Skocz do zawartości

Paragon od Epic Games - cinematic


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To final tej loterii paragonowej o ktorej gdzies czytalem? Zapowiada sie ciekawie. Niedawno byl event sonego ale nie wyluskalem zadnego nowego fajnego trailera, ale division rusza z alfa w tym tyg i moze cos dodadza.

 

Po trailerze wnosze ze nic do gatunku nie wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl to "Na cholerę robią CGI zamiast pocisnąć to na silniku i wyrenderować na 2 titanach". Niezłe zdziwko zaliczyłem. ;) Ten silnik to jednak potęga, zapas ficzerów renderingu przekracza moc dzisiejszych kompów o lata. Jak dodadzą wokselowe GI w standardzie to już w ogóle pozamiatają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem że to jest na silniku to mi gacie spadły. Ciekawe na jakim GPU to renderowali, chciałbym je mieć. :D

 

Na pewno maja wypasione kompy (demo Kite wymagalo mocnych kart, inaczej sie w ogole nie odpalalo), ale rendering juz niekoniecznie wymaga chyba GPU. Rendering do pliku idzie wolniej niz real-time, szczegolnie do wyzszych rozdzielczosci.

 

 

To, ze to na silniku widac w sumie, ale tez mam potwierdzenie z pierwszej reki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To M83? Nie wiedzialem, nie wnikalem.

 

Bardzo podobal mi sie moment, kiedy strzelanie synchronizowalo sie z muza. Niby banalne, ale niespodziewane.

 

A HotS Ci sie nie znudzi, jezeli bedziesz mial z kim grac. Jezeli bedziesz dobry i bedziesz gral z noobami, to sie zniechecisz. True story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności