Skocz do zawartości

postać 2d: templar maiden


pomiot

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zrobiłem sobie dla zabawy taką oto prackę :) ...... Jest to panna zakonna do pewnego amatorskiego systemu rpg... stworzona do opisu brzmiącego mniej więcej tak: długa suknia, półprzezroczysty, kryształowy napierśnik, duża tarcza i łysa głowa.. wszystko utrzymane w odcieniach niebieskiego... hehe Jak chcecie to piszcie co sądzicie... :P Może komuś się spodoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wykonanie moze być z tłem już gorzej..tylko że manga to rysowanie w uproszczeniu wg nazuconego schematu tak jak się rusuje muszke miki inaczej[w innym stylu] się jej nie da narysowac bo nie będzie podobna do myszki miki....zdolności masz bo zachowałeś proporcje(choć dla mnie troche te cyce za duże, one są prawie wielkości głowy:/ )..no tak czy siak zdolności masz a marnujesz je na rysowanie wg nazuconego schematu jakim jest manga co bardzo cię ogranicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za koments... hehe tak podejrzewałem że mało komu będzie się podobało... styl jedynie preferowany przez maniaków :) ale ja po prostu lubię sobie od czasu do czasu w chwili wolnej coś takiego maznąć (a może przy okazji jeszcze komuś innemu się spodoba.. )..... co do łapek to mój braciak był referką.. u niego kciuk przesłaniały trzy dolne paluchy :P (ale on podobno mutant jest...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz widzę łysą kobitkę w mangowym stylu - jakoś nie wygląda to najlepiej - a z cycami to troszkę przesadziłes - no i uwagi jak powyzej (dłonie), cieni i odblaski na ieczu i tarczy też nie za bardzo. A co do ograniczeń tego stylu można zdfziałas o wiele więcej - swiadczy o tym masa tapet w necie - wcale postaci nie musdza być aż tak uproszczone :P

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności