Skocz do zawartości

Kobiety


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek "treningowy", który powstał z faktu takiego iż bardzo do serca wziąłem sobie porady odnośnie poprzedniego (nieudolnego nieco) "tworu" ;)

Niektóre z malowanych przeze mnie rzeczy wyglądają nadal nieco sztucznie, ale jakoś specjalnie nad tym nie siedziałem (pozatym nie chciałem kożystać z referki)... po prostu chciałem się dowiedzieć czy idęw dobrym kierunku ;)

 

 

d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o jestem pierwszy:D już troche się namazałem na tablecie troszkę tez się uczę i już mogę ci troche pomóc ;)

no więc odcienie skóry powinny delikatnie się przenikać,przechodzić z jednego do drugiego, ale to zapewne wynik tego ze się nie przykładałeś czyli to nie błąd.

panie są troche zbyt barczyste bardzo się rzuca ramię to które jest dalej od widza, modeluj sylwetke bardziej patrząc na krztałt jej mięśni które są na ciele kobiety i które zaokrąglaja takie żeczy jak ramiona i nadają smukłość. Sukienka powinna być malowana grubszym pędzlem i dobrze by było gdby narysowana kobieta to była 1maska a skukienka 2maska żeby potem mozna było sukienke łatwo modelować i coraz bardziej robić ja realistyczną i prześwitującą:] i sie nie bać że się rozwali model kobiety:] o kolor skóry się nie czepiam bo sam mam z tym problemy:]

ps:ja niedługo też wrzucę pracke tylko mi się PS schrzanił i musze go jeszcze raz zdobyć i zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.

 

 

Mnie się tam twoje prace podobają. Mnie się wydaję że masz taki styl z tym malowaniem. Na proporcjach się nie znam ale jest lepiej niż poprzednio. Ogólnie według mnie (a się nie znam) to idziesz w dobrą stronę. Ta kanciastość według mnie pasuje, ale jedyne co byś mógł to poprawić lewy bark ten pani po prawej, wygląda jak by była z trójkąta. No i dla mnie będzie ideał :].

 

 

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą sukienkę zrobiłem na oddzielnej wartwie ... im oże bym ją jeszcze pomęczył gdby to miał być jakiś "poważniejszy obrazek" ...

Odcień skóry... kobiety miały być blade... i ogólnie wyszło tak jak chciałem poza "najciemniejszym" cieniem gdzie mogłem zamiast "wyblakło-brązowego" ...jakiegoś jasnego odcienia różu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom..przy jasnej karnacji róż by się przydał..czyli została do poprawy tylko kanciastość i bark.zaznaczyłbym też bardziej kość biodrową.a linie pleców najbardziej pokazuje dołek który jest w miejsu kręgosłupa co jest też dość istotne i pomocne przy już samym szkicowaniu postaci bo łątwiej ci widzieć co rysujes(jaki kształ ma ta powierzchnia) no i zabrakło cienia tego na dole:D .....proporcje są całkiem ok, po za wyzej wymienionymi żeczami kosmetycznymi...hmm jak na razie nie widzę co bym mógł jeszcze wytknąć, bo reszta jest ok :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności