Jump to content

Recommended Posts

Widziałem, że pojawiają się tutaj informacje na temat filmów z sporą ilością komputerowych efektów.

 

Warto zobaczyć zwiastun "Hiszpanki" Łukasza Barczyka -

 

Film dość niestandardowo opowiada o powstaniu Wielkopolskim. Bohaterami jest grupa jasnowidzów którzy usiłują ochronić Ignacego Paderewskiego przed wpływem wrogiego medium.

 

Mam pewien "sentyment" do tego filmu. Kręcili go międzyinnymi w moim mieście i miałem okazję trochę poobserwować. Spodziewałem się, że wizualnie będzie ładny, w końcu 24 miliony budżetu, ale naprawdę mnie zaskoczyli. Zwłaszcza, że widziałem niektóre plany w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

O kurde, totalne zaskoczenie. Wizualnie swietne. Fabula tez wydaje sie ciekawa, bardzo nie-polska. Czyzby w koncu film o tematyce wojennej gdzie nie robia z nas męczennikow? Czy moze tylko takie wrazenie po trailerze?

Link to comment
Share on other sites

Wizualnie zapowiada się świetnie, fabularnie jeszcze bardziej.

 

Z opisu nieco przypomina klimatem „Lód" Dukaja - połączenie fantastyki i spirytyzmu sprzed stu lat z quasi-historycznym wątkiem. W to mi graj!

 

Swoją drogą, od czasu „Rewersu", Studio Filmowe Kadr każdym kolejnym filmem mnie zaskakuje. Oryginalne, wciągające scenariusze. Coś fajnego się przewala w polskim kinie... Idzie nowe, czy co?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie się zapowiada. Filmy polskie zaczynają być wizualnie "nierozpoznawalne". Patrząc na kadr nie wiem już czy to produkcja polska czy obca, co dotychczas nie sprawiało żadnego problemu.

Miałem okazję pooglądać pojedyncze szoty z filmu i powiem krótko - piękne obrazy. Jak z Dickensa, ja wiem...

Edited by jaceks
Link to comment
Share on other sites

A mnie nie przekonuje ta napisowa arogancja- arcydzieło, megaprodukcja, conajmniej zbędne. Obraz sam powinien się bronić, a po trailerze... conajmniej się broni :) Łaaadnie.

Będę napewno w kinie, wtedy widzowie ocenią czy to rzeczywiście arcydzieło, narazie zapowiada się interesujące kino w Polsce i mam nadzieję, że zarobi i uda się u nas jakościowo dobre filmy robić.

Ode mnie też gratki za obraz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy