Jump to content

Lucek

Members
 • Posts

  4,560
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Lucek last won the day on September 23 2012

Lucek had the most liked content!

3 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lucek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

582

Reputation

 1. No niestety ani jedno ani drugie, bo raz że mental, a dwa że chciałem sobie hurtowo poustawiać passy i zostawić kompa na parę dni;) Aż wstyd że maksik nie ma tego co w mayce czy blenderze jest chyba od zawsze:(
 2. Szybkie pytanko. Zna ktoś sposób na wyrenderowanie w maksie osobnych passów dla każdego ze świateł osobno, za jednym razem? Będę wdzięczny za pomoc;)
 3. Chłopaki, aż strach coś tutaj wrzucać ostatnio. Gdyby ktoś się mnie spytał co o tym myślę, a wiem że nie zapyta, powiedziałbym że przeginacie z sarkazmem.
 4. Jeśli mam być szczery, to brakuje przede wszystkim dobrego montażu i compo. Pierwsze ujęcia kręcone w lesie przydałoby się poważnie potrimować i wystabilizować, ujęcia średnio się ze sobą montują. Potem po oczach bije kluczowanie i 3d realizowane najprostrzymi środkami, bez żadnej postprodukcji. Niemniej zdaję sobie sprawę dlaczego tak jest i na jaką głęboką wodę rzuciliście się, biorąc się za filmowanie Thorgala, brawa za odwagę. To w Krakowie takie rzeczy się robi? ;)
 5. To jeszcze zależy w którym kinie;) Gutek wciąż ściąga dobre filmy;)
 6. Zgodzę się z Moniem. Do kin chodzi się dzisiaj na widowiska nie na filmy. Fabuła, wartości itd schodzą na dalszy plan kiedy robi się film odpowiadający zapotrzebowaniu widowni. To że mniej więcej wiadomo o czym będzie i jak będzie wyglądać nie odpowiada grupie, która i tak nie generuje dochodu. Ludzie, którzy lubią film nie są zagospodarowaną grupą, chociaż fenomen filmów takich jak układ zamknięty czy drogówka pokazuje że jak się im da film to pójdą do kina.
 7. Świetne są te animki. Może oprócz tej z valhallą;) Mim rwie czapkę.
 8. No cóż, jeśli chodzi o oświetlanie podobnych rzeczy to tylko dobry IBL + jakieś światło kierunkowe. Bardzo fajny projekt, powodzenia w dalszej pracy.
 9. Zawsze imponowało mi bycie proceduralnym (to jest już chyba styl bycia;) ). Wciąż jednak takie zabawy mają IMO wątpliwą użyteczność. Obserwuję wątek z uwagą.
 10. Lucek

  Model pistoletu

  Jak zaczynasz, to oglądnij to. Raczej pouczająca lektura. Inny soft, ale zasady te same.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy