulgaryzmy). VFX też na wyższym poziomie. Brawo!
 7. @wujek_kane Ale przecież robią nowe UT i będzie całkowicie darmowe :) (nawet nie free-to-play, bo płacić będziesz mógł jedynie za mody stworzone przez społeczność)
 8. Da się. Wszystko zależy od tego jak ustawisz cage względem lowpoly. Rozwiązanie: Jeśli idzie o wypalanie normal map to w zasadzie wszystko co powinieneś wiedzieć jest zawarte w tych 3 postach: http://polycount.com/discussion/81154/understanding-averaged-normals-and-ray-projection-who-put-waviness-in-my-normal-map http://polycount.com/discussion/107196/youre-making-me-hard-making-sense-of-hard-edges-uvs-normal-maps-and-vertex-counts http://polycount.com/discussion/147227/skew-you-buddy-making-sense-of-skewed-normal-map-details
 9. Trailer zupełnie bez klimatu - serio takie nasycone barwy? Ja na razie poziom entuzjazmu = 0 (a szkoda, bo kocham te uniwersum). Chyba jeszcze raz wrócę do Wastelands 2.
 10. Chłopaki z OTOY dali do pieca: Nie wiadomo (nie byłem w stanie znaleźć) na jakiej konfiguracji sprzętowej to działa, ale od ich ostatniego filmu sporo się poprawiło (brawie brak szumu!)
 11. Unity ukończyłem - od strony artystycznej to prawdziwe arcydzieło. Jednak za całą resztę należą się im solidne baty - mam nadzieje, że Ubisoft dostał po portfelu za tą część jako dowód, że nie można sobie lecieć w kulki.
 12. Trochę pocięty gameplay/cutscenes z Order 1886 w dobrej jakości. Grafika robi duże wrażenie i chyba przebije w moim rankingu Ryse jako najładniejsza gra. Szkoda tylko, że gameplay wygląda na sztampowy i usłany straszną ilością znienawidzonych QTE. https://mega.co.nz/#!CMRjmSJa!_l62j6zb5R_LORKsnVyYZKea4qyrYlMOaD-MMW9Kw-o Polygamia już grała i pierwsze wrażenia niezbyt pozytywne: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,17117676,Steampunk__wasy__Zeppeliny___sprawdzilismy_w_akcji.html?bo=1
 13. Dupy nie urywa. Gameplay strasznie oskryptowany, a graficznie jest tylko ok - spodziewałem się czegoś ładniejszego. http://www.dsogaming.com/screenshot-news/uncharted-4-character-comparison-reveal-vs-in-game-vs-ryse-vs-assassins-creed-unity-vs-crysis-3/
 14. @olaf Co do Quantum of the Seas: ja bym nie przesadzał. Wcześniej miałeś opcję droższego pokoju z oknem, lub tańszego bez jakiegokolwiek widoku. Pokoje tylko przy burtach to marnotrawstwo miejsca, ale nie jest ich tak dużo jakby się wydawało - patrząc na plany tego statku (firma w której pracowałem certyfikowała ten statek i robiłem parę renderów) to powiedziałbym, że może z 10-15%. Teraz masz opcję mieć chociaż sztuczny widok w reszcie pokoi - jak dla mnie lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy