Jump to content

Cyanide

Members
 • Posts

  439
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Sadurki/Lublin

Cyanide's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

36

Reputation

 1. Bardzo mi miło, że się podoba. Króla niestety już raczej nigdzie nie pociągnę. Był to sculpt robiony raczej na szybko i już jakiś czas temu więc wracał do niego nie będę 🙂. Nie jestem nawet pewien czy mam jeszcze tego toola. @michalo Koncepty moje, z tego co zebrałem w swojej głowie i ewentualnych refkach. Odstępstwo to Female head study, tutaj robione było ze zdjęcia. Dokładnie tego. Postaram się niedługo wrzucić coś nowego, muszę tylko znaleźć troszkę czasu 🙂
 2. Cześć wszystkim, Zauważyłem na facebooku jakieś posty odnośnie prób wskrzeszania forum. Dawno mnie tu nie było i nie wiedziałem nawet co i jak się tutaj dzieje. Dziś postanowiłem zalogować się na stare konto. Poprzeglądałem stare posty i wróciły fajne wspomnienia. Widzę, że ludzie dalej się udzielają i fajnie to wygląda. Postanowiłem wrzucić do mojej bardzo starej teczki kilka rzeczy, które gdzieś tam robiłem. Dziś niestety dużo mniej bawię się w ZBrushu, ale czasem coś tam sklecę. Niżej wrzucam kilka prac z różnego okresu. Kto wie, może od czasu do czasu coś zapostuję. Wiem, że szału z pracami nie ma, ale może coś się komuś spodoba. Possessed King speed Vampire Blind scream Female head study
 3. Jak dla mnie przedramie nadal do poprawy. Boczny brzucha powinien trochę chyba wyżej sięgać. Mięśnie brzcuha za płasko chyba, powinny być takie troszeczkę bułeczki ładniejsze. Granica pomiędzy nimi a tym wszystkim dookoła miejscami powinna być bardziej wyraźna. Zaznaczyłeś poszczególne włókna czy jak to tam nazwać na mięśniach klatki piersiowej, ale chyba troszkę za drobno wyszły i chyba nie zmierzają w dobrym kierunku powinny chyba iść pod pachę tak bardziej do deltoida na ramieniu tak jak tu, http://www.fitballs.eu/images/anatomia/m_z_przodu.jpg . Jak mówiłem wcześniej nadal podtrzymuję, że biceps powinien troszeczkę łagodniej kończyć się przy stawie łokciowym. Mam nadzieję, że moje biadolenie Ci w czymś pomoże i Ci nie przeszkadza. Wygląda już całkiem ładnie. Pozdrawiam, Cyanide
 4. Z obszarem roboczym to proste ustawiasz dokument jaki chcesz, i klikasz 'Save as Startup Doc' w zakładce 'Document'. Ale jak zrobić , żeby się... livebox... a nie lightbox? Nie ważne jak to się nazywa, nie wiem jak zrobić żeby się nie rozwijał.
 5. Trochę jest jeszcze o poprawy. Brzuch wyszedł trochę płasko, podpracuj go jeszcze bo wygląda plackowato. Mięśnie klatki piersiowej też mi do końca nie leżą, też trzeba je tu i ówdzie zaokrąglić. Troszkę glutowato jest (i może troszkę kwadratowo w niektórych miejscach), zejdź troszkę niżej w subdivach i powygładzaj niektóre nieptrzebne dołki itp. Chyba troszkę za duży dołek dałeś w miejscu gdzie deltoid wchodzi na plecy. Nie jestem pewien co do przedramienia, ale coś jest chyba nie tak jak trzeba, i biceps mógłby troszkę łagodniej się łączyć tam po łokciem. Sądzę, że część błędów widziałeś sam, ale to po prostu takie stadium pracy i tak to wygląda. Pozdrawiam, Cyanide.
 6. Indian coś mi się nie podoba z kształtem czaszki. Jest albo nieco za wysoka, albo za krótka. Szczególnie rzuca mi się to w oczy na widoku z boku, wygląda trochę jak gdyby ją rozciągnąć do góry. Dodatkowo coś nie gra w miejscu gdzie mięśnie karku łączą się z plecami. Ogólnie bardzo fajna główka. Spoko ten Hitman tr3buh. Pozdrawiam, Cyanide.
 7. A no chyba, że tak :] Dziwnie to wygląda ale spoko, chyba wiem o co chodzi.
 8. Fajne, ale parę rzeczy chyba masz do poprawy :] Ręce troszkę się różnią długością a te środkowe mają na dodatek różną ilość stawów. A poza tym to bardzo fajnie. Pozdrawiam, Cyanide.
 9. Poszukaj sobie na youtubie tutków odnośnie dynamesh. Bardzo fajne narzędzie, w takich sytuacjach bardzo pomocne. Pozdrawiam, Cyanide.
 10. Nie no jak bez tła? Tło jakieś dorób, niekoniecznie to musi być ogień, bo rzeczywiście nie wyglądało to najlepiej.
 11. Może być fajnie ale troszkę ta pani połamana. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jej prawa ręka. Łokieć chyba troszkę nie w tym miejscu się znajduje. Z tułowiem też coś nie gra. Jakoś dziwnie się przekręca w pasie względem bioder, i nie wiem czy nie wyszło Ci troszkę za grubo w ty miejscu, tak jakby to była raczej szerokość tułowia niż jego grubość. Dawaj dalej. Pozdrawiam, Cyanide.
 12. Sporo jeżeli chodzi o proporcje i ustawienia pewnych rzeczy względem siebie nie działa. Np. kształt tylnej części czaszki jest u ciebie całkiem inny od tego jak być powinno. Żuchwa w miejscu gdzie tego zaczepu, gdzie się troszkę rozdwaja też jest dziwna, dość szeroki jest ten element u Ciebie. Poszukaj sobie fajnych zdjęć z boku, przodu itp. Jakichś schematycznych rysunków, poczytaj o proporcjach, którymi rządzi się budowa ludzkiej czaszki i będzie lepiej. Dawaj dalej. Pozdrawiam, Cyanide.
 13. Całkiem fajne ale jak światło ma "wychodzić" to się powinno rozszerzać w stożek jak np światło latarki. Pozdrawiam, Cyanide.
 14. Zaraki całkiem fajnie wyszedł. Swojego czasu oglądałem Bleach, ale jakoś zaprzestałem tego procederu. Pozdrawiam, Cyanide.
 15. Dam Ci po prostu link do pierwszego lepszego tutoriala znalezionego w necie odnośnie dynamesha. Oto i on - . Może nie jest najlepszy, ale jak będziesz szukać czegoś z frazą dynamesh to na pewno znajdziesz więcej ciekawych tutków odnosnie tego narzędzia. Ogólnie, jeżeli wiesz co będziesz robić, np. tylko głowa, popiersie albo cała postać, to najlepiej z góry widząc zrobić odpowiedni basemesh i z niego sobie cisnąć. Ale jeżeli nie wiesz do końca na czym praca ma się zakończyć, a np. masz fajną główkę i chesz dodać do niej jakieś fajne ramiona, tułów czy całe ciało, to dynamesh jest w tym wypadku bardzo przydatnym narzędziem. Pozdrawiam, Cyanide.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy