Jump to content

dzudzu

Members
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

dzudzu last won the day on July 18 2009

dzudzu had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

About dzudzu

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie narzekajmy, nie jest tak źle z Polakami :)
 2. Fantastyka otwiera oczy? "Nie staraj się otwierać ludziom oczu, bo ujrzą własną nędzę" mawiał Zorba. Animacja jak animacja, taka dłuższa reklama książki (głównie przez opisanie tego, czego w niej nie ma! ;) ). Wykładu słuchało mi się dobrze, dobre tempo, kontrowersyjne tezy, fajny pomysł.
 3. Ojej, już dosyć dawno oglądałem Atlas Chmur i nie pamiętam go za dobrze, ale pamiętam, że jakieś tam idee udało mi się odczytać. W każdym epizodzie była pokazana jakaś forma zniewolenia: własnym strachem, konwencjami społecznymi (co wypada a co nie), autorytetem władzy wyższej (segregacja rasowa) etc. Chodzi o to, by walczyć przeciw zniewoleniu. Czasem się uda, czasem nie, ale trzeba walczyć, bo tę walkę można wygrać, choćby nie wiem jak wydawała się trudna. Jak mówił ten panicz do agenta Smitha: "hej! ocean to tylko może kropel". Zniewolenie będzie zawsze, jak świat światem. Choćbyśmy nie wiem ile żyć przeżyli. Tak ja ten film czytam. Było też o miłości. Jak zabujasz się w babeczce to żyjesz z nią w każdym wcieleniu, ale ta miłość to taki wątek poboczny jak dla mnie.
 4. Niby tacy inteligentni ludzie... ech... Odpowiedź brzmi: "tak, biodra są przy tym ruchome". Tyle, że to chyba nie jest pytanie na forum graficzne?!
 5. Jak na pracę bez fajerwerków sporo w niej pirotechniki.
 6. Taki jest sport. Według mnie wygrał lepszy.
 7. No fakt. Trochę przeginasz z posiadaniem takiej gęby, ale co tam. Bardzo fajna ilustracja.
 8. Ten turniej to jakieś szaleństwo. Ostatnia minuta meczu Urugwaj-Ghana i niewykorzystany karny. Dzisiaj karny po karnym oba niewykorzystane. Gol bilardowy. Niemcy gromią mocną Argentynę. Mistrz i wicemistrz świata kończą grupę na ostatnich miejscach. Stawiam na Hiszpanię, choć biorąc pod uwagę nieprzewidywalność tych zawodów może powinienem postawić spore pieniądze na Urugwaj?
 9. Szwajcarzy jak kiedyś Grecy na ME. Mądra obrona i kontratak. Mogą być groźni dla każdego zespołu.
 10. Ja dobieram sobie coś z listy na http://www.ligibrytyjskie.pl/mecze_na_zywo.html ale przecież też działa oficjalne: http://www.tvp.pl/
 11. Ja wszedłem na seksrandki żeby się zabawić, to mi antywirus alertami zaczął sypać. Stronka mi się podoba. Zwłaszcza strona główna, bo podstrony już mniej. Na głównej zachowałeś jakąś spójność w typografii, na podstronach zacząłeś za bardzo szaleć z wielkością i krojami (ten szeryfowy w nagłówkach wg mnie zupełnie bez sensu).
 12. Gdyby wyłączyli fonię uznałbym, że reporterka dorwała dwóch kolesi z wydziału mechanicznego. Nie wyglądacie na artystów.
 13. Niezgorszy gaduła się z niego zrobił a portfolio w sygnaturze jest chyba sprzed dekady. Niedobrze. Martwię się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy