Jump to content

Morbid Karbid

Members
 • Posts

  871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Morbid Karbid last won the day on July 14 2011

Morbid Karbid had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Morbid Karbid's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

237

Reputation

 1. Olaf, spoko rozumiem o co Ci chodzi. Animacja jest tak dynamiczna, że stosowanie automatów w stylu bevel totalnie się nie sprawdza, bo automat by zadziałał dobrze tylko w kilku klatkach. Jest tu sporo automatyzmów, których z racji ukrytej technologii nie widzicie, ale sednem jest praca artysty, jego smak, wyczucie kształtu, dynamiki. Uwierz mi, że stosunek unikalności do kosztu jest tutaj nadal bardzo korzystny i porównując to np do Papermana wzbudzamy uśmiech zadowolenia na twarzy księgowego. Maciek Gliwa, Reanimator: HAHA - to, że dajecie się nabrać to naprawdę wielki komplement. Chociaż podobieństwo do 3D to efekt uboczny. Generalnie jedynym obiektem 3D jest powóz. Jest też trochę projekcji na uproszczone 3D. Animacja jest mega tradycyjna. Ale obejrzyjcie sobie animację np konia jak się wspinają na górę. Zrobił to Fernando Moro, który jest geniuszem animacji zwierząt i tę scenę zrobił bez referencji. Odjazd. Poczytajcie co reżyser ma na ten temat do powiedznia: http://www.cartoonbrew.com/interviews/sergio-pablos-talks-about-his-stunning-hand-drawn-project-klaus-exclusive-113621.html
 2. Sprostowanie do info ze strony głównej: film nie jest jeszcze w fazie produkcji. To jest dopiero teaser/proof of concept. Olaf, bevel nie ma tu nic do roboty, a przyrównując naszą technologię do tego prostego efektu ranisz moje serce :)
 3. Ja czyli Marcin Jakubowski razem z Szymonem Biernackim jako production designerzy odpowiadamy za stronę wizualną tego projektu. Zapraszam również na stronę studia SPA (Sergio Pablos Animation), w którym pracujemy. http://thespastudios.com
 4. Na moim procesorze i5 strasznie wolno chodzi. Nawet kiedy nic nie robię obciążenie procesora sięga 25%. Jednakowoż kupiłem w ramach wsparcia twórców, bo zapowiada się fajnie.
 5. ja cie.. Nad shaderami skóry to jakiś psychopata musiał siedzieć. Mi się podoba taki teatralny klimat - niby bitwa na otwartym polu, ale jakoś tak ciasno, duszno i przytłaczająco.
 6. Dlaczego Chewbacca się nie postarzał? ;) Nie mogę się doczekać.
 7. Coraz lepiej się tu dzieje w tej teczce.
 8. Bigle, dałeś czadu. Rysuneczki klasa, czysta przyjemność na nie popatrzeć. Mam nadzieję, że zainspiruje to młodzież do nauki rysowania, a nie podpieprzania fot z internetu.
 9. Fajnie Artur. Najbardziej podobają mi się czarno-białe głowy i śmieciarka, która ma bardzo filmowy charakter.
 10. Krok w kierunku fabuły? Trzymam kciuki i dołączam do tłumu oczekujących, bo klimat sprzedał się świetnie w tym trailerze.
 11. W tych postaciach jest tyle mocy, że aż ciarki przechodzą. Mocniejsze niż każdy władca ciemności, których setki widzi się w necie.
 12. Meeega inspirujące. Fantastyczne użycie światła i atmosfery zamiast gigabitów tekstur i detali.
 13. Gratulacje dla Artura i Mikołaja. Chłopaki włożyli sporo energii w to przedsięwzięcie. No i gratulacje dla malarzy, kórzy z poziomu "rzemieślników" awansowali na "artystów" ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy