Jump to content

HEKTOR

Members
 • Posts

  272
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Częstochowa

HEKTOR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dzięki za komentarze, zdjęcie to nie jest. Co do referki to: Szkice: http://images.google.pl/images?hl=pl&q=german%20soldier&lr=&sa=N&tab=wi Kolorowanie: http://www.odkrywca.pl/index1.php?action=galerie&iletab=jedna&sid=1134320054f6d06f7166c79506f3f642cb6feb3ad9 Głównie brałem postać i ją sam naszkicowałem, poczym, jak już był szkic to brałem i patrzałem jak wyglądają mundurki, tych Niemców to szkicowałem ze zdjęć, a tych ludzi to tak sobie. Nie malowałem po zdjęciu, no ale nie do końca, jak robiłem szkic taki wstępny, gdzie ma być ręka a gdzie noga i żeby proporcje były to zaznaczyłem sobie z powycinanych postaci ze zdjęć. Pozdrawiam!
 2. Witam! Prezentuje moją kolejną prackę. Tym razem, jest nawet tło i całe postacie :), no ale kosztowało to trochę więcej czasu, mam nadzieję, że wam przypadnie do gustu. Nie chciał bym, aby powstała tutaj dyskusja na temat hasła wypisanego na plakacie, dlatego bardziej od strony technicznej Proszę. Z założenia miał to być plakat propagandowy, albo coś podobnego, chciałem to zrobić w sepi, ale gdzieś nie mam przekonania. Mało tu dynamiki. Wzorowałem się na takich obrazach, z drugiej wojny takich jakby impresjonistycznych, nie znam autorów bo mam ich w książce od Polskiego, z chęcią bym wam je pokazał, też się wzorowałem na takim obrazie, jakby powstańców przed rozstrzelaniem, ale też nie znam autora ani tytułu. Jako referki to nie miałem problemu, pełno zdjęć, głównie do szkicu, z kolorowaniem były trudności, ale zdjęcia grup rekonstrukcyjnych się przydały. Normalna rozdzielczość z napisami: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/propaganda13p.JPG Duża rozdzielczość bez napisów: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/propaganda11p.JPG Pozdrawiam i z góry Dzięki za komentarze!
 3. Witam! Jaki sens tworzyć, panel sterujący dla robota, skoro roboty buntują się przeciwko ludziom, kto będzie im sterował? Mniejsza z tym. Pamiętaj że robot raczej powinien mieć porządną broń, dalekiego zasięgu, aby razić cele oddalone od niego, następną rzeczą jest pancerz warstwowy albo reaktywny. Dobra ochrona przeciw lotnicza, jakieś tam działka może daj obrotowe. Nio i to chyba tyle. Ogólnie ciekawie, pracuj dalej! Pozdrawiam!
 4. Witam! Widać poszerzyłeś gąsienice to krok w dobrą stronę :), nie utonie w błocie :). Teraz pomyśl w jakich warunkach ma operować taki robot to będziemy myśleć co dodać, napisz w jakich latach, krajach itp. itd. Ogólnie poprzedni koncept mi się podobał, ale ten też nie zły. Pozdrawiam!
 5. Witam! Już dodałem trochę mniejszą rozdzielczość i miniaturkę. Pa6lo dzięki, miwt tobie też dzięki za dobre słowo, a co do tła, to na razie nie rozgryzłem jak malować tła :] ale do tego też dojdę :) tyle że jak ja będę chciał namalować coś z tłem, to walnę taką rozdziałkę że malować to będę latami, ale co tam w końcu namaluję :). Mniejsza rozdziałka: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/aksiel5m.JPG Pozdrawiam!
 6. Witam! Ja słucham najczęściej Paktofoniki, oraz Warszawski deszcz, MOR W.A , Molesta, C.A.S.T.A, M.O.P, OMP – Wilanów, Płonący skład, Fenomen, Gutek, DWS, Habaku, Wzgórze Ya-Pa-3, oraz większość twórców ze śląska ogólnie cały Polski prawdziwy Hip – Hop Pozdrawiam!
 7. Witam! Ostatnio cierpię na okropny brak czasu, tylko nauka i nauka. Ale w między czasie narysowałem pieska jakiego posiadam w domku :), może pamiętacie jedną z moich pierwszych prac, też tam był piesek tyle że taki abstrakcyjny ;) zielonkawy trochę, a teraz starałem się ukazać go tak jak wygląda. Z referką nie miałem problemu, narysowałem go jak siedzi na kanapie obok komputera, oczywiście prócz kanapy. Pozdrawiam! http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/aksiel5.JPG Mniejsza rozdziałka: http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/aksiel5m.JPG
 8. Witam! Oj dawno mnie tu nie było, i proszę dzisiaj zaglądam a taka ciekawa praca. Na razie ci idzie całkiem nieźle. Tyle że te wąskie gąsienice mogą utonąć w błocie pod ciężarem tego wszystkiego, powinny być zdecydowanie szersze. Pozdrawiam!
 9. Witam! Wybierz obojętnie co, ważne żeby był render a nie print scren. Pozdrawiam!
 10. Witam! Nio nio ładny modelik. Ogólnie nie podoba mi się zamek, oraz kolba, loże może być, ale kolba. Trzeba wiedzieć że taka broń ma dość spory odrzut więc jak takie proste zakończenie kolby by obojczyk uszkodziło. No ale idziemy dalej, długość lufy jest dobra, widziałem snajperki o krótszych. A co do rosyjskich broni snajperskich to przecież są najlepsze na świecie. Brak śrubek nie jest błędem. Bardzo razi złe montowanie szyny, na lunetę. Oraz nie ważne czy to broń snajperska czy jaka kolwiek inna, powinna mieć muszkę i szczerbinkę :/. Ogólnie mi się podoba, ponieważ przypomina trochę Zastave M-70. Pozdrawiam!
 11. Witam! Teraz wygląda o wiele lepiej. Ogólnie praca mi się podobała od początku, nic dodać i nic ująć, tylko mnie się nie podoba ta dziura na wiatrak w betonie, jest chyba gdzieś źle o teksturowana. Tekturki całej pracy są super, a modeling pociągu jeszcze lepszy. A z tymi działkami to zostaw tak jak jest. Po pierwsze mogą robić przegląd dlatego są powykręcane, a i przy takich działach są one tak konstruowane że mogą być w każdej pozycji i nic im się nie stanie, nie ma czegoś takiego jak neutralna pozycja, po to działa się umieszcza w początkowych pozycjach, aby ułatwić kierowanie, uniemożliwić uszkodzenie działa, po drugie to nie czołg, mechanizmy obrotu działa są raczej takie sam jak w działach samobieżnych. Pozdrawiam!
 12. Witam! Cz- Członek AK – Armii Krajowej Proste prawda :) Pozdrawiam!
 13. Witam! Dareg coś niski ten wynik w 2005. Spróbuj zmniejszyć napięcie na Procku oraz taktowanie, i napisz jaki jest wynik taktowanie zmniejsz tak o 9 Pozdrawiam!
 14. Witam! No mało widać to po pierwsze, zastanawiam się czy to są gąsienice takie jakich używano w Panterach. Pokaż render bo tak to nie ma co powiedzieć. Coś proporcje nie tego. Za wysoki trochę i za krótki, ale może wina perspektywy. Ogólnie ciekawie, pracuj dalej bo czekam na wyniki. W załączniku zdjęcie tyłu. Pozdrawiam!
 15. Witam! To na pierwszy ogień pójdę ja. Konfiguracja: Procesor: AMD Sempron 3000, zegar 2403 MHz taktowanie: 200 mnożnik 12, Vcore 1.68 Ram: 2 GB – Dual Płyta: Abit - u guru Grafika: Giga Byte Ge force 6800 GT 256 Chłodzenie wodne. Na 3D Mark 2005 Pro. wszystkie testy około 10 min Ustawienia: Rozdziałka: 1024x768 HLSL VS Target : 2_a HLSL PS Target : 2_a WYNIK: 3604 punktów
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy