Skocz do zawartości

Poczatkujacy....pomocy!


det

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem poczatkujacym uzytkownikiem Zbrush i mam pytanie,pewnie odpowiedz jest banalna ale nigdzie tego niemoge znalesc.Wymodelowałem sobie głowe z zshere,modelowałem modelowałem..i chciałbym teraz dodac do tego klatke piersiową oraz włosy narzedziem snakehook brush.Gdy to robie i wszystko ladnie wyglada,scena sie ummm "blokuje",w takim sensie ze nie moge juz obracac modelu.Jak dodawac nowe bryły albo uzywac brushe`s tak zeby mozna bylo dalej pracowac na modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dam Ci po prostu link do pierwszego lepszego tutoriala znalezionego w necie odnośnie dynamesha. Oto i on -

. Może nie jest najlepszy, ale jak będziesz szukać czegoś z frazą dynamesh to na pewno znajdziesz więcej ciekawych tutków odnosnie tego narzędzia. Ogólnie, jeżeli wiesz co będziesz robić, np. tylko głowa, popiersie albo cała postać, to najlepiej z góry widząc zrobić odpowiedni basemesh i z niego sobie cisnąć. Ale jeżeli nie wiesz do końca na czym praca ma się zakończyć, a np. masz fajną główkę i chesz dodać do niej jakieś fajne ramiona, tułów czy całe ciało, to dynamesh jest w tym wypadku bardzo przydatnym narzędziem.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności