Jump to content

NV

Members
 • Posts

  2,382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

NV last won the day on August 30 2013

NV had the most liked content!

2 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

NV's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

575

Reputation

 1. Modele,tekstury super, niestety render strasznie słaby i płaski i cała praca traci urok.
 2. Warto dodać , że wersje edukacyjne również się pojawiły :)
 3. Dawno z grafiką nie miałem do czynienia, ale założę się, że pomimo tego wypasu nie ma dalej tak podstawowych funkcjonalności jak wyciąganie viewportu do osobnego okna/monitora , czy większej ilości vievportów niż 4 np. do jednoczesnego podglądu jak zachowuje się model w camera match.
 4. Skoti: Z czystej ciekawości abstrahując od silników, dlaczego CPython jest wg. Ciebie gorszy od np. C#? Czy może chodziło o zastosowania strikte gamedev ? W webdev python w połączeniu z django zyskuje na popularności i sprawdza się świetnie, podobnie node.js z MEAN.io. Przynajmniej na tej płaszczyźnie języki skryptowe radzą sobie nieźle. Sam trochę programowałem w javie/c# i podoba mi się "korporacyjność" i porządek w tych językach , ale jednocześnie zawsze miałem wrażenie że niesie to ze sobą pewien bagaż toporności. Jaki ty masz do tego stosunek? Jaki jest twój ulubiony język :) ?
 5. Całkiem niezłe, chociaż miejscami AA siada, no i te ziarno jakby część obrazka została mniej dokładnie policzona. Nad studiem też można by popracować żeby refleksy lepiej sie układały a sam obiekt nie wtapiał tak w otoczenie. Pozdrawiam :)
 6. Świetne ! :) Jak mam rozumieć proof of concept ? Dosłownie tłumacząc , czy to jest jakiś standard przy dużych produkcjach, taka pre produkcja czy bardziej jak pilot w serialach ?
 7. Zwrot jeśli kupowałeś towar w sklepie pewnie nie będzie możliwy ale zawsze zostaje gwarancje , którą masz na każdy podzespół osobno.
 8. Na kickstara i jedziemy z tematem :) Na fali gry wiedźmin myślę że zbiórka nie ograniczyłaby się tylko do PL.
 9. Mega, chociaż nie znam się na rigowaniu totalnie, ale od strony programistycznej to jakiś totalny kozak, on to wszystko robi w czystym maxscript ?? Nigdzie nie widzę jakiegoś info szczegółowego. W każdym razie, dla mnie matematyka w 3d przekracza moje możliwości, a są jeszcze ludzie co ją tak oprogramowują , nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać.
 10. trzeba będzie wyjąć kierownice z pudełka :)
 11. Ciekawe jest, to że do wątku o maya extension jest 1 komentarz, a do 3dsmax jak zwykle fala nienawiści , zachwytów i trollowania :) Z 3dsmax zrobiła się trochę taka święta wojna jak linux vs windows. @Azbesty aka Kramon : Fakt możliwości wypowiada się na każdy temat w każdym miejscu nie oznacza , że trzeba z niego korzystać. Ileż wątków już przelałeś o maxie, blenderze i innych softach , wzbudzając więcej kontrowersji niż taśmy wprost. Powiedz mi jaki to ma sens ? Jak pojawi się zaraz news o modo, cinema4d czy blenderze czujesz potrzebę skomentowania ? Bo nie potrafię inaczej tego wyjaśnić. Tyle już napisałeś swoich opinii, tyle razy się tłumaczyłeś o co ci chodziło, co było żartem a co nie. Rzadko te dyskusje są konstruktywne, z reguły są destrukcyjne. Zamiast komentować, zajmij się czymś co ci wychodzi dobrze, nie wiem tworzeniem tutoriali, grafika 3d albo jazdą na rowerze. Ja lubię tańczyć, ale kompletnie nie potrafię dlatego tego nie nagrywam i nie bombarduje internetu moim brakiem koordynacji ruchowej. Ty najwidoczniej nie potrafisz prowadzić dyskusji na forach internetowych i nie zwalaj tego na ludzi, że nie rozumieją o co ci chodzi, przez 8 lat jak jestem na tym forum wszyscy się dogadują z nielicznymi incydentami.
 12. Nie pomyślałem od tej strony, chyba masz racje :)
 13. Bardzo podobnie sie zapowiada do Motiva COLIMO, przynajmniej od strony zapowiedzi, bo chyba nie wiadomo jeszcze na jakiej zasadzie ma to funkcjonować, bo jak na samych maskach które gdzieś wcześniej trzeba przygotować to nic rewolucyjnego w tym nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy