Jump to content

dziadek3D

Members
 • Posts

  3,142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

dziadek3D last won the day on September 30 2012

dziadek3D had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dziadek3D's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-87

Reputation

 1. co nazywasz czynem..???.....jakieś własne przykłady czynów.... poproszę....:))))... najlepiej artystycznych, niosących przekaz humanistyczny... docenianych przez ludzi.... z wyłączeniem głuptaków....:)))))))))))... podpowiem: może to być np. danie bezimiennie ujemnego repa komuś kto jest większy mądrzejszy i od którego się uczysz życia skoro tak aktywnie tu zacząłeś uczestniczyć.... nie mając w zasadzie nic do powiedzenia.... tu się rozmawia o ARTYSTACH....!!!!... a Ty jeszcze nic nie zrobiłeś więc nim nie jesteś, odbiorca też nie jesteś bo mijasz się z opina innych na temat tego co ja zrobiłem.... to kim Ty jesteś.... może się obraziłeś na siebie, że jakoś Cię nie doceniają, a Ty tyle tego dobrego na nich wylałeś.... może jakaś podpowiedź.....:))).....
 2. @lukis8787... o jakich błędach mówisz ....i do kogo ja trzymam w rękach złotą statuetkę z festiwalu.... to jest błąd... no życzę Ci chłopie... takich błędów.... buzi... do roboty i Tuwim na drogę....:)))
 3. @lukis8787... każdy niedoceniony... bo nie poddał się ocenie... lekceważy publiczność... no bo jakie ma wyjście ona go nie mogła ocenić bo się bał poddać ocenie albo nie ma nic do oceniania....:)))... do zobaczenia na festiwalach....!!! @Adek.... ja się rozwijam... to widać po osiągnięciach... repy ujemne to bardzo podkreślają... i dlatego jestem z nich dumny... bo przeczą rzeczywistości... to takie coś jak onetowe komentarze ...ona jest słabą piosenkarką, bo ma za małe cycki....:)))... a Radwańska słabo gra w tenisa bo jest brzydka.... a przecież jest 4 na świecie.... głuptaki wiedza swoje.... głuptaki rządzą i są opiniotwórcze budują słupki.... producenci czegokolwiek chcą na tym zarobić....:)))... koło zamknięte perpetum mobile.... huraaaaaaaa.... nareszcie...:)))
 4. moja ignorancja jest doceniana przez ludzi wrażliwych... jest to fakt ... przyznawanie się do grupy tych drugich... to bohaterstwo.... czyli głupota za wszelka cenę.... może Ci się wydawać że gilotyny w rewolucji Francuskiej uruchomiła świadomość plebsu... otóż powód był prozaiczny.... wybuch wulkanu na Islandii....:)) @Chrupek... jeszcze raz.... ta choroba nazywa się http://www.polskaanimacja.pl/ jest nie wyleczalna i zdiagnozowana przez publiczność w 20 miastach.... i to jest fakt....:))) będę dalej na nią chorował w przyszłym roku....!!!
 5. ... po tylu latach spełniło się moje marzenie.....!!!!... MAM CZERWONĄ KRESKĘ POD AWVATAREM.... jestem pierwszy, jestem wrogiem klasy rzemieśklniczo-robotniczo chłopskiej z jedynie słusznym poglądem na rzeczywistość... menelem nie jestem bo mam osiągnięcia na niwie kultury i sztuki... no to zostaje Jaśniepaństwo... Jaśnie Pan Artysta... a tu zamiast czapek z głów, kosy na sztorc.... tak bywało zawsze tylko pozostawieni samym sobie kaleczyli się kosami... ktoś wszak musi rozświetlać drogę i cel wskazywać... bez tego... ciemność i chłód braku współistnienia.....:))))))))))... Tuwim z Lemem Wam na tą jedynie słuszna drogę.....!!!!
 6. dobrze, że zwróciłeś na to uwagę... chociaż każdy rzemieślnik musi umieć liczyć... artysta tylko może w ramach fanaberii....:)))
 7. "Całujcie mnie wszyscy w dupę".... też Tuwim....:)))
 8. już tu komuś pisałem... ale powtórzę...!!!... bądź mężczyzną nawet jak bardzo boli.... to nie krzycz... zbierz w sobie siły i zbuduj swoją historię pełną właściwej chwały.... szkoda energii............:))... to takie proste...!!!... zrób film i wygraj festiwal.... dla kogoś o takiej wiedzy o narzędziach i ludzkich potrzebach.... to przecież łatwizna....:))))))))))))))))
 9. ..."oj maluśki, maluśki kiej by rękawicka albo kawałecek smyczka".... mniejszy ...no jak drobnoustój z klaksonem od tira....:)))) zarepuj sobie na mnie ujemnie.... to taki stary sposób na rugowanie światłej inteligencji... to jedyna metoda żeby być kimś będąc niczym....:)))
 10. Dziękuję...!!...:))) zwykle na końcu filmu piszę, "dziękuję wszystkim tym, którzy mi nie przeszkadzali" jesteś wśród nich i to w pierwszym rzędzie....!!!
 11. @Kr3tz.... tak to nie jest treść.... dla Ciebie.... to jest nawet jasne.... jesteś poza tą treścią mówi się trudno.... nie wystarczyło zasobów....:)))...!!!.. ale są też inni nie wiem czy zauważyłeś.... i ich nie interesuje jak to zostało zrobione..... odbierają przekaz, a że on do nich trafia no to nagradzają twórcę.... taki system rozmowy artysty z publicznością.... może nie wiesz że tak to działa.... zrób coś wedle Twoich zasad i pokaż publiczności, a dowiesz się prawdy.... odwagi...."mistrzu nicości"....:)))
 12. https://vimeo.com/2592452 to są same fakty... masz jakieś swoje... to jest forum grafików, a nie rozmowa w maglu....!!!!....:)))
 13. jak masz właściwe wrażenie... to daj mi ujemnego repa....(już mam czerwonego pod avatarem)... zawsze o tym marzyłem...!!!.... i się mnie pozbędziesz... bo ciągle gadam, że cooooooooś zrobiłem albo własnie robię.... wiem to stresujące dla mających tylko WRAŻENIE....:)))
 14. Sokratesowi też Senat kazał wypić cykutę... bo miał zły wpływ na młodzież.... nic nowego....:)))... teraz społeczność mnie zarepuje ujemnie.... i będzie szczęśliwa....:)))))))) zupełniej odwrotnie niż odbiorcy festiwalowi.... no i to będzie coś świadczyło o tej społeczności ...!!!
 15. ... jak widzisz jestem odporny na krytykę... bo robię dalej swoje... a jako artysta... mam krytykę (zwłaszcza głupia i zawistną) GDZIEŚ bo bym inaczej skończył w zakładzie psychiatrycznym....:))) nikogo nie obrażam i poniżam... tylko mam swoje zdanie na pewne sprawy, a jako twórca mam niejako obowiązek wytykania niektórych niepopularnych zjawisk.... jak np. nauczanie przez kogoś kto się jeszcze niczego nie nauczył i niewiele zrobił.....:))) Ponieważ wszyscy są odbiorcami... czy chcą czy nie, jak widać.... to pozwolisz, że będę szanował tych których ja uważam za właściwych i dla których pracuję.... takie prawo twórcy.... i jego komfort po morderczej pracy ... zwanej waleniem kulą w płot.... powszechności poglądów płaskich i podłych....:))). To forum nie jest żadnym wykładnikiem oceny... przykład: wygrałem festiwal gdzie jurorami była publiczność w 20 miastach w Polsce... a tu na tym filmie "bajka o Jasiu i Małgosi"... powieszono wszystkie psy.... to dla kogo mam robić ...???....:)))).... możesz mi odpowiedzieć....:)))).... oczywiście że to pytanie retoryczne....:)))) czy mnie ktoś atakuje czy nie... to w zasadzie nie ma większego znaczenia... skoro obejrzał to co zrobiłem.... chodzi o to aby zostało zasiane... a czy urośnie to zależy od gleby i klimatu...:)))). Wszystkie uwagi działają też w drugą czyli moja stronę, gdybym się ich bał to bym sobie siedział cicho.... a ja rozmawiam bo to jest ta gleba i klimat, który mi odpowiada... wiem więcej słyszę innych i siebie.... dla artysty to nieocenione doświadczenie....!!!! a propos... przed chwilą jakiś IDIOTA... oczywiście nie podpisując się dał mi ujemnego repa.... z komentarzem "Topic trolling".... za ten wątek w którym dzielę się z innymi postępami w swoim filmie... pokazując co zrobiłem.... no przepraszam chyba obraziłem wszystkich idiotów nazywając go IDIOTĄ....!!!!....:)))
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy