Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że pojawiają się tutaj informacje na temat filmów z sporą ilością komputerowych efektów.

 

Warto zobaczyć zwiastun "Hiszpanki" Łukasza Barczyka -

 

Film dość niestandardowo opowiada o powstaniu Wielkopolskim. Bohaterami jest grupa jasnowidzów którzy usiłują ochronić Ignacego Paderewskiego przed wpływem wrogiego medium.

 

Mam pewien "sentyment" do tego filmu. Kręcili go międzyinnymi w moim mieście i miałem okazję trochę poobserwować. Spodziewałem się, że wizualnie będzie ładny, w końcu 24 miliony budżetu, ale naprawdę mnie zaskoczyli. Zwłaszcza, że widziałem niektóre plany w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wizualnie zapowiada się świetnie, fabularnie jeszcze bardziej.

 

Z opisu nieco przypomina klimatem „Lód" Dukaja - połączenie fantastyki i spirytyzmu sprzed stu lat z quasi-historycznym wątkiem. W to mi graj!

 

Swoją drogą, od czasu „Rewersu", Studio Filmowe Kadr każdym kolejnym filmem mnie zaskakuje. Oryginalne, wciągające scenariusze. Coś fajnego się przewala w polskim kinie... Idzie nowe, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się zapowiada. Filmy polskie zaczynają być wizualnie "nierozpoznawalne". Patrząc na kadr nie wiem już czy to produkcja polska czy obca, co dotychczas nie sprawiało żadnego problemu.

Miałem okazję pooglądać pojedyncze szoty z filmu i powiem krótko - piękne obrazy. Jak z Dickensa, ja wiem...

Edytowane przez jaceks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie przekonuje ta napisowa arogancja- arcydzieło, megaprodukcja, conajmniej zbędne. Obraz sam powinien się bronić, a po trailerze... conajmniej się broni :) Łaaadnie.

Będę napewno w kinie, wtedy widzowie ocenią czy to rzeczywiście arcydzieło, narazie zapowiada się interesujące kino w Polsce i mam nadzieję, że zarobi i uda się u nas jakościowo dobre filmy robić.

Ode mnie też gratki za obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności