Jump to content

Vega

Members
 • Content Count

  2,256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Vega

 1. Jeżeli chcesz to mogę przenieść temat do WIP. ;)
 2. Trochę słabo z tym DOFem wygląda, sztucznie i czemu scena taka pusta? ;)
 3. Parówki wyglądają jak skorupka od jajka ;)
 4. Inkscape do wektorówki, który bardzo często używam :)
 5. Używasz perspektywy w ZBrushu? bo jakoś jej nie czuje na tych screenach :)
 6. Jako załącznik najlepiej wrzuć 1 zdjęcie, automatycznie to stanie się miniaturką. Następnie wszystkie wrzuć na imageshack lub innych hosting grafiki. Tam dostaniesz link bezpośredni do zdjęcia i wklej do posta. Nad polem do pisania masz "Insert image" lub wstaw kod między znaczkami [/img].
 7. Używaj referek i spotlight lub image plane w zetce. Przygotuj sobie jakiś ryj z boku, przodu i wrzuć do zetki, a potem użyj spotlight. Jak działa spotlight znajdziesz na yt lub stronie pixologic. Wgl chyba nie używałeś zdjęć ;) Dolna warga dużo dłuższa od górnej. Nos na pół twarzy. Ucho gigant. W zetce jest gotowy model kobiecej anatomii (chodzi o mięśnie i kości). Zobacz jak to wszystko się układa.
 8. Zwyciezca nie podal next tematu :) Zainteresowanie bylo niewielkie :) Wiec temat umarl.
 9. Witam, proszę zmienić nazwę tematu na zgodną z regulaminem działu WIP. Nazwę tematu możesz zmienić edytując pierwszy POST. Edycja -> Wyślij (Zaawansowane).
 10. Witam, prosze zmienić nazwę na zgodną z regulaminem działu WIP. Nazwę tematu możesz zmienić edytując pierwszy POST. Edycja -> Wyślij (Zaawansowane).
 11. O dzięki za zrobienie ankiety :) Szczerze mówiąc to zapomniałem :)
 12. Witam, proszę zmienić nazwę tematu na zgodną z regulaminem działu WIP. Nazwę tematu możesz zmienić edytując pierwszy POST. Edycja -> Wyślij (Zaawansowane).
 13. Fajny temat ;) mam pomysł i na pewno wystartuję :)
 14. Jak będzie jakiś temat to postaram się wziąć udział :)
 15. Skoro tylko jedna praca to zwycięzcą zostaje Xaia :)
 16. Według mnie woda za czysta xD powinna być bardziej zielona ;P a tak to jakbym stał na wyspie młyńskiej i patrzył na operę ;)
 17. Dzięki, zapomniałem o czasie, dodane na górze: 4h.
 18. Tak było zawsze w regulaminie :P ale nie zawsze użytkownicy się do tego stosowali :) więc jeśli ktoś nie wrzuci to też nic się nie stanie :)
 19. Edycja #45 Temat: Anatomia Czas: 4h Zasady: §1. Aktualny konkurs trwa tydzień od momentu założenia tematu na forum natomiast sonda 3 dni. $2. W przypadku remisu zostanie założona sonda, która będzie trwała 1 dzień. Jeśli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy to zwycięzcami zostają obaj uczestnicy, a temat wybierają wspólnie. §3. Model może być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej (sphere, cube itd) jak i z przygotowanej bazy. Jeśli korzystamy z drugiej opcji, czas przeznaczony na modeling musi zostać odjęty od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i Twój model ma być wyrzeźbiony, a nie wymodelowany. §4. Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Należy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których chcesz wyrzeźbić dodatki również muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extrudowanych boxów/spher! §5. Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz siatka. §6. Obrazek nie powinien być szerszy niż 1200px, a wysokość dowolna. §7. Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport itd. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona .Model możesz oteksturować w programie w którym rzeźbisz (np. ZBrush, Mudbox, itd.). §8. Nie można korzystać z wcześniej przygotowanych modeli. §9. Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława. $10. Można wrzucić kilka prac do tematu. Jednakże zgłosić do konkursu można tylko jedną. Jeżeli ktoś doda więcej niż jedną pracę to MUSI napisać którą pracę zgłasza. W przypadku braku takiego wpisu, do konkursu zostanie zgłoszona praca najnowsza (ostatnia wrzucona). Deadline: 5.09.2013 23:59 Sonda: 6.09.2013 - 9.09.2013 23:59
 20. Ok w takim razie jutro pojawi sie nowy temat :) postaram sie założyć a temat wybrać dość ogólny typu anatomia :) na początek powinien być odpowiedni :)
 21. W takim razie Panowie zdecydujcie jaki temat ;) Nie ma problemu, żeby zrobić wersje tygodniową :)
 22. Czas minął i tylko jedna praca... :) w takim razie zwycięzcą zostaje: DreamLoveKit. Chyba, że ktoś jeszcze coś robi? Nie widzę problemu, żeby przedłużyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy