Skocz do zawartości

Postać3d - Alien


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozycja Aliena w ogóle nie "siedzi". Jest jakaś zawieszona, niby opiera się o kapsułę a nie czuć w ogóle jego ciężaru. Alien sam w sobie to też jakaś hybryda. Niby "Obcy", niby robot.. a na klatce piersiowej ma koszulkę. Koncepcja w ogóle nie jest spójna. Wykonanie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja Aliena w ogóle nie "siedzi". Jest jakaś zawieszona, niby opiera się o kapsułę a nie czuć w ogóle jego ciężaru. Alien sam w sobie to też jakaś hybryda. Niby "Obcy", niby robot.. a na klatce piersiowej ma koszulkę. Koncepcja w ogóle nie jest spójna. Wykonanie jest ok.

 

Dziękuję za opinię. Jeśli chodzi o sam design obcego, nie pozwolono mi wykonać dokładnie takiego samego jakiego go znamy ze wzgl. na prawa autorskie etc. Trzeba było sporo pozmieniać. Jeśli chodzi o "zawieszenie" obcego to miałem na myśli jego wskok na kapsułę. Odnośnie "koszulki" postanowiłem wykonać go jako jakąś istotę w miarę inteligentną toteż w niektórych miejscach ubrałem go/ją w tak jakby kombinezon, co widać na niektórych częściach ciała m.in. na rękach, czy łydkach. Pozdrawiam =)

Edytowane przez damian85osg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się kadłubek i to pudło w którym siedzi. Obcy najmniej, ale także jest spoko. Przyczepiłbym się do pozy. Jakby ta kapsuła była większa to mógłby lepie go upozować. Czy byłaby opcja dosć mocno zdecymowany/zremeshowany model? Chciałbym sp¶óbować upozować w zbrushu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się kadłubek i to pudło w którym siedzi. Obcy najmniej, ale także jest spoko. Przyczepiłbym się do pozy. Jakby ta kapsuła była większa to mógłby lepie go upozować. Czy byłaby opcja dosć mocno zdecymowany/zremeshowany model? Chciałbym sp¶óbować upozować w zbrushu.

Pozdro

 

Niestety nie mam praw do modelu, więc nie mogę go nikomu przekazywać, nawet w dobrych zamiarach ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem. Pozwolili pokazac?

 

Pozwolili =) Jeszcze będą zmiany, póki co mam lekko zmniejszyć i przerobić podstawę, aby wyszły mniejsze koszta. Możliwe, że będą jeszcze zmiany w pozie. Zobaczymy co powiedzą ludzie odpowiedzialni za druk, czy wszystko się da zrobić bez przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności