Jump to content

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp - 2019

KLICEK
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie na razie chce zobaczy膰 jak to wychodzi. Mia艂 by膰 to Star 200 lecz problemy sprz臋towe: skaner sie zepsu艂 i blueprinty nie s膮 zeskanowane wi臋c to pojazd "bez nazwy" poniewa偶 to tylko moja inwencja i podpatrzone elementy z ksi膮偶ki stara

Wycisne wycisne. Jak jest determinacja to trzeba dzia艂a膰. Dzieki za komenty. Sculptrisa rano obczaja艂em ale IMO jeszcze do niczego si臋 to nie nadaje. Tomala wiem o tym ale lece tak na przeb贸j jak juz zaczalem. nastepny bedzie twoja metoda.

Takie co艣 w oko艂o 1,5h. W艂osy jeszcze b臋d臋 robi艂, ale na razie szukam jaki艣 informacji jak robi膰 fajne w艂osy :) Kogo on wam przypomina bo to jest znana posta膰 z pewnego serialu. Mi przypomina po oczach i nosie :)

bearjpg_wnaqen.jpg

Cz臋艣膰 skroniowa nie za bardzo wgnieciona?

To wgniecenie pod nosem u cz艂owieka niema chyba kszta艂tu V tylko jest takie troch臋 zaokr膮glone :)

Ale ja tam si臋 nie znam ;)

Ca艂y czas pracuje nad Bear'em. Tym razem ubra艂em go jak by艂 na pustyni Moap :) (o ile dobrze pami臋tam nazw臋).

Bear-Gryl_werxhx.jpg

To jest za ma艂e :) Szukam wi臋kszych :) U mnie takie co艣 na monitorze to miniaturka. Gdy powi臋ksz臋 to pixele wida膰. Zrobi臋 zdj臋cie aparatem. To powinno by膰 rozdzielczo艣ci 1000x800 mo偶e wi臋ksze. Jutro leci o 12:00 wi臋c musz臋 poczeka膰 do tego czasu. Co do tego 4 zdj臋cia to on chyba tak lubi :) Tyle razy to robi :P Do tego przy tylu ludziach (3 czasami 4) :)

Takie jest dobre: http://www.blogcdn.com/www.gadling.com/media/2007/11/77731442_10.jpg (z tego korzystam).

Edit:

Znalaz艂em na YouTube dobrej jako艣ci :)

Edited by Vega

I dzi臋ki temu, ze uzywaz referki zrobionej z flashem masz p艂aski model. Twarz ludzka ma wiecej wymiaru, wiecej rze藕by. U Ciebie wszystki bruzdy na twarzy s膮 ledwo zaznaczone. Zobacz do lustra i sam zobaczysz jak wiele si臋 powinno dzia膰 na pyszczku. W Twoim modelu tego nie ma.

1) Zdania zaczynamy wielk膮 liter膮.

You made my day!

Indian a tak w og贸le daj wy偶szy subdivs, b臋dzie co wytyka膰, morda fajnie si臋 zapowiada. Szczeg贸lnie brak brody razi. Co艣 taka zbytnio wyg艂adzona, sp艂aszczona do 艣rodka. Nos zacznij od w膮skiej cz臋艣ci od g贸ry, bo jest jaki艣 taki "r贸wny". Takie tylko moje zdanie bo anatomia to nie moja sztuka.

• KLICEK unpinned this topic