Skocz do zawartości

assassin's creed unity dead kings - Cinematic


Sroka8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cinematic jak zwykle swietny, szkoda, ze tak zrabali sama gre. Niedlugo jakis darmowy DLC wychodzi.. Osobiscie brne przez "trojke" dopiero.

O technicznej stronie filmiku sie nie wypowiem bo to dla mnie kosmos. Nie wiem co mozna by tam poprawic. Z reszta wizualnie te gry tez stoja na fantastycznym poziomie i tylko szkoda, ze zbugowane, na szybko wypuszczane, niedopracowane... Pewnie jakis bubek z marketingu naciska na devow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic nie przebije AC2 i Brotherhood. Black Flag super do pewnego momentu, pozniej już nudza te walki statkami oraz fabularnie stoi na miernym poziomie. To nie ten poziom co ww czesci.

 

Cinematic swietny, wszystkie mi sie podobaja z serii gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest właśnie cinematic do tego darmowego DLC. Przed Tobą najlepsza część - Black Flag - dla mnie najlepsza gra wszech czasów :) A Unity porażka wszech czasów.

 

Ta, tez sie jaram, uwielbiam pirackie klimaty i lezy sobie zakupione Black Flag. Plusem tego, ze nie mam czasu na gry i ze zawsze gram sporo po premierze (odkad przestalem piracic :P) jest fakt, ze wszystko kosztuje smieszne pieniadze na wyprzedazach i ze wyszly juz wszystkie mozliwe patche :D

Szkoda ze zwalili Unity - moze popatchuja to jakos sensownie jeszcze. Bo wizualnie te ich gry sa jak maszyny czasy pomalu. Boston/Nowy York w trojce mnie zachwycaja (i to jak postac brnie w sniegu :O ). Poskakalo by sie po dawnym Paryzu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unity ukończyłem - od strony artystycznej to prawdziwe arcydzieło. Jednak za całą resztę należą się im solidne baty - mam nadzieje, że Ubisoft dostał po portfelu za tą część jako dowód, że nie można sobie lecieć w kulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności