Jump to content

Wędrowiec

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Wędrowiec

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. Co do obsady - Jako Yennefer widziałbym Cate Blanchett. Tylko ona okiełznałaby tę rolę. A Geralt... z castingu, proszę. Żaden ze znanych aktorów nie ma tej twarzy, a może przy okazji jakiś mało znany aktor dostanie podobną szansę jak Harrison Ford przy Nowej Nadziei? :)
 2. Pod koniec roku 1908 Francuzi wystawili w Paryżu wynalazek, który zrewolucjonizował przemysł lotniczy - Gnome Omega, siedmiocylindrowy silnik rotacyjny, pierwszy, który doczekał się produkcji seryjnej. Napędzał on miedzy innymi takie cacka jak Blackburn Type D. Sketchfab: https://skfb.ly/EHv7
 3. Przeszło ;) Niby wszystko wklepałem jak trzeba - zrestartowałem przeglądarkę, odpaliłem w trybie bezpiecznym i łyknęło.
 4. Na okrągło wywala mi błędy przy płaceniu kartą - czyżby tysiąc sztuk już poszło?
 5. Dzięki ;) Akurat twarz starałem się wyważyć, by nie była do końca dziecięca - w końcu sieroty lekkiego życia nie mają i dojrzewają przedwcześnie. No ale skoro z jednej strony Maryśka ma dojrzałe rysy, z drugiej zaś delikatne, to chyba wyszło^^
 6. Hej Wszystkim, chyba czas wrzucić coś znowu na forum, bo mało mnie tutaj strasznie. Tym razem cartoon, tworzone w Blenderze i Gimpie.
 7. W poprzednim poście pod "takie coś" jest link ;) Poprawiłem, by był bardziej widoczny. Dziura jest miejscem przygotowanym na skrzydła.
 8. Witam Wszystkich ;) Ot, zacząłem dłubać sobie takie coś. Wrzucam więc, byście mogli trochę pokrytykować ;> Pozdrawiam, Wędrowiec
 9. Zastanawiało mnie, dlaczego nikt się nie pokusił o Vadera, ale widać dobrze zrobiłem, że wymyśliłem coś innego ;) Moja propozycja maski (tak to wygląda, gdy po zbyt długiej przerwie znowu rozgrzewa się Blendera):
 10. Dawno nie popychałem tego do przodu, bo i czasu zbyt wiele nie miałem, ale udało mi się poprawić trochę twarz i dorobić wstępny materiał skóry. Zdaje się, biust jeszcze trochę poprawiłem.
 11. O uchu już Ci mówili, więc nie będę już nadmieniał, że wygląda jak rozwałkowane na cienko cisto. Oczodoły zbyt wklęsłe, wypchnijże je troszkę do przodu. Usta wydają mi się jakieś zbyt drobne, a dolna warga wygląda jak z innej bajki. Ścięgna na szyi jakieś takie napuchnięte się wydają. I nierówne, skądinąd. Podbródek trochę zbyt obszerny jak na moje oko. Brwi wyglądają jakby je unosił z politowaniem, a z tego co mi wiadomo, trupy nie miewają takich zwyczajów ;) Z pozostałych renderów największe wrażenie zrobił na mnie ten z świecznikiem - jak dla mnie piękne ;)
 12. Naprawdę aż miło się na to patrzy ;) Swoją drogą, mi się zdaje, czy faktycznie ząbkuje Ci się krawędź steru kierunku?
 13. Spokojnie, toż to ma być zwykła wojowniczka, nie jakaś sex-bomba. A facet potrafi myśleć również tym większym ośrodkiem myślowym, skoro już o tym mowa^^ Coś tam poprawiał jeszcze na pewno będę, ale wielkocycasta lalunia wyglądałaby raczej komicznie w zbroi i z włócznią w garści. edit: Mały up: Zmieniłem kadr, coby było troszkę bardziej dynamicznie, dodałem wstęgi na hełmie, ochraniacze na ręce, no i miecz. Tak, wiem, że jak na razie dwa ostatnie wiszą w powietrzu.
 14. Ładnie. Drażni mnie tylko seam na czole - spory kontrast w detalu i nie komponuje się zbyt dobrze.
 15. Chłopie, a wiesz co by się z normal mapkami porobiło? Coś mi proporcje nie leżą. Głowa za mała, kończyny za długie. Ale, okey, mówisz, że na podstawie konceptu? Zresztą, sam mam nieraz problemy z zachowaniem iście ludzkich proporcji^^
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy