Skocz do zawartości

reactor grawitacji


goanday

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, jako użytkownik, który ma dopiero jeden post, a który kiedyś znał odpowiedź na pytanie (przeczytał kiedyś w książce), aktualnie nie zna (pożyczył książkę, która niestety już nie wróciła). Ja człowiek z ułomnąścią dysortografii. Zapytuję Was przyszłość rynku komputerowo graficznego:

Kurna napiszcie jak i który reactor użyć do symulacji grawitacji, bo metodą prób i błędów doszedłem jedynie do całkowitej destrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

destrukcji... czyli co... ustawiles sobie np murek z cegielek i eksplodowal tak? :) jesli o to chodzi to reakcor w 3dsmaxie jest w miare dobry ale trzeba go ustawic.. co oznacza poprawienie Col.Tolerance. pewnie jest ona ustawiona z duzym parametrem i elementy ise od sieibe odpychaja dosc szybko. wystarczy dobrze sie pobawic parametrami i bedzie ok.

 

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie.. nie chodziło mi o destrukcję, jak to nazwałeś "cegiełek", destrukcja jakiej doświadczyłem zakończyła się wysłaniem raportu o błędach, resetu wymuszonego(nic poza przyciskami na obudowie nie reagowało) i utwardzeniem w przekonaniu, że pamięci trzeba dokupić i napakować tyle, ile tylko się w tym blaszaku zmieści.

 

acha... jeszcze mi zniknął podkatalog "scenes" co mnie trochę dobiło i zmotywowało do pisania tutaj -swoją drogą fajne forum- ale owo zniknięcie było chyba spowodowane czymś innym...

 

ponawiam prośbę:

napiszcie jak i który reactor użyć do symulacji grawitacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to ciało stałe.. twarde... to w reactorze się to nazywa Rigid Body... zaznaczasz więc grupę obiektów, które mają brać udział w symulacji i zadajesz im Rigid Body Collection. Aby na obiekt zadziałała grawitacja, obiekt musi posiadać masę. Masę nadaje się z rolety Properties w reactorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności