Jump to content

Marcin Przybyłek

Members
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Excellent

About Marcin Przybyłek

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Chotomów, Polska
 1. Jak zwykle niezwykła praca. Druillet mógłby Cię obściskać :).
 2. Bardzo dobrze. Jestem całym sercem za. Taki projekt trzeba: a) skończyć, b) włożyć weń całe serce. EDIT: STRZYG, no weź zakładaj już post na WIP! Nigdzie go jeszcze nie widzę! EDIT: STRZYG, bierz się do roboty! Jest już ósmy marca! :)
 3. Fantastyczna praca. Czuć tutaj prawdziwy talent i niebylejakie doświadczenie. Żadnych potknięć anatomicznych, świetnie oddana głębia, doskonała kompozycja. Aż chce się ten obraz zjeść. Brawo.
 4. Ha! Ten bonus to przecież Torkil Aymore u boku Steffi Alland w Disaurze! Dziękuję, THX! Dowcipne, shizofreniczne, psychodeliczne i wysmakowane!
 5. Ikoniczna praca. Po prostu archetyp. Brawo. Nie rozumiem do końca, jakim cudem taką się stała, ale tutaj chyba zagrało powiedzenie: pokaż mniej by powiedzieć więcej. Naprawdę robi wrażenie.
 6. Moim zdaniem wybroniłeś się bardzo zgrabnie. To jest smaczne :).
 7. Na początku nie doceniałem tej pracy, bo nie do końca gustuję w humorystycznych wariacjach na tematy, które mogłyby się obronić bez tego, ale tu chylę czoła. Szczegóły, smaczki (mapa, zdjęcia), wyraz "twarzy", poczucie humoru, wszystko tworzy tak perfekcyjnie skomponowaną całość, że pozostaje jedynie zatrzymać się, usiąść i patrzeć...
 8. Fajny klimat :). Widzę zdesperowanego, doprowadzonego do szaleństwa człowieka, który traci wszelką nadzieję :).
 9. STRZYG, bardzo dziękuję za dedykację, rzeczywiście tych dziur nie mogłem się doczekać :). Podjąłeś dojrzałą decyzję, która świadczy o tym, że masz bardzo sensownie poukładane priorytety. Wyrazy szacunku i podziwu. Ta praca będzie genialna, nie mam co do tego żadnych wątpliwości i obroni się tak jak wszystkie godne uwagi dzieła - po prostu swoją jakością. Zauważyłem rejestrację :). I napis "Społem" na kubku :). Pamiętam te kubki! I oczywiście z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :).
 10. Takshmen, jesteś paskudniks. Bardzo czekałem na tę pracę. Czasami mam wrażenie, że graficy nie zdają sobie sprawy z tego, jak ich prace wpływają na ludzi. To realizacja marzeń, to okno do innej rzeczywistości. Ten obraz ma kapitalny potencjał. Dosłownie kilka ruchów w górze i dole kadru i byłby prawie gotowy...
 11. Ja Cię przepraszam. Torkil poczuje się zaszczycony :). Ostatni raz czułem taką rozkosz patrząc na kreski oglądając prace Paolo Eleuteri Serpieri...
 12. Hm, są takie prace i zdjęcia, że całość jest czarno-biała i tylko pojedyncze akcenty kolorowe. Tak jak tutaj wizjer hełmu na przykład. Mnie ta praca bardzo odpowiada jako B&W + akcent :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy