Skocz do zawartości

Zapis do *.max (uszkodzone pliki) / Rozwiązany


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

 

mam nowy problem ...

 

polega on na tym ze po zapisaniu sceny praktycznei nie da sie otworzyc juz tego pliku ...

 

robilem calkei mnowa vizke z Gabinetem no i mam w katalogi 21 save`ów ... z tych wszystkich dziala okolo 4

 

przy otwieraniu plikow poprostu pokazuje sie moj kochany bąd aplication error i moge sobie bąka jedynie puscic w krzeslo ...

 

to samo dzieje sie z autobackupami ...

 

nie wiem czego to moze byc wina ale podejzewam jakis obiekt w scenie ...

 

dlaczego ? abo dlatego ze u innych dzieje sie to samo ... (kome i Salvator tez nei dali rady tego otworzyc)

 

scena gdy juz sie laduje niby zaczyna pokazywac cos w viewporcie ale po chwili dalszego wgrywania sceny pojawia sie ten błąd ...

 

zastanawiajace jest to ze gdy otworzylem jeden z tych plikow ktore jeszcze dzialaly i zapisalem go ponownie pod inna nazwa dzialo sie tak samo ... nie moglem go otworzyc ...

 

reinstalowalem system ... praktycznei wszystko ... i nadal nie mam pojecia ..

 

skanowalem mks-virem , Adaware

 

poprostu dupa ...

 

moze komus sie to zazylo (bo zapewne ktos sie z tym spotkal)

 

moze to dysk pada ...

 

help :) bo mnie juz q*rwica strzela ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gdyby ktos mial podobny problem :

 

hmm

 

chyba problem sie rozwiazal ... moze zalozenie wątku zmobilizowalo mnie do testow ...

 

no ale co sie okazalo ...

 

wiec ... problemem byl obiekt w scenie ... jaki ? ... a no okno ...

 

zrobilem dla pomieszczenia okna (fixed window object) x4 ... dodalem je do siebie i deatachowałem same szyby ... dodalem je do innego layeru w layers menager ...

 

szyby dodalem na początku ... ale czemu jedne pliki sie otwieraly a drugie nie ?

 

ano dlatego ze w tych scenach okna jak wczesneij napisalem byly w swoich warstwach (jako ze uwielbiam warstwy w cadzie to i w maxie) i w tych wersjach sceny byly one poprostu schowane (hide)

 

nie wiem co sie takiego moglo stac ze obiekt ten nie pozwalal mi otworzyc sceny ... no w kazdym razie juz go nie ma ;]

 

-edit---

 

no merge tez nic nie dawalo ...

 

jak juz napisalem problem byl w obiekcie ;] a z reszta co mi z merge jak ja tam wszystkie ustawienia zostawilem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności