Skocz do zawartości

Mundial 2010


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja sercem jestem za Holandią choć pewnie znowu nic nie ugrają :/. Na finał obstawiam mecz Anglia - Hiszpania ale po wczorajszej wpadce anglików to będą musieli się szybko pozbierać :) Dzisiaj w sumie nic ciekawego nie gra, tylko Serbia - Ghana jest interesującym meczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory najciekawiej wyglądał mecz Argentyny z Nigerią właśnie. Dużo walki, czysta gra, ładne akcje i przede wszystkim wysoka dyspozycja nigeryjskiego bramkarza:) Ciekawy jestem formy Niemców i meczu Hiszpania-Chile. Zresztą, mecze z drużynami z Ameryki Płd. zawsze są ciekawe:D Najlepsze jeszcze przed nami:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topek - Dzialaja mi tylko skroty ale zawsze cos;)

dzudzu - tvp niestety ma zablokowana z powodow licencyjnych transmisje za granica(teraz jestem na Sycylii i qurna mi caly mundial przeminie:/ przynajmniej mam blisko do afryki;) ale sobie daruje:D)

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze spędzone 95 minut, Dawid pokonał Goliata. Chociaż w MŚ najbardziej liczę właśnie na Hiszpanię, jestem zadowolony z meczu; było ciekawie i emocjonująco.

Swoją drogą, też macie wrażenie, że TVP nawaliło z audio, a co gorsza- nic z tym nie robi? Brzęczenie stadionu- przynajmniej u mnie- niemal zagłusza komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, Niemcy zmiotą ich z boiska. Ale robi się coraz goręcej, ja się cieszę z wygranej Urugwaju bo podobali mi się już w meczu z Francją, Argentyna też się rozpędza, ciekaw jestem czy Anglia w końcu zaskoczy czy jak zwykle rozmieni się na drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walmord - ja sie duzo mniej ciesze ze znakomitej formy Urugwaju bo Meksyk nastepny mecz ma z nimi wlasnie :D Ogolnie mundial pelen niespodzianek.

 

Ech, jakbym chcial zeby niemiachy dostaly po pupie... Marne szanse raczej, ale... Dzis sie zakladalem ile przewalimy z Francja a tu wygralismy do zera - teraz juz wszystko jest mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walmord - ja sie duzo mniej ciesze ze znakomitej formy Urugwaju bo Meksyk nastepny mecz ma z nimi wlasnie :D Ogolnie mundial pelen niespodzianek.

 

według wszystkich prognoz i przepowiedni jeżeli Meksyk zremisuje z Urugwajem to oboje przechodzą dalej a Francja nic nie może na to poradzić, tak że może dojść do latynoskiej zmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy tez nie bylo moim zdaniem:)

 

był. dwa błędy. najpierw gol ze spalonego, potem karny z kapelusza. wyszło na 1:1 ;)

 

a wracając do tematu to robi się coraz wyborniej! Niemcy przekopali z Serbią. Stracili Mirka... Skąd sędzia wziął tą drugą żółtą kartkę to tylko on sam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był. dwa błędy. najpierw gol ze spalonego, potem karny z kapelusza. wyszło na 1:1 ;)

 

a wracając do tematu to robi się coraz wyborniej! Niemcy przekopali z Serbią. Stracili Mirka... Skąd sędzia wziął tą drugą żółtą kartkę to tylko on sam wie.

 

spalony byl to fakt, ale karny jak najbardziej sprawiedliwy, na kopy to powinien pojsc Lewandowski (za ten poprostu glupi faul), a nie Webb :]

 

a co do meczu Niemcow, to napisze krotko: 'polak' tez potrafi hehe;) jeden czerwien, drugi od groma niewykorzystanych sytuacji z karniakiem na czele;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny z europejskimi gwiazdami są wyraźnie przemęczone, a po za tym myślę że dochodzi do tego problem z motywacją i poczuciem tożsamości. Piłkarze którzy zarabiają potężna kasę w klubach, są megasławni dzięki najlepszym ligom i lidze mistrzów i do tego w czerwcu powinni być na wakacjach bo cały rok dawali z siebie wszystko, nie czują wzruszenia podczas grania hymnu i nie rozpiera ich duma że tworzą narodowy kolektyw grający ku uciesze kibiców z całego kraju. Nie zdziwił bym się gdyby finał rozegrał się między drużynami z Ameryki Południowej. Oni pokazać się światu mogą tylko na mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności