Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

-50% na czarny piątek   

Posted Images

fak my ass, wygląda genialnie do niektórych zastosowań.

trzeba kupić, jestem ciekaw jak będzie działał na tablecie z atomem i windowsem 8.

 

ATTENTION! Paintstorm Studio core uses the GPU-acceleration and does not support integrated graphic cards (for ex. Intel HD )

 

 

Udało się kumuś kupić? mi ciagle wywala błędy :/

 

btw to 19$ to cena dla pierwszych 1000 osób więc może się zaraz skończyć :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki olaf za info, już widzę dobiłem limitu transakcji internetowych na karcie kredytowej po ostatnim zakupie licencji Redshifta a na paypaly zostało mi niecałe 5 Euro, to by wyjaśniało problemy :) Ciekawe jak szybko bank przetrawi zmiany w limitach i będę mógł kupić tego softa póki jest za darmo :P

 

Co do integry to może kiedyś dodadzą, przy dożywotniej licencji jest nadzieja na przyszłość :)

 

Trochę pomaziałem i fajnie się tym mazia :) choć już teraz przeskalowałem inteface do 100% a mam tylko 2560x1440 więc dla monitorów z 4-5K to jednak za mało, trzeba request feature zgłosić żeby suwaczek miał większy limit i już z nową majką można na 4K siadać :) ( no po pół roku jak pluginy pokompilują do majki :/ )

 

edit-

 

Kurde genialne niektóre funkcje są, jak coś nowego odkryję to jest takie wooow :) a to dopiero początek :)

Edited by Imperator
Link to post
Share on other sites

biglebowsky może to zależy od sprzętu/ systemu operacyjnego, ja na win 8.1 i GF 780 +970 nie mam problemów, zauważyłem tylko drobne błędy ze skalowaniem kilku okienek np graph editor ale poza tym jest spokojnie a ruszyłem niemal wszystko, no albo połowę, jeszcze nie wiem gdzie wszystko jest :P

Na czym najczęściej Ci się wywala? to też sprawdzę czy i u mnie padnie :)

Link to post
Share on other sites

Nezumi, powinna być druga zakładka z paypalem

paypal.jpg

 

 

btw jakiś ludek napisał że działa mu na tablecie Eee Slate z integrą intela a drugiemu działa na Intel Graphics HD 4000 więc jest nadzieja :)

Edited by Imperator
Link to post
Share on other sites

gdybym nie byl taka leniwą dupą to bym to zainstalował i zdefiniował integrę jako kartę w lapku do programu. i odpalił.

 

Nezumi: peso zaznacza symbolem $ czy macie takie prowizje w paypalu?

Link to post
Share on other sites

Hej, zakupiłem będąc w pracy (nie chciałem czekać kilku godzin, bo cena mogła się zmienić) i chciałbym zainstalować w domu, ale mam mały problem, bo nie wiem gdzie jest zakładka do ściągnięcia? Po zakupie musiałem zamknąć przeglądarkę. Dostałem na maila 2 wiadomości. Jest napisane tam, że mam podać jakiś Hardware number... dzięki z góry za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Testuje na Cintiqu, jak więcej poużywam napisze coś więcej, ale już teraz zaryzykuje że dla samego rysowania można się przesiąść z Photoshop (a testowałem masę świetnych brushy i toolsów CSa), linie wychodzą naturalnie i zbliża ten program trochę do tradycyjnego rysunku czy tuszowania. Przy czym jest bardziej podobny do pohtoshopa niż np. manga studio czy ilustrator, a niektórych rozwiązań interfejsowych Photoshop mógłby się uczyć. Kupiłem teraz jeszcze po 19. Klucz miałem natychmiast po wysłaniu ID.

Link to post
Share on other sites
Kupione, szkoda że licencja przypisana do PC.

 

Zapytałem się twórcy tego programu, okazuje się, że wystarczy po prostu napisać i nie będzie problemu z przeniesieniem licencji na innego PCta. Po prostu podczas instalacji softu na innym PCcie dostaje się nowy Hardware ID i to Hardware ID trzeba wysłać do Twórcy i następuje potem łatwa przesiadka po otrzmaniu kolejnego klucza :)

 

pozwolę sobie zacytować:

- "It's possible to migrate the Paintstorm Studio to another workstation without buying new licences for the same person? For example - a laptop on which I'd installed Paintstorm Studio has broken and I bought new one laptop and I want to install Paintstorm Studio on the new one."

- "Yes, if your PC has broken or you has upgrade PC hardware - just send us new Hardware ID"

 

także nie ma co pękać :)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, nie będzie problemu z przesiadką czy odnowieniem licencji przy zmianie hardwaru a z tego co się dowiedziałem licencje będzie potrzebna nawet przy podpięciu czy odłączeniu dysku twardego. Dobrze by było gdyby zrobili ręczne rehostowanei licencji przez użytkownika jak np robią z Redshiftem, żeby im co chwila nie zawracać gitary z przeniesieniem, odnową licencji :P

 

BTW zostaliśmy dostrzeżeni jak się rzuciliśmy na ten program :)

 

Thank you very-vey much!!! We were really impressed when we saw in the payment report "POL, POL, POL, POL" in succession:))

 

Best regards, Paintstorm Studio team

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy