Jump to content

Gumen

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Excellent

About Gumen

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Mysłowice
 1. Gumen

  Jimi Hendrix

  Nadal genialnie wygląda! Wytrzymał próbę czasu 😄
 2. Ale to zadziała tylko jeśli użyjesz opcji Edge Slide do przesunięcia edge loop'a.
 3. Możesz użyć opcji Ctrl + V na zmapowanej siatce (albo tylko zmienionym fragmencie). Albo zaznaczyć niezmienione wierzchołki (w UV editor) i przypiąć je naciskając P. Potem możesz zmapować ten fragment ponownie (wciskając E w UV editor), a przypięte wierzchołki się nie przesuną.
 4. Dzięki za pomoc. Poniżej ostateczna wersja w mniejszej rozdzielczości. Pełna rozdzielczość plus mały opis w linku poniżej. http://max3d.pl/forum/threads/95940-Scena-3D-Balloon-Head?p=1224307#post1224307
 5. Witam. Poniżej moja ostatnia praca. Czysty box modeling. Całość zajęła mi 2 tygodnie. W międzyczasie mój tablet przestał działać, a zaraz po nim laptop uległ zniszczeniu :( Dlatego tekstury, matariały i render wykonałem na starej maszynie. Poziom zadowolenia całkiem wysoki. Jest wiele rzeczy, na którymi jeszcze bym popracował, ale najwyższy czas to zakończyć i zabrać się za następny projekt. Mam nadzieję, że chociaż ta praca chociaż w minimalnym stopniu wywoła uśmiech na waszych twarzach. W końcu pierwszy października to światowy dzień uśmiechów :) Link do tematu WIP: http://max3d.pl/forum/threads/95867-old-smile-baloon-head Render: blender internal Tekstury: photoshop
 6. he dzięki. Uwielbiam box modeling. Nauczyłem się go dawno temu od wingsowych video tutorialów Klicka :) Pamiętam, że kiedyś, co sekundę, zatrzymywałem jego timelapse rzymianina i wymodelowałem identyczną głowę :DD Dzięki :))) Mały update: Nie do wiary co się dzieje z moim sprzętem podczas tego małego projektu. Najpierw tablet odmówił posłuszeństwa na win 8, a potem laptop się zepsuł ;/ Męczę tekstury, materiały i render na starym sprzęcie. Przynajmniej na tym kompie tablet działa jak należy. Zęby, oczy i tło jeszcze nie tknięte. Krytyka mile widziana.
 7. Takie tam ostatnio dłubię. Zwykły box modeling. Dopiero co dodałem zęby. Zastanawiałem się dzisiaj nad kompozycją i takie coś wymyśliłem. Wolną przestrzenią na górze chcę zasugerować ruch 'głowy' do góry. Lekki kąt nadaję odrobinę dynamiki. W tło wskoczą jakieś proste baloniki i chmurki. Co myślicie? Jakieś sugestie?
 8. Gratulacja dla zwycięzców. Tadek, owacje na stojąco! Podziękowania dla organizatorów bitwy oraz uczestników, którzy stanęli do walki. Dla mnie była to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. Wreszcie zrobiłem jakąś pracę do końca. Oczywiście widzimy się następnym razem. Może tą bitwę wygraliście, ale wojny nie wygracie ;D
 9. Nie pisz wyśrodkowanym tekstem. Źle się czyta. Ja polecam Blendera ;p
 10. Genialne pod każdym względem. Aż nie mogę się doczekać następnej bitwy. Chcę zobaczyć twoją następną pracę!!
 11. Świetnie to poskładałeś. Trzymam kciuki za podium!
 12. O nie! Przyznaj się, że dajesz innym fory ;) Mam nadzieję, że dokończysz pracę już po za konkursem. Sam wycinek jest mega.
 13. To tyle z mojej strony. Dużo rzeczy chciałbym poprawić/zmienić/dodać. Jest jak jest. Dziękuję wszystkim za komentarze i pomoc. Dużo się nauczyłem podczas bitwy i świetnie bawiłem. Pozostaje wyciągnąć wnioski i zacząć nową pracę ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy