Jump to content
mirass

Koszt stworzenia strony

Recommended Posts

Mam pomysł na stronę. Byłby to katalog rozwiązań dla branży, w której pracuję i studiuję. Chodzi o stworzenie strony, na którą można wejść i wyszukać optymalnego dla nas rozwiązania czy rzeczy. Potrzebna będzie wyszukiwarka i duża baza wraz ze zdjęciami. Do tego oznaczone jakoś specjalnie rozwiązania polecane - np. firma, która to stworzyła płaciłaby za wyróżnienie.

 

 

Nie byłaby to jakoś bardzo skomplikowana strona - chodzi o stworzenie tej bazy i wyszukiwarki.

Zależy mi na minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie.

 

Jesteście w stanie przy takim opisie określić mniej więcej zakres cenowy wykonania takiej strony. Layout + kodowanie. Najlepiej na bazie jakiegoś systemu, który mógłbym sam obsługiwać. Miałem styczność z Php-fusion, na którym bardzo dobrze mi się pracowało oraz Joomlą.Czy w przypadku takiej bazy należy stworzyć nowy system cms czy można postawić stronę na jakimś istniejącym. Chciałbym móc sam wprowadzać rozwiązania do bazy. Byłoby ich bardzo, bardzo dużo, z tego względu chodzi o możliwie największe uproszczenie całego procesu.

 

Ile kosztowałoby stworzenie samej strony? Oczywiście mam świadomość, że nie da się określić tego co do złotówki, ale prosiłbym o jakieś widełki cenowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy