Jump to content

Rembik

Members
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Excellent

1 Follower

About Rembik

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/22/1986

City (optional)

 • Miasto
  Gdynia
 1. Po imponującej ilości głosów (12), mamy dogrywkę... gdzie te czasy gdzie głosujących były dziesiątki? Tomasz G: ICE: Graft:
 2. Cześć, spóźniona sonda, ale od 3 dni nie miałem dostępu do Maxa Kazikowy: Tomasz G: Ice Rider: ICE: Graft: Pawel Olszewski: Paweł Kaczmarczyk:
 3. Super powrót po 2 latach! Rewelacyjny Lis i fioletowy Kot, ale u Kota troszkę ręce dziwnie wyglądają.
 4. Dobrze ogarnąłeś. Rysujemy istniejące, wymyślone lub modyfikacje istniejących. Wszelka dowolność!
 5. Jako, że świat opanowała mania na Pokemony, myślę, że tutaj też możemy się troszkę pobawić. Tematem są Pokemony potwory. Istoty inspirowane popularnym anime, które możemy spotkać na wycieczce po piekle :) Wyobraźmy sobie, że podróżujemy z Dante po kręgach piekielnych w poszukiwaniu Pokemonów. Najlepszym typem prac będą chyba conecpt arty, ale róbcie jak wam w ciemnych duszach gra. Czas malowania: 1,5 h. Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna. Prace umieszczamy w tym wątku. Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 901px. Pełna rozdzielczość w postaci linku. Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona. Czas sondy 3 dni. ZAKOŃCZENIE SESJI: 02.08.2016 (do północy) SONDA: 03.07.2016 - 05.08.2016 (czas trwania 3 dni)
 6. Dzięki, w końcu po tylu latach i próbach wygrałem TSP :) @BartLight czego nie rozumiesz? Pewnie chodzi Ci o to, że umieściłeś 2 prace i w ankiecie była ta pierwsza. Wrzucając kilka rysunków musisz napisać, który z nich chcesz mieć umieszczony w głosowaniu. Jeśli tego nie zrobisz wybierana jest pierwsza w kolejności.
 7. Imponujesz ogromem pracy! Szacunek! Czy Ty w ogóle śpisz?
 8. Monolith 1:4:9 Praca inspirowana książką Arthura C. Clarke'a oraz filmami "Odyseja Kosmiczna". Tym Razem PS.
 9. Taksówkarz z Paintstorma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy