Skocz do zawartości

Jakiego procka wybrać??


huzdebos

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko,

 

mam małą zagwozdke... chce kupić procka AMD (socket A). No i na placu boju został mi Sempron 3000+(albo wyższy) lub Athlon 2800+. Oba procki mają rdzenie bartona(jesli wierzyć opisom). Paramery wydają się podobne obu modeli, ale może ktoś nma jakieś z nimi doświadczenia... za wszelkie porady bozia w dzieciach :D. Oczywiście wszystko jest pod kątem 3d maxa

 

płyta główna: MSI KT4V

 

PS. a możę coś innego zaproponujecie...

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tego co kiedys mi tu inni uzytkownicy radzili to na poczatku... mozna powiedziec juz na przed biegach skeslali Semprony... bo maja zanizone czestotliwosci i cos tam jeszcze... poczekaj troche i kup sobie jakiegos procka 64:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz doslownie masz wybierac miedzy Athlon XP (Barton), a Semptron...to kazdy kto zna sie na prockach wie ze Semptron to odpowiednik Durona...czy tak jak ktos wyzej napisal albo 64bitowy albo XP(Barton) mozna np. kupic Bartona2400++ i sie kreci(jak masz dobra plyte) nawet do 3100++...Oczywiscie chlodzenie tez musi by:]....

JA BYM NIE POLECAL SEMPTRONA...POLECSM ZA TO albo AthlonXP (barton) albo 64bitowy(najlepiej)...ale to juz do ciebie zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności