Jump to content

mirass

Members
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About mirass

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/17/1992

City (optional)

 • Miasto
  Kraków
 1. mirass

  Kawalerka

  Dzięki wielkie za rady i biorę się do roboty :)
 2. mirass

  Kawalerka

  Witam, przedstawiam wizualizacje kawalerki, które ostatnio wykonałem. Czekam na uwagi co poprawić żeby wizualizacje były bardziej realistyczne. Soft: 3dsmax + vray
 3. Zwiększyłem rozdzielczość w viewport configuration i zadziałało. Wcześniej już tego próbowałem jednak podałem zbyt małe wartości żeby było widać różnicę. Dzięki wielkie za pomoc.
 4. Wrzucam na plane jpg jako bitmapę i chcę ją widzieć w viewportcie. Zawsze było ok. Teraz po przeinstalowaniu programu nagle bitmapa jest niewyraźna. Wygląda to tak: Znalazłem temat o tym: http://max3d.pl/forum/threads/3232-Dlaczego-blueprint-tekstura-na-moim-obiekcie-wygl%C4%85da-brzydko-w-viewporcie Próbowałem działać według tego co jest tam napisane, jednak w mojej wersji 3ds maxa nie ma takich opcji. 3ds max 2014 + vray. Ktoś ma pojęcie co może być nie tak?
 5. No właśnie sam wytłumaczyłeś. Ustawiłeś kamerę na wysokości zaledwie 75cm (co jest nienaturalne) z tego względu postacie wyglądają na przeskalowane, zwłaszcza w pierwszym ujęciu.
 6. Chciałbym jeszcze dodać, że ludzie są mocno przeskalowani. Mają od 2,5 do 3m wysokości. Dodatkowo może to potęgować źle ustawiona kamera, ale tego już nie jestem pewien :P
 7. Mam pomysł na stronę. Byłby to katalog rozwiązań dla branży, w której pracuję i studiuję. Chodzi o stworzenie strony, na którą można wejść i wyszukać optymalnego dla nas rozwiązania czy rzeczy. Potrzebna będzie wyszukiwarka i duża baza wraz ze zdjęciami. Do tego oznaczone jakoś specjalnie rozwiązania polecane - np. firma, która to stworzyła płaciłaby za wyróżnienie. Nie byłaby to jakoś bardzo skomplikowana strona - chodzi o stworzenie tej bazy i wyszukiwarki. Zależy mi na minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie. Jesteście w stanie przy takim opisie określić mniej więcej zakres cenowy wykonania takiej strony. Layout + kodowanie. Najlepiej na bazie jakiegoś systemu, który mógłbym sam obsługiwać. Miałem styczność z Php-fusion, na którym bardzo dobrze mi się pracowało oraz Joomlą.Czy w przypadku takiej bazy należy stworzyć nowy system cms czy można postawić stronę na jakimś istniejącym. Chciałbym móc sam wprowadzać rozwiązania do bazy. Byłoby ich bardzo, bardzo dużo, z tego względu chodzi o możliwie największe uproszczenie całego procesu. Ile kosztowałoby stworzenie samej strony? Oczywiście mam świadomość, że nie da się określić tego co do złotówki, ale prosiłbym o jakieś widełki cenowe.
 8. Ustawiłem sobie widok kamery w zwykłej Target Camera. Trochę mi z tym zeszło, bo dopasowywałem to do zdjęcia. Czy jest możliwość zamienić tę kamerę w Vray Physical Camera, tak żeby pozostał dokładnie ten sam widok?
 9. Znalazłem 2 w miarę tablety w tej cenie: http://www.ceneo.pl/30296838#tab=click_scroll http://www.skapiec.pl/site/cat/70/comp/7947409 Ten Pen&Touch S wydaje się być lepszy (po opiniach patrzyłem). Trudno znaleźć inne tablety w podobnej cenie. Czy to byłby najlepszy możliwy wybór?
 10. Jaki możecie polecić tablet za 400zł? Chodzi tylko o nowe modele. Czy lepiej brać coś z Wacoma czy Pentagrama?
 11. W moim przypadku wystarczyła aktualizacja Biosa.
 12. Bios się uruchamia. Nic nie ruszałem mechanicznie. Wszystko działa spoko. Tylko jak próbuję zainstalować Windowsa to potrzebny jest restart systemu i wtedy się tak dzieje. Płyta główna to: Płyta główna MSI Z87-G43 LGA1150, Intel Z87, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX Z87-G43 HASWELL
 13. Nie wiem. Nie potrafie tego znaleźć. Czy po aktualizacji Biosa mogą mi go nie przyjąć na gwarancję?
 14. Posprawdzałem to co pisaliście. Niestety nic nie zadziałało. Z tego co czytałem to ta płyta główna jest felerna (tak to jest jak ktoś kto się nie zna na komputerach kupuje elementy do złożenia). Spróbuje jeszcze update, ale nie wiem czy to coś da. Pewnie zwrot towaru już nie będzie możliwy skoro zestaw został złożony, a kupowałem poszczególne elementy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy