Jump to content

Jakub Wydro

Members
 • Content Count

  211
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jakub Wydro last won the day on November 16 2019

Jakub Wydro had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

2 Followers

About Jakub Wydro

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/13/1990

City (optional)

 • Miasto
  Mielec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakub Wydro

  Girl

  Siemano Wrzucam nowy projekt. Tym bardziej jest to coś bardziej łagodnego 🙂 Model: Zbrush Setup/Render/Włosy: Maya/Arnold/Xgen Wbijajcie też na mój Artstation: https://www.artstation.com/jakubwydro
 2. Jakub Wydro

  OrcW_s2.jpg

  @gryzon Ehh.. za długo patrzyłem na niego i mogłem „przedobrzyć”. Jutro jeszcze sobie zejdę z compo, porobie tesciki z ciekawości 🙂 Wiadomo ze chciało by się wiele rzeczy zmienić ale trzeba iść do przodu 😄 dzięki! edit: Zjechałem trochę z przepaleń i jest łagodniej. Wrzuciłem już podmiankę. Dzięki!
 3. Jakub Wydro

  OrcW_s2.jpg

  Przy następnym obiecuję poprawę 😄 To był mój poligon doświadczalny, pierwszy projekt mayka/arnold 😄
 4. Jakub Wydro

  Orc Warrior

  Nowy projekcik Dobrze było wytestować workflow na mayi i arnoldzie. Włosy xgen i ornatrix.
 5. Jakub Wydro

  stannis_color.jpg

  Kozacka facjata. Top
 6. Jakub Wydro

  Panther.jpg

  Ależ stylówa 🙂
 7. Jakub Wydro

  Starcraft - Hydralisk

  Dzień dobry! Pierwszy post po latach na max3d 🙂 Aż miło widzieć że serwis wrócił do żywych. Pierwsza świeża wrzutka to model Hydraliska który zrobiłem for fun w wolnej chwili.
 8. Pomysł bardzo fajny. Szkoda że na tym etapie go zamknąłeś bo można go poprowadzić dużo dalej i jeszcze w bardziej ciekawą stronę. Po pierwsze rozbuduj model. Dodaj elementy które go zdefiniują bo obecnie ciężko nawet powiedzieć w jaki sposób on skręca. Dodaj detal. Boczne silniki to nic innego jak przeskalowany i zduplikowany główny silnik. Zero urozmaicenia. Można tutaj jeszcze dużo wymyślić. Render ładny, popracuj nad różnorodnością materiałów. Teraz widać ich powtarzalność. Ogólnie bardzo na plus za pomysł. Nie kończ go na tym etapie tylko leć dalej bo może być naprawdę świetny
 9. No z tymi tysiącami przegięli, też mnie to razi.. ale samo połączenie tak odmiennych kultur w całość już nam mówi że to luźno potraktowany temat i nie można do niego podchodzić "serio". Trzeba mieć trochę dystansu. Nie doszukujmy się głębi w grze która jest typową nawalanką :)
 10. Wielkiej filozofii nie ma.. walczą o surowce by przetrwać po kataklizmie. Czy tak trudno to zrozumieć? :) Zwiastun pozamiatał.
 11. Norden, tu nie chodzi o to żeby dawać ślepy przyklask byle trailerowi ale czepianie się byle się czepiać naprawdę źle wygląda. Rozumiem wytknąć błędy które rzucają się w oczy ale szukanie tekstury ze ściany zakrawa o ból dupy. Śledzę zawsze Twoje wpisy bo jest w nich sporo racji ale teraz trollujesz już na maksa. Trailer Watch Dogs 2 był bardzo nierówny, sporo ujęć wyglądało jak game engine i było parę na cinematicowym poziomie. Trochę crapów także które wytknął Norden ale dla mnie klimatycznie spójny. Świetne ujęcia miasta. Brawo. Odnośnie Prey. Moim zdaniem broni się. Może nie jest oryginalny bo podobne sytuacje widziałem w paru filmach ale jest dobry. Obejrzę go jeszcze nie raz :) Jedynie końcówka słaba. Widać że odstaje jakościowo od całości. Ale dwa trailery w jednym czasie, to hardcore :)
 12. Świetna robota! :) postać jak i making off bardzo klimatyczny. Front
 13. wujek_kane - przy następnym projekcie przygotuje jakiegoś making offa :)
 14. [email protected] Dzięki! [email protected] Zbrush, siatki nie ma co pokazywać bo nie przygotowywałem tego z myślą pod gameart więc jest gęsto ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy