Jump to content

chveti

Members
 • Posts

  6,290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

chveti last won the day on April 24 2008

chveti had the most liked content!

5 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Tychy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

chveti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

224

Reputation

 1. Podziękował za całą pomoc! Przydała się. :)
 2. Czyli jednak. :) Dzięki za szybką odpowiedź!
 3. Witam, Long time no see. :) Ale jak to się mówi, jak trwoga to na forum. Od klienta jest zapotrzebowanie na animację odpakowywania czekolady, problem w tym, że czekolada nie jest zapakowana w opakowanie składane tylko zgrzewane. Całość musi odbyć się naturalnie, od wierzchołków zgrzewu wzdłuż czekolady aż do kompletnego otwarcia. Podejrzewam, że może cloth by sobie mógł z tym poradzić albo coś pochodnego? Póki co moje próby spełzają na crashowaniu maxa bez większego efektu. Nie mam pojęcia jak to rozmontować, nigdy nie siedziałem w takich rzeczach. Każdy pomysł się liczy. Z góry dzięki!
 4. i się nie zestarzał nic a nic. :confused: swoją drogą, dobrze by było znów wypić sok pomarańczowy z lodem i udawać że się gra w snookera. ;)
 5. Wątek przeniesiony. Są inne miejsca na takie rzeczy niż wolne dyskusje
 6. cod IV + bfbc2 = moh. to jest żadne. i granaty i rakiety z polem rażenia 28cm. przeszedłem dopiero god of war drei. bardzo fajny.
 7. raz dwa trzy! a Urugwaj ma wygrać 1:0. Wystarczy. ;)
 8. ja slowiaka. za kingsajzowy klimat. ;)
 9. Uważam, że jeśli nie potrafisz czegoś narysować to jesteś kiepski w rysowaniu. Wyobraźnia nie musi w żadnym stopniu pokrywać się z medium przekazu jakim jest ołówek czy długopis ( patrz poeci, filmowcy ..). O ile będziesz odtwarzał rzeczywistość to jesteś w stanie sobie poradzić bez jakichś większych problemów, a jak masz dobrą wyobraźnię przestrzenną to wcale nie musisz potrafić tego przenieść pod ładną postacią na papier, żeby przenieść to w 3D. Pozdrawiam.
 10. rowr, Ty żyjesz. :eek: Ja zależnie od urlopu, jak dostane to może się pojawie koło 12tego.
 11. szlagier mundialu portugalia brazylia to największa strata czasu przez ostatnie pół roku, nawet kiepskie filmy w tv nie są tak kiepskie.
 12. Pierwszy w życiu ukończony paint w photoshopie, malowanie po ekranie to jednak jeszcze dla mnie czarna magia ale I guess it's never too late ;) Spawacz Ed Bezwzględnie czas spać.
 13. ovh.pl bardzo solidna. :) Mam tam konto już rok. Nie wiem czy max3d.pl tez u nich nie stoi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy