Skocz do zawartości

przemijanie -


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

witam, własnie ukończyłem moja nowa animacje

do stworzenia jej zainspirował mnie dziadek3d i to jemu dedykuje ta sztukę,

 

zasiadajac do tworzenia tego filmu na celu miałem zabicie czasu miedzy pierwsza warstwa malowania sufitu a druga (juz prawie wyschlo)

jako odbiorców filmu wybrałem osoby z głęboką dusza artystyczna, którzy nawet w najprostszych formach potrafią znaleźć odpowiedniki życiowe,

 

dzieki ukonczeniu tego projektu, uświadomiłem sobie jak szybko można stworzyć bardzo interesującą animacje, i myślę że będę przymierzał się do pełnometrażowego filmu.

 

no już tyle,

 

oto film:

Edytowane przez uncle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gratuluję ukończenia projektu. Wyszło super - front murowany! Aż łezka w oku się kręci ... jakie to życie kruche .... Myślę, że wystarczy zrobić time warp w AE do 40 minut i pełen metraż gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogłeś przynajmniej przepchać tą sferę za ekran... wtedy to by było przemijanie, a tak to przez 2 min patrzyliśmy się jak debile i czekaliśmy na TEN właściwy moment.

 

Ale właśnie o tym jest przemijanie właśnie - czekasz na ten jeden właściwy moment całe życie i zanim się zorientujesz życie się kończy, a Ty nic z niego nie masz. Dlatego właśnie nie wolno czekać na ten właściwy moment, bo on się zdarza tylko jednostkom, a reszta umiera w oczekiwaniu na ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne. Wywazone a przeciez tak wyraziste srodki wyrazu sprawiaja, ze humanistyczny przekaz tej wielowatkowej historii uderza w ponadkulturowy dzwon czlowieczenstwa a jego transcendentne brzmienie wstrzasa i sklania do zadumy. Zmieniles moje zycie...

 

Powodzenia na festiwalach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie doznalem kolejnego natchnienia, podczas tapetowania sciany, wzory kwadratow, idealnie ulozone, pieknie sie przekladaja na harmonie w strefie zycia jaka musimy stworzyc aby dobrze egzystowac w ciagu przeznaczonego nam czasu, jak idealnie musimy ukladac kazdy element zycia, zeby spasowac kazdy, nawet najmniejszy element

 

 

ps. gdzie trzeba rozsylac informacje zeby dostac sie na festiwale?

 

ps2. oto tapeta: juz mam wizje 20minutowej animacji

 

DSC_0434.jpg

Edytowane przez uncle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywazone a przeciez tak wyraziste srodki wyrazu sprawiaja, ze humanistyczny przekaz tej wielowatkowej historii uderza w ponadkulturowy dzwon czlowieczenstwa a jego transcendentne brzmienie wstrzasa i sklania do zadumy.

 

Znaczy się, że zarąbiste w pizdu było tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek, gdybyście nie zrozumieli: na początku kulka stoi na klocku i ona symbolizuje cywilizację. Ale muzyka od razu naprowadza na upadek cywilizacji, więc mimo, że na początku wszystko niby jest ok, widz i tak czuje, że jednak nie. Następnie wydarzenia nabierają zabójczego tempa i podświadomie przeczuwany upadek cywilizacji faktycznie następuje (symbolizowany przez upadek kulki). Potem to wiadomo - cywilizacja już bezpowrotnie będzie upadnięta i niezdolna do podźwignięcia się. Gratuluję uncle. Nie mogłem usnąć po obejrzeniu. Wiem, że jeszcze jest dzień, ale jednak... Moc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie typ uncle musi nad timingiem popracować. Kula spada nie naturalnie.

 

Każdy z nas wozi w tym coś innego, w Zależności od sytuacji w jakiej się znajduje i jadło posiada bagaż doświadczeń zainteresuje to inaczej.

 

Dla Nezumi (świetny komentarz) to jest coś innego, dla mnie i Dziadek co innego.

 

Wniosek jest taki, że Dziadek ma swoje konkretne zdanie i stanowisko, ale czasem mówiąc o tym zbyt dobitnie lekceważy uczucia innych, ale umówmy się, że ten film z gościem od którego się zaczęło, który kolekcje statki, a robaki wyrzuca, przekaz miał kiepski, bardziej do mnie ta kula trafia co się odbija jakby na księżycu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie powiedzieć @uncle jednak coś zrobił... i jak potwierdzi wartość tego uczestnictwem w festiwalach.... to jest jednak ktoś, a nie tylko malarz pokojowy.... reszta jak zwykle pitoli bezpłodnie do sześcianu.... chłopaki nieudaczniaki... czy też niesporaczki....:)))))))))))... poprawnie niesporczaki.... przeżywają próżnię, żeby się nie rozwinąć przez miliardy lat....:)))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności