Jump to content

Mentoris

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mentoris's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Mam 144 materiały do v-raya znajdujące się folderze Materials. Pliki tam zawarte mają rozszerzenie mat. Gdzie je wkopiować aby pojawiły się w Material edytorze?
  2. Mam 144 materiały do V-raya. Są one w folderze Materials. Gdzie je wkopiować aby pojawiły się w Material Edytorze? Pliki zawarte w tym folderze mają rozszerzenie mat.
  3. Jestem od niedawna użytkownikiem programu Maya i zachciało mi się wyrenderowac animację liczącą 240 klatek. W ustawieniach renderingu ustawiam wszystko co się da, tzn. ilość klatek -240, format pliku AVI rozmiar animacji. Niestety potam jeżeli chodzi o rendering mam tylko dostępną opcję "Render current frame" co oczywiście wyrenderowuje mi tylko jedną klatkę. Po przeszukaniu Mayi odkryłem że w menu Rendering jest jeszcze opcja Batchn Rendering i ta opcja wyrenderowuje całą animację ale bez żadnego podglądu o czasie trwania i jego przebiegu. Czy nie ma możliwości, wygenerowania tak jak w innych programach 3D normalnego przebiegu renderowania animacji z podglądem?
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy