Jump to content

Simple_man

Members
 • Posts

  1,800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Simple_man

 1. Oj jak bardzo dawno mnie nie było na forum.
 2. Na razie jeszcze bez "story" ale zamysł jest taki, żeby oddać hołd Dickowi Tracy. W tej wersji będzie to DT3K.
 3. Zobaczyłem nowe ceny softu Autodesku i umarłem. Ponad 20 tys za licencję. Naprwdę zaczynam co raz mocniej kochać Blederka. Brawo AUTODESK, gratulacje!
 4. Był już w W.I.P jako test shaderów. A teraz inna wersja tego samego motorka w innej scenerii. Dużo tutaj foto manipulacji, bo tylko motorek jest obiektem 3d.
 5. No własnie kurcze jak się przyglądam pinterestom i innym ścierwom typu inspire me now, to widzę, że prezentowanie motorów, czy w ogóle motoryzacji coraz częściej odchodzi od norm, typu asfalt itp. A często można właśnie zobaczyć prezentacje na drewnie, w oderwaniu od "naturalnego środowiska" modelu.
 6. Testy lakieru, chromów i nowych ustawień mentala (model mój).
 7. Kolejny test głównie drewna. Staram się wyciągnąć jak najwięcej z Mentala. Model oczywiście jak zwykle mój.
 8. Robota do portfolio. [ATTACH=CONFIG]86606[/ATTACH]
 9. Moim zdaniem masz problem z dość powszechnym przy mentalu flickeringu. A tutaj rozwiązanie
 10. Renderowane na blender render engine, a pliczek zapodam jutro, bo to małe co nieco z pracy.
 11. To jest czystej wody polymodeling z boxa do zajączka :)
 12. Chodzi o to co mu się n a głowie zrobiło. Ręce mają celowo dodanego loopa, co by wyglądało ostrzej.
 13. Siedzę sobie w pracy trzaskam kolejną figurkę. Puszczam F12 i widzę coś dziwnego. O co chodzi z tymi facami, które są widoczne na renderku po mimo użycia smooth i SS ? BTW renderuję na internalu a na scenia mam trzy area lighty. [ATTACH=CONFIG]84865[/ATTACH]
 14. Poprawiony zgodnie z zaleceniami. Dłuższa ogniskowa plus poprawione (wyostrzone) krawędzie.
 15. Ja daję model do sculptrisa i dopiero do maxa. Inaczej często jest sieka z modelem.
 16. Widzę, ze mało was porwała ta pracka. Może ta wersja bardziej was poruszy :/
 17. Zabawa z PRLowym zabytkiem. Coś kucze jest w tym starym polskim samochodziku.
 18. Czy jest jakaś możliwość w Blenderku, żeby obiekt z modyfikatorem CLOTH zachowywał objętość a nie zapadał się jak luźna szmata. Czytaj czy można zrobić prosto poduszkę przy pomocy modyfikatora CLOTH, tak żeby nie zachowywała się jak szmatka?
 19. No i Ola-f strzał we własne kolano. Na medycynie też jest specjalizacja :/ Lekarz od wszystkiego to najwyżej grypę wyleczy a z resztą przypadłości wyśle cię do specjalistów. I sorki ale obcykanie php czy html w 2-3 tygodni ? Naprawdę gratuluję pięknego umysłu. Trochę cię poniosło, ale to pewnie wina skoków ciśnienia atmosferycznego.
 20. Pracowałem w paru agencjach i powiem tak. Jeśli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. PRAWDZIWA agencja szuka grafika, który zajmie się grafiką. Natomiast kombajny webowe zakładane przez pana Mirka w garażu zatrudniają grafika z wymienionymi przez ciebie umiejętnościami. Więc z miejsca odpuść sobie takie agencje i szukaj czegoś poważnego. Inna sprawa, że agencję coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że spacjalizacja w damym (wąskim) zakresie daje lepszy efekt w postaci dobrego produktu koncowego. Za naszą zachodnią graficą już to rozumieją, do nas to dopiero dociera. Przypomina mi się tutaj historia, którą opowiedział mi mój dyro kreatywny o ściągnięciu na plan reklamy gościa, który specjalizował się tylko i wyłącznie w robieniu plam. Ach kiedy my dorośniemy do takiego modelu specjalizacji.
 21. Blender 2.5 internal render test dofa i świecenia HDR`ką [ATTACH=CONFIG]84538[/ATTACH]
 22. Zrób sobie obiekt pomocniczy, który nie będzie się renderował i do niego podlikuj krzyżyki z LookAt. Teraz możesz animować obrót po przez obracanie tego obiektu. Chyba.
 23. Ja powiem tylko, że od dwóch lat jadę na blederku zawodowo i nie mam prawa marudzić. Uratował mi d..ę i zapewnił pracę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy